Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 72 отговора

Споделете!Запасила съм се с 5 пакетчета във фризера.Много ми харесва.Особенно тази за скара.Овкусена е и направо я приготвяш.За кюфтетата се слага 1 глава лук.
Правих и мусака ,и пържени кюфтета, и принцеси.Въобще не се стопява,а принцеските станаха чудни.Доволна съм и е на добра цена!
Цитирай

Да и на мен ми хареса LaughingПравих кюфтенца и станаха чудни-наистина не се стопява bowuu
Цитирай

Някъде там...........

Рекламата е страхотна! Чак да ти се прияде...  Laughing А щом я хвалите, ще взема и да я пробвам!  Peace
Цитирай

BG

на мен рекламат хич не ми харесва и името й едно такова кофти ми звучи... Sick но ако има доволни мами ще я пробвам и аз  Very Happy /докато не са я развалили  Crazy/
Цитирай

далече от Златото на леля ;(

na men pove4e mi haresa tasi sa prinzesi, otkolkoto tasi sa skara. polsvah gi i dvete sa piza  chef

Цитирай

някъде там

Имаше преди време промоция на тази кайма в Метро. 2 кг. за 5,98. Страхотна е наистина Peace
Цитирай

На едно хубаво място

Въобще не! Повече няма да повторя  да я купя! Бях взела от тази за принцеси и не знам какви добавки е имала, но аз и мъжът ми си разбихме стомасите, а детето го боля през ноща коремчето. Наложи се да му дам Ефералган ooooh! Според мен е направо ужасна тази кайма.  Crossing Arms
Цитирай

BABYLAND

На мен не ми хареса... Sick
Цитирай

Става, но дори и универсалната е с подправки, а не исках да има подправки в нея.
Цитирай

Пловдив

каймата не съм я купувала,но пробвах биренки"народни" и бяха ужастни и после цяла нощ вода пих Sick
Цитирай

София

Каймата не струва според мен, но то и на тази цена едва ли може да се очаква нещо качествено... Sick
Цитирай

Пазарджик

Да и на мен ми хареса LaughingПравих кюфтенца и станаха чудни-наистина не се стопява bowuu
и аз така,а мъжо беше очарован  Love
Цитирай

София

Въобще не ми хареса, една такава по-бяла стои, няма хубавия цвят на смляното месо.
Аз правих супа топчета, вярно е, че не се свиха топчетата, но пък и вкус нямаха.....
Цитирай

София

Не ни харесва, язък и за рекламата.
Цитирай

ДОБРИЧ

Правих кюфтета и принцеси станаха перфектни Peace Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 72 отговора