Безацетонов лакочистител и разни други въпросчета

  • 1 210
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 651
Ще ви писне от моята ноктопластика, ама пак ще питам.
Та с нокти съм вече, първата седмица едва ги изтраях, но днес доста ми ги скъсиха и вече се замислям дали да не ги поддържам.
Маникюристката ми каза, че имало доста кофти лакочистители без ацетон на пазара, които повреждали ноктите и по-добре да ми сваляла тя лака.
Да ама днес ходих на поддръжка, лакираха ме пак, ама аз съм си джаста праста малко, пазих пазих уж, ама да видите сега на какво ми прилича маникюра лошо ще ви стане. Та утре трябва или пак да ходя или да се оправям сама.
Та препоръчайте ми подходящ лакочистител, моля   bouquet
И още - колко време сте били с ноктопластика и вредно ли е за ноктите?

# 1
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Aз съм с гел вече близо 2 години. Доколко е вредно не знам, факт, е че ми е удобно, винаги съм с красив и издържан маникюр и поне за момента не се замислям да го махам. Лакочистителя, който използвам е безацетонов на FORTE!

# 2
  • Мнения: 4 651
Мерси, утре ще търся, че не мога да си гледам ръцете Simple Smile, много съм сръчна ей.
Пък и тоя лак не изсъхна ли за 1 час или какво не знам  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 813
На AVON лакочистителя също  е безацетонов,ползвах него когато бях с ноктопластика  Peace

# 4
  • Мнения: 812
LUMENE- без ацетонов

# 5
  • Мнения: 113
Az polzvam na Oriflame ili na Star Nails bezatsetonovte lako4estiteli i sam dovolna, daje i sega kogato sam bez noktoplastika i  laka mi iztraiva blizo 3 sedmitsi bowuu

Общи условия

Активация на акаунт