Кога се променя цвета на бебешките очички?

  • 2 031
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
Бебо е вече на 2 месеца, а е още с гълъбови очи. Кога ще започнат да потъмняват и придобият истинския си цвят?

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
При Калина стана ясно, че ще си остане със сини очи още към 3-тия месец, да не кажа и по-рано.

# 2
  • Мнения: 1 610
никаква идея...мая се роди с тъмнокафеви о4и...нямам надежда zа светли

# 3
  • Мнения: 7 474
Различно е при всички деца. На моя близка детето беше със сини очи до 6-7 мес. после станаха пъстри  Hug

# 4
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
Когато спре да се кърми!Поне аз така знам!Моето бебче все още е с гълабови,а е вече на 3мес и половина!

# 5
  • Мнения: 46 484
Дъщеря ми е вече на 2 години и още се променят  Laughing няма точен отговор на върпоса  Grinning

Когато спре да се кърми! ...

Не, няма никаква връзка.

# 6
  • Мнения: 350
При нас се изредиха много цветове и 4ак на 1 г. 3м. стана ясно.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Когато спре да се кърми!

Този мит явно все още върлува... ooooh! Whistling

# 8
  • Мнения: X
Когато спре да се кърми!

Този мит явно все още върлува... ooooh! Whistling
Той си върлува,ама на моите и на двамата още от първите дни им позеленяха очичките...та ние сме от опровергаващите го.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 537
Аз, до колкото знам, окончателния цвят на очите ще се определи, когато спреш да го кърмиш.

# 10
  • Мнения: 2 271
Кърмих 11 месеца,а очите на моята Вероника се промениха на 6м.Позната кърми един месец,а очите на нейната дъщеричка се промениха на 7м(до тогава бяха небесно сини,не мътни,а сега са кафяви)Не мисля,че има връзка.Пак са от бабините деветини.

# 11
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
На големият ми син очите бяха небесно сини,но щом стана на 9 месеца станаха пъстри. Confused
Малкия се роди със сини и до ден днешен си е така. Grinning

# 12
  • Мнения: 6 390
Бебо е вече на 2 месеца, а е още с гълъбови очи. Кога ще започнат да потъмняват и придобият истинския си цвят?
към годинката ще е със истинския си цвят  Wink Grinning

# 13
  • Варна
  • Мнения: 199
Като чета..май при всички е различно. Аз все още нямам опит, защото чакам 1-во дете. Моят племенник е на годинка, а цвета на очичките му започна да се променя някъде около 6-тия му месец. В началото бяха светло сини-сиви и постепенно започнаха да потъмняват. Не зная обаче дали още няма да се променят. Иначе и аз съм чувала за това, че цвета на очите се променя, когато се спре да се кърми, но не зная доколко е вярно.

# 14
  • Мнения: 2 897
Казват,че когато се отбие бебчето,но аз мисля,че няма връзка Naughty
Според мен-между четвъртия и шестия месец,но за всяко бебче си е индивидуално Peace

Общи условия

Активация на акаунт