Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 83 отговора

In the endless dark

За така наречените ''изневери'' четохме и писахме доста - кой/коя мръднал,кой/коя и се искало ама не и стискало... Cool
Ама дайте да видим тези дето са го направили - защо са го направили Thinking
А тези дето още не са - защо биха го направили Peace
Цитирай

A darkened mind

Имаше вече такава тема.
Цитирай

А тези дето още не са - защо биха го направили Peace
smile3505
Цитирай

Дания

Ами добре аз ще си кажа  newsm78.Изневерявала съм на бившия си съпруг защото страдах от липса на внимание,ниско самочувствие и т.н.Секс не ми липсвал,и не това съм търсила в изневярата.
Цитирай

in the boulevard of broken dreams

Аз щях да се подхлъзна поради липса на внимание(вече не страдам от липса на такова, извоювах си го сама!).
П.П. Бих го направила и за отмъщение - ако той ми изневери пръв.
Цитирай

густо майна Филибето

От наранено самолюбие и липса на секс, а може би от отегчение също.
Цитирай

Аз щях да се подхлъзна поради липса на внимание(вече не страдам от липса на такова, извоювах си го сама!).
П.П. Бих го направила и за отмъщение - ако той ми изневери пръв.

delta как си извоюва вниманието - дай малко акъл , че и аз съм на това положение? и бих изневерила точно по същите причини като теб/ като не говоря за сексуална изневеря/
Цитирай

katepate, трудна работа. Зависи и от характера на мъжо. Аз непрекъснато си казвах какво ми е, даже и скандали вдигах, заплашвах...насилих се да не му обръщам внимание, започнах да се контя, да флиртувам (умерено; пък и той не е много ревнив)...ей такива неща. Но явно и на него му беше омръзнало едно и също. Не съм си помисляла тогава, че има друга, просто не го чувствах така, но вече не бях интересна за него.
Незнам, може би  "лечебната билка" е да станеш по-различна от това, което си сега, да му стане интересно...Пък и зависи той какъв е: моето момче не е лошо  Wink не пие, не бие  35
Искаше ми се да го накажа, но си дадох сметка, че всъщност не искам другия , защото ме тегли към него, а ще го използвам за назидание, за разнообразие...Нямаше да е честни нито към него, нито към мъжо, нито пък към мен. Ни ща друг, моя си искам, ама да ма гледа тъй както преди 11 год  newsm78 Май много искам.
  bouquet
Цитирай

уф , delti4ka все едно моята история разказваш.... какво да го правя...обичам си го , ама той сякаш вече ме приема за даденост - вчера ми сервира моля ти се , че съм била длъжна да се прибера веднага след работа , за да готвя- направо се облещих...
Цитирай

Sofia

Ам праф е човека. няма гладен да седи я.
Цитирай

Ам праф е човека. няма гладен да седи я.
Наистина в брака човек трябва да се съобразява, да прави компромиси...
НО да си имаме уважението!!!  Crossing Arms Никой на никого не е прислужник!  Naughty
(не е по темата, ама не се сдържах)
Цитирай

Sofia

Котане, а ти къде се скри smile3503
Цитирай

София

...ама да ма гледа тъй както преди 11 год newsm78 Май много искам.

Трудна работа   Naughty
Цитирай

В света на мечтите

Трудна работа   Naughty

Така е Peace Ние сме заедно от 12. Ама поне да се "уважаваме" достатъчно често, пък то... Sad
Цитирай

Трудна работа   Naughty
[smilie=smile3511.gif  "ти си гледай къщата и детето - Аз давам достатъчно в къщи-$$$$$
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 83 отговора