Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

София

Бебо е вече на 2 месеца, а е още с гълъбови очи. Кога ще започнат да потъмняват и придобият истинския си цвят?
Цитирай

София

При Калина стана ясно, че ще си остане със сини очи още към 3-тия месец, да не кажа и по-рано.
Цитирай

никаква идея...мая се роди с тъмнокафеви о4и...нямам надежда zа светли
Цитирай

Различно е при всички деца. На моя близка детето беше със сини очи до 6-7 мес. после станаха пъстри  Hug
Цитирай

там някъде около Пловдив

Когато спре да се кърми!Поне аз така знам!Моето бебче все още е с гълабови,а е вече на 3мес и половина!
Цитирай

Дъщеря ми е вече на 2 години и още се променят  Laughing няма точен отговор на върпоса  Very Happy

Когато спре да се кърми! ...

Не, няма никаква връзка.

Цитирай

София

При нас се изредиха много цветове и 4ак на 1 г. 3м. стана ясно.
Цитирай

София

Когато спре да се кърми!

Този мит явно все още върлува... ooooh! Whistling
Цитирай

Пловдив

Когато спре да се кърми!

Този мит явно все още върлува... ooooh! Whistling
Той си върлува,ама на моите и на двамата още от първите дни им позеленяха очичките...та ние сме от опровергаващите го.
Цитирай

Бургас

Аз, до колкото знам, окончателния цвят на очите ще се определи, когато спреш да го кърмиш.
Цитирай

София

Кърмих 11 месеца,а очите на моята Вероника се промениха на 6м.Позната кърми един месец,а очите на нейната дъщеричка се промениха на 7м(до тогава бяха небесно сини,не мътни,а сега са кафяви)Не мисля,че има връзка.Пак са от бабините деветини.
Цитирай

гр.София-Красна поляна

На големият ми син очите бяха небесно сини,но щом стана на 9 месеца станаха пъстри. Confused
Малкия се роди със сини и до ден днешен си е така. Very Happy
Цитирай

Бебо е вече на 2 месеца, а е още с гълъбови очи. Кога ще започнат да потъмняват и придобият истинския си цвят?
към годинката ще е със истинския си цвят  Wink Very Happy
Цитирай

Варна

Като чета..май при всички е различно. Аз все още нямам опит, защото чакам 1-во дете. Моят племенник е на годинка, а цвета на очичките му започна да се променя някъде около 6-тия му месец. В началото бяха светло сини-сиви и постепенно започнаха да потъмняват. Не зная обаче дали още няма да се променят. Иначе и аз съм чувала за това, че цвета на очите се променя, когато се спре да се кърми, но не зная доколко е вярно.
Цитирай

София

Казват,че когато се отбие бебчето,но аз мисля,че няма връзка Naughty
Според мен-между четвъртия и шестия месец,но за всяко бебче си е индивидуално Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора