побой на мъжете върху бременните майки

  • 6 565
  • 143
  •   1
Отговори
Аз съм вече в третия месец, но бащата много често ме удря за едното нищо. Един ден беше заради това защо не съм му купила тази храна която той е искал, друг ден защото съм го ''изложила'' пред приятелите му.След това вкъщи следва редица от ритници, юмруци и т.н. От една срана ме е страх за детето, а от друга за самата мен. За моя единствена радост е това че нямам брак с него. Моля ви да ми дадете някакъв съвет какво да правя, дали може да стане нещо с детето Praynig. Много ще съм ви благодарна Hug

# 1
  • Мнения: 1 451
Бий му шута и всеки по пътя си.

# 2
  • Мнения: 98
бягааааай момиче , изчезвай докато е време!какво искаш - да увреди детето ти или още по - лошо

# 3
  • Мнения: 4 473
БЯГААААААЙ!!!

# 4
  • София
  • Мнения: 718
Събираш си нещата и дим да те няма.

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Бързо! И веднага!

# 6
  • Мнения: 169
Измъквай се докато е време!!! Който посегне веднъж - връщане НЯМА!!!  Който изневери веднъж - също!!!

# 7
Naistina polojenieto e mn.slojno.Takiva spored mene ne zaslujavat da sa basti.Niamach drug ishod osven da se rasdelite.Trudno e,no inache ste navredi na deteto,a i na tebe.Vzemai si bagaja i se mahai. Shocked

# 8
  • Мнения: 1 451
Стига с тез изневери де, баси фикс идеята. Темата е за друго.

# 9
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Майната му на твоя идиот.Взимай си багажа и се прибирай при вашите.мъже под път и над път.

# 10
  • Мнения: 2 274
  Изчезвай! Както посяга сега на теб, така ще бие и детето ти! Бащата на моята приятелка е бил такъв - първо биел майка и, а като се родила тя - биел и нея / щото много плачела, щото не бил на кеф.../! Не е хубаво да го казвам, но добре че почина, когато тя беше на 3г. / още помня погребението му /!

# 11
  • Мнения: 3 116
Трябва да си тръгнеш !

Така ще спасиш и себе си и детето !

Въпросите обаче, който си задавам аз е дали да подадеш сигнал за физически тормоз в полицията, имал ли къде да отидеш, знам че има места, където крият такива жени станали жертва на подобен тормоз !

Има майчета, които са се борили и могат да ти дадат много адекватни съвети и се надявам да вземат отношение !

Виж и тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105707.0

Успех миличка  Heart Eyes

P.S. А иначе да, може да стане нещо с бебето ! Едно падане, един удар на точното място ! Не ти го пожелавам и даже не искам и да го мисля, но това е истината  Sad И наистина такива хора, които посягат на бременни жени, утре ще посегнат и на бебе ! Много е страшно ! Просто си събирай нещата и тръгвай !

# 12
  • Мнения: 1 451
Дано в съответното полицейско управление и обърнат внимание, че те ченгетата всеки на себе си прилича и кой го знае на какъв кеф е станал сутринта.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Потърси някои от адресите и телефоните към някоя от фондацийте за домашното насилие .

# 14
знам какво е да се живее с такъв човек защото моя баща беше същия - пияница и побойник и много ни тормозеше. Той почина преди 5 г. и то от пиене.Искам да знам дали има други мами с такъв проблем като моя

# 15
  • Мнения: 460
Аз съм вече в третия месец, но бащата много често ме удря за едното нищо. Един ден беше заради това защо не съм му купила тази храна която той е искал, друг ден защото съм го ''изложила'' пред приятелите му.След това вкъщи следва редица от ритници, юмруци и т.н. От една срана ме е страх за детето, а от друга за самата мен. За моя единствена радост е това че нямам брак с него. Моля ви да ми дадете някакъв съвет какво да правя, дали може да стане нещо с детето Praynig. Много ще съм ви благодарна Hug

А БЕ ТИ КАКВО ПРАВИШ ПРИ ТОЗИ ТИРАНИН?КЪДЕ ТИ Е АКЪЛА? newsm78 #Cussing out

# 16
  • Мнения: 1 462
Да се бие някого е престъпление.  Не преувеличавам.  Може и да си свикнала с такова отношение, но да ти кажа под секрет, че не е масово разпространено.  И освен това се наказва от закона.

# 17
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Извинявай, но това, което пишеш е малоумно. Не мога да повярвам, че очакваш съвет от някой, който да ти каже какво да правиш, при положение, че те бие приятеля ти.
Чела съм всякакви абсурдни лични драми, ама твоята "история" е върхът.
 

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Извинявай, но това, което пишеш е малоумно. Не мога да повярвам, че очакваш съвет от някой, който да ти каже какво да правиш, при положение, че те бие приятеля ти.
Чела съм всякакви абсурдни лични драми, ама твоята "история" е върхът.
 

Грушенка,не обиждай момичето!
Иска да сподели,за да и се даде кураж ,за да предприеме нещо!
След като пише тук,значи мисли нещо да направи и просто иска подкрепа!

# 19
  • Мнения: 1 517
Ще повторя всички останали: ИЗЧЕЗВАЙ яко дим!!! Особено ако има къде да отидеш. Жалба дали ще подадеш - по твоя преценка, но се махай. Ясно е, че няма да спре с побоите. То само факта, че ти посяга (дори и леко да е) е унизителен, а ти и бебе чакаш??!! Опасно е за детето и за теб самата.

# 20
  • Мнения: 1 451
Ако наистина търсиш съвет, а не само съчувствие мисля, че до тук написаното стига. Изнасяй се, не чакай. Не му казвай какво подготвяш. Да не стане някой сакатлък в пристъп на ярост. Не му казвай къде отиваш, смени си мобилния. Подготви родителите си и те също да не му казват къде си.

# 21
  • Мнения: 179
Ако наистина търсиш съвет, а не само съчувствие мисля, че до тук написаното стига. Изнасяй се, не чакай. Не му казвай какво подготвяш. Да не стане някой сакатлък в пристъп на ярост. Не му казвай къде отиваш, смени си мобилния. Подготви родителите си и те също да не му казват къде си.

 newsm10

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Отговорът може да бъде само един и вече са ти го написали. Не се замисляй изобщо!

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Както посяга сега на теб, така ще бие и детето ти!

След като си отрасла в такава среда, ти малко или много смяташ този начин на живот за нормален, обаче помисли за нероденото си дете - искаш ли да го обречеш на същия живот...

# 24
  • Мнения: 2 495
Ако наистина търсиш съвет, а не само съчувствие мисля, че до тук написаното стига. Изнасяй се, не чакай. Не му казвай какво подготвяш. Да не стане някой сакатлък в пристъп на ярост. Не му казвай къде отиваш, смени си мобилния. Подготви родителите си и те също да не му казват къде си.
Нямам какво и аз повече да кажа!Бягай, момиче надалеч!

# 25
  • София
  • Мнения: 2 104
Ако наистина търсиш съвет, а не само съчувствие мисля, че до тук написаното стига. Изнасяй се, не чакай. Не му казвай какво подготвяш. Да не стане някой сакатлък в пристъп на ярост. Не му казвай къде отиваш, смени си мобилния. Подготви родителите си и те също да не му казват къде си.

 Peace

# 26
  • Мнения: 15 619
Бий му шута и всеки по пътя си.
Това е единственият изход. Друго решение няма.

# 27
  • Мнения: 819
ИЗРОД! Друго не мога да кажа! В тази ситуация просто няма място за чудене ! Свил много добре ти е написал какво трябва да направиш,наистина обърни внимание на тези неща, първо се подсигури къде ще отидеш,вземи си всичко необходимо,докато го няма и хич не му казвай за намеренията си,че не ми се мисли как може да реагира!
И още един съвет- подай жалба в полицията, те са длъжни да го предупредят, а има ли веднъж предупреждение, няма да е толкова смел,бъди сигурна! Един вид ще се презастраховаш,задължително го направи!
И още нещо-много вероятно е да започне да се разкайва и извинява,дори да се заклева, че това няма да се повтори...НЕ СЕ ВРЪЗВАЙ! Направиш ли грешката да се върнеш, ще те пребие! / може да звуче грубо и пресилено,но е така/
Баси идиота  bash #2gunfire

# 28
  • Мнения: 61
С извинение ама така наречения ти мъж е ... няма такива фрази.

Махай се от него, колкото може по - скоро и също може да се обърнеш към съответните власти за помощ и съдействие! Не мога да си представя да посягаш изобщо на жена ... а камо ли на бременна жена ?!? те трябва да се гледат по - добре и от цветята бе. Егати че ме ядоса този мизерник ... да налиташ на по - слаб от теб е много лесно и низко, прати ми го на мен  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Не знам, ама и аз нещо се съмнявам. МОже и да греша...  newsm78. Като прочетох темата, първата ми мисъл беше - пързалка.

А ако е истина - бягай момиче. Съвета на Свил е повече от точен. Бягай и не се обръщай назад. Никой не заслужава такъв живот.

# 30
  • Мнения: 6 164
 #Crazy

ти какво правиш с него още? #Crazy


Ама и на мен ми прилича на пързалка или момичето е малкооо...  Whistling

# 31
  • Мнения: 819
Не мисля,че е пързалка,колкото и абсурдно да звучи. За съжаление такива неща се случват, съществуват такива изроди, а още по-странно е, че съществуват такива жени, които ги търпят!  #Cussing out Нямам думи просто!

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Съгласна съм, че такива неща съществуват, изроди също, ама да търсиш съвет какво да правиш във форум... нещо не ми звучи нормално.

# 33
  • Мнения: 819
Съгласна съм, че такива неща съществуват, изроди също, ама да търсиш съвет какво да правиш във форум... нещо не ми звучи нормално.


А може би, ако момичето е имало на кого да сподели-нямаше да се обърне към форума?

# 34
  • Мнения: 6 164
Ама тя не иска съвет, ами се оплаква и пита "Ще му стане ли нещо на бебето?" #Crazy ---- Ми зависи колко силно удря и къде! Щом това е основният проблем.... Confused

---------------------------------------------------------------------
Оп пардон, иска съвет. Ама в стил "Къщата ми гори, да полегна ли, или да изляза?" newsm78

# 35
  • Мнения: 819
Ама тя не иска съвет, ами се оплаква и пита "Ще му стане ли нещо на бебето?" #Crazy ---- Ми зависи колко силно удря и къде! Щом това е основният проблем.... Confused

---------------------------------------------------------------------
Оп пардон, иска съвет. Ама в стил "Къщата ми гори, да полегна ли, или да изляза?" newsm78


Права си...но,до колкото разбрах е живяла с такъв баща, а в такива случаи доста се изкривява представата за нормални семейни взаимоотношения и пак добре, че изобщо и е светнало, че нещо не е наред.

# 36
  • Мнения: 6 461
     Нито когато си бременна нито  когато не си бременна.НИКОГА НЕ ТРЯБВА ДА ТИ ПОСЯГА.Той няма право на това.Разкарай го.А що се отнася до бебчето -пази се мила и то много защото така може да те удари ,че да го загубиш.  Naughty

# 37
  • София
  • Мнения: 7 097
...до колкото разбрах е живяла с такъв баща, а в такива случаи доста се изкривява представата за нормални семейни взаимоотношения и пак добре, че изобщо и е светнало, че нещо не е наред.

Точно така /за съжаление/  Rolling Eyes
Даже жени, които са отрасли в подобна семейна среда, на подсъзнателно ниво се стремят към създаване на подобно семейство...За тях това е нормалният модел  Rolling Eyes
Затова не съм изненадана, че тя се притеснява единствено дали няма да стане нещо с детето...Ще стане - може физически да не е, но емоционално го чака същото... Sad

# 38
  • Мнения: 2 309
Вече вяра нямам в тези новаци-пързалаци...
Що е нужно да пускаш тема за загубения си мъж,като ти е хубаво стой,като не,си тръгвай!!!!!!!!
И да има мами,като теб,може да им са потрошени пръстите и да не могат да ти отговорят.
Айде да те видим с ново заглавие гласящо-ИЗБЯГАХ,ЗАРЯЗАХ ГО!!!

# 39
  • Мнения: 677
Ааааайде на пързалката..

# 40
Само едно ми е чудно - защо това да е пързалка? Ако си мислите че такива хора не съществуват много се заблуждавате. Хубаво е че не сте попаднали на такъв за да  изпитате какво е.Радвам се че има хора които поне ме разбират, а за останалите немога да кажа нищо

# 41
  • Мнения: 677
Ми не казвай..Ти как"попадна"на него?И май ти е кеф,че и за още питаш..
Пиши на жоро01 на лични-той ше те разбере..

# 42
  • Мнения: 1 517
Не се заяждайте, наистина иам такива жени. Винаги ми е било чудно защо търпят. Даже те самите не могат да си отговорят. Търпят, напускат го и после се връщат... #Crazy идиотско звучи, но съществува. Свят широк, хора всякакви...
Пък и напоследък стана тенденция за всичко да се пита в някой форум; както американците за щяло и нещяло ходят на психолог  Wink

# 43
  • Мнения: 7 474
Един въпрос имам - Бил ли те е преди да забременееш?

# 44
Не, защото много добре знае как съм израснала и знае че мразя такива хора. Убедена съм че сега се възползва от това че съм бременна просто и аз не мога да разбера защо се държи така. Никога не съм му изневерявала, дори той ми е първия.Незнам само дали да го търпя докато родя или да го зарязвам от сега, защото майка ми е в Испания и незнам при кого да отида все пак тя ми е най близка.

# 45
  • София
  • Мнения: 7 097
Незнам само дали да го търпя докато родя или да го зарязвам от сега, защото майка ми е в Испания и незнам при кого да отида все пак тя ми е най близка.

Колкото по-скоро напуснеш този човек, толкова по-добре и за теб и за бебето. Това, че няма при кого да отидеш е проблем наистина. Не можеш ли да се върнеш там, откъдето си дошла, за да живееш с приятеля си  Thinking

# 46
преди живеех с брат ми само двамата, но той все пак е ученик все още и въобще незнам как ще реагира като разбере че ще живее с бременната си кака. Той е 10 клас в момента

# 47
  • Мнения: 677
Булка,ти си мега куха лейка..сЕди си с мъжО ти и се кефи че те прай на боксова круша..Само не каза-харесва ли ти или кво?

# 48
  • Мнения: 819
Какво значи да изчакаш да родиш?  Не се ли замисляш,че с такъв до теб може и изобщо да не родиш?/ Не дай си Боже/ Замисляш ли се какви последствия може да има за детето ти от този тормоз?По-добре при брат ти, от колкото при този нещастник! Кой от 2-мата ти е по-близък?!? Поне ще сте си двамата и ще си помагате,поне няма да живееш в постоянен страх кога и как ще те пребият! Ти представяш ли си какъв стрес ще е това до края на бременността?
На колко си години/ако не е тайна/?Брат ти в същия град ли е?
Изобщо не се замисляй и се изнасяй по най-бързия начин, ако изобщо имаш и капка достойнство!

# 49
  • Мнения: 2 211
Трябва да споделиш с майка си и да поискаш помощ. Аз бих го скопила тоя.

# 50
  • София
  • Мнения: 6 182
С новородено ще ти е много по-трудно да бягаш, отколкото сега. Сега е момента да изчезнеш,. Все още имаш време да организираш някак нещата за след раждането. Имаш ли работа?

# 51
  • София
  • Мнения: 7 097
преди живеех с брат ми само двамата, но той все пак е ученик все още и въобще незнам как ще реагира като разбере че ще живее с бременната си кака. Той е 10 клас в момента

Ами ще си поговорите...Все пак ти е брат, при това не е дете вече.

# 52
В момента не работя, но съм си спестила доста пари, защото в това положение незнам къде ще ме вземат. Брат ми е в град до София /където съм аз/

# 53
  • Мнения: 3 116
Sexyto_v  да ти дам една идея.

Ако майка ти живее в Испания и се е уредила, т.е. има работа, къде да живее и т.н. можеш легално да отидеш при нея, но трябва да удържиш положението до 01/01/2007 Sad Има и една възможност ти да отидеш сега, а тя да подпише документ че ти няма да работиш. По този начин пак си осигуряваш легален престой. Не знам обаче как стоят нещата с раждането там  newsm78 Може би испанските мами могат да помогнат  newsm78

Иначе и аз забременях когато моя брат беше в 10 клас, беше много щастлив като му казах и започна да крещи по улиците че ще става вуйчо  Embarassed Много обича малката и идва да я вижда, идва и да помага когато го помоля.

Истината обаче е че наистина трябва да си тръгнеш  Sick

# 54
# 55
Napusni go sega.Posle moje i da e kasno.I az mislia,che e po-dobre pri brat ti,otkolkoto s niakoi,koito te maltretira.I ako iskach da otidech v Ispania pri maika ti,pak e po-dobre predi da serodi,zastoto sled kato zapichech deteto na negovoto ime,ste triabva da mu iskach razrechenie da vsemach deteto sas sebe si vseki pat kato izlizach zad graniza.Sigurna li si,che toi ste ti go dade?

# 56
  • София
  • Мнения: 7 097
Действително е най-добре, колкото се може по-скоро да се спасяваш. При брат ти ли, при майка ти ли - ти ще решиш, обаче го направи! Това са най-близките ти хора, те няма да те оставят. Сигурно и не знаят какво се случва с теб...

# 57
  • Мнения: 3 323
Няма какво да ти кажа, вече достатъчно красноречиво ти обясниха защо , как и какво!
От два дни е темата ти и не виждам да си решила да промениш нещо. Не си мисли че той ще престане, щом искаш съвет поне се вслушай. ИЗЧЕЗВАЙ ВЕДНАГА ОТ ТОЗИ ИЗВЕРГ!
Дали ще родиш или не още можеш да решаваш, но не оставай повече при него, не записвай детето на негово име. Въобще отрежи всички контакти с него.

# 58
  • Мнения: 6 164
Ако те бие сега, ще бие и детето. А не знам и като са му толкова слаби нервите и пошляпва за дреболии, като врекне мъника и почне да го буди нощем, не ми се мисли какви реакции ще следват... Заради детето се махни, то ще пострада, а за него ще те боли още повече.

# 59
  • Мнения: 1 451
Имаше един преди 2-3 години дето беше усмъртил бебето от бой щото през нощта не го оставяло да спи. Бая шумяха по телевизията тогава. Така, че това си е напълно в границите на възможното да се случва и при теб, предвид описанието на чУвека.

# 60
  • Мнения: 990
Подкрепям мнението на повечето, че трябва да се махнеш от него ,колкото се може по-скоро. Този психически и физически тормоз се отразява и на бебето. Сега повече от всякога трябва да си спокойна , а не да мислиш кога на него ще му кефне да си го изкара на тебе.  Бягай от него и не се обръщай назад!

# 61
  • Мнения: 169
Стига с тез изневери де, баси фикс идеята. Темата е за друго.

Не е фикс идея, просто е истина, такива нямат оправия. Те и хората са го казали: " Рак, мерак и простак, не се лекуват!"

# 62
  • София
  • Мнения: 630

Не за всеки е възможно да се справи сам с проблеми от този тип и е добре да се потърси помощ .

Това си е насилие и то не може да не оказва влияние на жертвата.

# 63
  • София
  • Мнения: 5 605
Наистина миличка събирай си багажа и се махай от там едтествено, че има опасност и за детето!

# 64
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Измъквай се докато е време!!! Който посегне веднъж - връщане НЯМА!!!  Който изневери веднъж - също!!!
Абсолютно подкрепям!  Thinking Що за мъж?

# 65
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Само едно ми е чудно - защо това да е пързалка? Ако си мислите че такива хора не съществуват много се заблуждавате. Хубаво е че не сте попаднали на такъв за да  изпитате какво е.Радвам се че има хора които поне ме разбират, а за останалите немога да кажа нищо
Нормално е да има съмнения, че въпросът ти е пързалка... Просто е излишен- то е ясно какво трябва да направиш...

# 66
  • Мнения: 1 612
Бягай надалеч!
Щом те е ударил веднъж ще го направи пак!

# 67
  • Мнения: 239
няма значение бременна или не . изчезвай

# 68
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ама вие сериозно ли питате за това. Той ви бие а вие стоите, ами и вас ще повреди. Направо се спасявайте. Ако трябва има организации, които се занимават с малтретирани да ви помогнат да ви покрият- И каквото ще този изрод да ви обещава, ама дори детето не пишете на негово име.

# 69
  • Мнения: 924
Тръгвай си, веднага!!!!!

Нямам представа как все още не си го направила, опасно е за теб, опасно е за бебето, ужасно е да отглеждаш дете в подобни условия и най-важното- това никога няма да спре!

# 70
  • Мнения: 620
Независимо как си живяла.....не видях едно мнение по-различно от "Бягай,спасявай себе си и детето!",
значи твойта ситуация съвсем не е нормална. Twisted EvilИ аз ще ти кажа-омитай се от там!

# 71
  • Мнения: 1 425
Абе какъв мъж е тоя. Никакъв мъж не е - да бие бременна жена. Тоя е лайно миризливо (без никакви извинения). Ако имаш акъл махай се от него по-скоро.

# 72
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Тръгвай си... веднага...моля те...
Ще го преболедуваш, дори да имаш някакви чувства, вярвай ми. Имаш шанс да го направиш сега. С времето ще става все по-трудно.

# 73
# 74
ами вече не съм с него от три дни и ми е много по спокойно.В момента си търся някаква работа за да си събера още малко пари за малкото бебче и се надявам да успея да забравя за онзи който се нарича "мъж" smile3521

# 75
Бягайййййййййййййййййййййй веднага

# 76
  • Мнения: 2 274
ами вече не съм с него от три дни и ми е много по спокойно.В момента си търся някаква работа за да си събера още малко пари за малкото бебче и се надявам да успея да забравя за онзи който се нарича "мъж" smile3521
  Браво   bouquet! Стискам палци да успееш да си подредиш живота и т.нар. мъж да не ти се меси никога в него  Peace!

# 77
  • Мнения: 191
ами вече не съм с него от три дни и ми е много по спокойно.В момента си търся някаква работа за да си събера още малко пари за малкото бебче и се надявам да успея да забравя за онзи който се нарича "мъж" smile3521
Ако все пак реши да ти досажда,щом имаш пари,за двеста евро ще бъде труден за рисуване Mr. GreenЗа жалост някой само това ги държи на разстояние(дано той да не е от тях).Успех и късмет!!! Peace

# 78
  • София
  • Мнения: 7 097
ами вече не съм с него от три дни и ми е много по спокойно.В момента си търся някаква работа за да си събера още малко пари за малкото бебче и се надявам да успея да забравя за онзи който се нарича "мъж" smile3521

Радвам се за теб  Grinning Хубаво си направила!

# 79
  • Мнения: 239
Аз съм вече в третия месец, но бащата много често ме удря за едното нищо. Един ден беше заради това защо не съм му купила тази храна която той е искал, друг ден защото съм го ''изложила'' пред приятелите му.След това вкъщи следва редица от ритници, юмруци и т.н. От една срана ме е страх за детето, а от друга за самата мен. За моя единствена радост е това че нямам брак с него. Моля ви да ми дадете някакъв съвет какво да правя, дали може да стане нещо с детето Praynig. Много ще съм ви благодарна Hug

Не съм посягал на жена си докато беше бременна и мисля, че това е нещо ужасно.

# 80
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не съм посягал на жена си докато беше бременна и мисля, че това е нещо ужасно.
А изчака да роди ли?

# 81
  • София
  • Мнения: 7 097
Не съм посягал на жена си докато беше бременна и мисля, че това е нещо ужасно.
А изчака да роди ли?

Взе ми думите от клавиатурата... Joy

# 82
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Не ви ли звучи историята малко измислено? newsm78

Последна редакция: вт, 10 окт 2006, 09:22 от Грушенка

# 83
  • Мнения: 819
Ако е измислена-още по-добре,силно се надявам да е така, нищо няма да ни стане, ако напишем някой и друг ред напразно.Но, ако има и най-малка вероятност да дадем кураж на това момиче да вземе правилното решение-тогава,според мен, си заслужава писането  Peace А и нищо чудно да има и други в нейното положение, които четат тук , а не се престрашават да пуснат тема- за тях също ще е от полза тук написаното...впрочем,май отдавна не се е случвало всички в една тема да са на едно мнение  Thinking

# 84
  • Мнения: 620
Цитат
А и нищо чудно да има и други в нейното положение, които четат тук

За съжаление наистина има много жени в такова положение,които наистина не виждат "светлина в тунела",а други
даже може би им харесва този "стил" на живот, за да са съгласни да го търпят Sad

# 85
  • София
  • Мнения: 558
Насилието не е временно явление и НИЩО СЪЩЕСТВЕНО НЯМА ДА СЕ ПРОМЕНИ В БЪДЕЩЕ! Поне не с теб! Избиваш си от главата тази мисъл за "промяна на нещата"  и БЯГАШ, защото с времето това ще става по-трудно по една или друга причина.
А колкото до това, че не те разбират.... ДА ТЕ РАЗБЕРАТ ИСТИНСКИ МОГАТ САМО ХОРАТА, КОИТО СА  ГО ПРЕЖИВЕЛИ!...
Не си измисляй причини да стоиш и да се самозалъгваш - ЕДИНСТВЕНОраздялата ще е доброто решение както за теб, така и ЗА ДЕТЕТО ТИ!  А това е най-важното! Успех! Peace
И да добавя, че ти си още "в началото" на проблема - това може само да ти помогне!
И още нещо /мога да пиша така цяла нощ  Rolling Eyes/ - Знам, че ти се струва, че няма да можеш да се оправиш сама, че няма да има кой да ти помага, че ще те укоряват за избора ти, че ще останеш сама, че лишаваш детето си от баща му и един куп други заблуди и притеснения. Когато направиш промяната ще видиш, че всичко е изглеждало страшно, а въобще не е така! просто недей да мислиш повече  Grinning

Последна редакция: вт, 10 окт 2006, 21:56 от tala

# 86
  • Мнения: 620





Цитат
Насилието не е временно явление
Абсолютно вярно!Като види ,че му минава номера-защо да не го повтори и потрети.... Twisted Evil
Аз може би защото съм "рогато" (овен) евентуално мога да го изтърпя до един път.....втори
шанс просто няма да има Naughty

# 87
  • Мнения: 1 451
Малко офф: ама защо си лейди Леопард, а на аватара са ти тигри?  newsm78

# 88
  • Мнения: 2 116
Бегай, бегай, бегай... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 89
  • Мнения: 620
Малко офф: ама защо си лейди Леопард, а на аватара са ти тигри?  newsm78

Очаквах го Laughing
Щото големите котки са ми страст,а от всички харесвам тигрите най-много,а и съм родена в годината на тигъра. Wink

# 90
  • Мнения: 1 451
1974-та? И аз така.
Иначе и аз ги харесвам и някой ден мисля да си взема нещо такова едричко  Simple Smile

# 91
  • Мнения: 620
Цитат
  някой ден мисля да си взема нещо такова едричко 

А  бе да не ти сека хатъра,ама трудничко ще стане това Laughing

а за годината-позна Sunglasses

# 92
  • Мнения: 1 451
Не е чак толкова трудно, само пари ти трябват. Проучил съм въпроса Simple Smile

# 93
  • Мнения: 220
...
Иначе и аз ги харесвам и някой ден мисля да си взема нещо такова едричко  Simple Smile

труднички са за отглеждане големите котки...особено мъжките  Sunglasses

# 94
  • Мнения: 1 451
Щото добре хапват, нали Wink

# 95
  • Мнения: 10 758
А стига чат де Naughty

# 96
  • Мнения: 220

Ей,няма как да не се размрънка някоЯ мама   bouquet

# 97
  • Мнения: 10 758

Ей,няма как да не се размрънка някоЯ мама   bouquet
Правя го за ваше добро.  bouquet
Ще дойде някой мод или админ и ще ви банне.В най-добрия случай ще получите предупреждение.

# 98
  • Мнения: 1 451
Е като ни банне да ревем ли Simple Smile

# 99
  • Мнения: 10 758
Стига си ме предизвиквал Crossing Arms

# 100
  • Мнения: 220

Ей,няма как да не се размрънка някоЯ мама   bouquet
Правя го за ваше добро.  bouquet
Ще дойде някой мод или админ и ще ви банне.В най-добрия случай ще получите предупреждение.

Абе дай на човека власт....

# 101
  • Мнения: 620
Я да влизате обратно в строя и двамата Sunglasses Laughing

# 102
  • Мнения: 1 451
Аз отдавна съм излязъл и не подлежа на връщане  Mr. Green

# 103
  • UK
  • Мнения: 1 351
Страх ме е да взимам отношение по- въпроса, има една поговорка "Бай Бабо да не ме стигне"... Честно казано не смея да давам съвети за такива неща, и аз имам мъж, за сега е наред ама не знам дали няма да се промени, човек трябва да е на щрек във всеки един момент. Не знам аз какво бих направила в тази ситуация но искрено се надявам Наистина всичко да се оправи и момичета да продължи на пред, но сама за сега. Няма смисъл да рискува живота както на детето така и нейния.

# 104
  • София
  • Мнения: 7 097
... Честно казано не смея да давам съвети за такива неща, и аз имам мъж, за сега е наред ама не знам дали няма да се промени, човек трябва да е на щрек във всеки един момент.

Какво трябва да стане или да направи една жена, за да започне да посяга мъжът й, при положение, че до момента не го е правил... newsm78

# 105
  • Мнения: 1 451
Бая трябва да е нагазила лука. И то системно да го гази, че чак дотолкова да се промени мъжа и, че да почне да я бие.

# 106
  • Мнения: 819
Бая трябва да е нагазила лука. И то системно да го гази, че чак дотолкова да се промени мъжа и, че да почне да я бие.

Дори това не би могло да бъде причина да я бие- той просто няма това право, каквото и да е направила! Има много по-цивилизовани начини двама души да се разделят, ако не се разбират.Не живеем в джунглата,все пак./Макар понякога да ми се струва, че точно там живеем #Cussing out /

# 107
  • Мнения: 1 462
Какво трябва да стане или да направи една жена, за да започне да посяга мъжът й, при положение, че до момента не го е правил... newsm78
Изобщо не зависи от жената.  Ако мъжът си е такъв в главата - и без повод ще си я набие.  Ако е нормален - дори в пристъпи на бяс няма да посегне.  Оооосвен ако жената не му посегне първа, и то качествено... тогава е възможно да отнесе някой шамар.

# 108
  • Мнения: 1 451
Бая трябва да е нагазила лука. И то системно да го гази, че чак дотолкова да се промени мъжа и, че да почне да я бие.

Дори това не би могло да бъде причина да я бие- той просто няма това право, каквото и да е направила! Има много по-цивилизовани начини двама души да се разделят, ако не се разбират.Не живеем в джунглата,все пак./Макар понякога да ми се струва, че точно там живеем #Cussing out /
Абе то и причина жените да правят простотии няма, ама ги правят. Не съм привърженик на това да пребиваш жена си, макар че някой си го заслужават.

# 109
  • Мнения: 819
svil, недей така, моля те, да не си разваля мнението за теб  Mr. Green. Съгласна съм,може и да правят големи простотии, но , както вече казах, ако мъжът прецени, че не може повече да ги търпи- довиждане и кой от къде е! Боят показва единствено слабост , нищо друго.Ако на някого много му се бие-ми да си намери някой от неговата категория, пък да се бият!

# 110
  • Мнения: 1 451
Правилно, и аз тъй мисля, но предвид, че има много мъже, за които не е проблем да бият жени, се чудя, защо жените са толкова смели.

# 111
  • Мнения: 1 425
Правилно, и аз тъй мисля, но предвид, че има много мъже, за които не е проблем да бият жени, се чудя, защо жените са толкова смели.
Не мисля че мъжете дето бият жени са "много". А за смелостта - не знам дали е смелост или глупост. Ако жената е хванала мъж дето я бие и отгоре на това прави и простотии - за мен това е по-скоро глупост от женска страна.

# 112
  • Мнения: 819
Аз мисля, че тези жени, които имат такъв "мъж" до себе си,изобщо не са смели, напротив, дори от страх не смеят да го напуснат, камо ли простотии да правят /което не му пречи да пребива жена си и просто профилактично/.

# 113
  • Мнения: 1 451
Не знам какво е критерия ти за много. Но за някои неща дори 1 процент е много. А доколкото съм чел/гледал случаите на домашно насилие съвсем не са малко. Иначе си прав, ако някоя е знаела преди брака, че мъжът и е такъв и все пак се е омъжила за него, това вече си е чиста глупост.

# 114
  • София
  • Мнения: 7 097
Изобщо не зависи от жената.  Ако мъжът си е такъв в главата - и без повод ще си я набие.  Ако е нормален - дори в пристъпи на бяс няма да посегне. Оооосвен ако жената не му посегне първа, и то качествено... тогава е възможно да отнесе някой шамар.

Абсолютно съм съгласна!

# 115
  • Мнения: 3 116
Браво че си си тръгнала  Hug Heart Eyes Hug

Според мен сега трябва да помислиш по другият важен въпрос, дали ще запишеш този мъж като баща на бебето като се роди  ooooh!

# 116
  • Мнения: 819
Браво че си си тръгнала  Hug Heart Eyes Hug

Според мен сега трябва да помислиш по другият важен въпрос, дали ще запишеш този мъж като баща на бебето като се роди  ooooh!

Би било голяма грешка, ако го направи-изобщо не заслужава тази чест!

# 117
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224



Изобщо не зависи от жената.  Ако мъжът си е такъв в главата - и без повод ще си я набие.  Ако е нормален - дори в пристъпи на бяс няма да посегне. Оооосвен ако жената не му посегне първа, и то качествено... тогава е възможно да отнесе някой шамар.

Абсолютно съм съгласна!
аз като бях бременна в 9ти месец, отплющях много як шамар на моя. но понеже си го заслужаваше, не ми е отвърнал. то остава и да беше.

# 118
  • София
  • Мнения: 7 097
аз като бях бременна в 9ти месец, отплющях много як шамар на моя. но понеже си го заслужаваше, не ми е отвърнал. то остава и да беше.

Аз, като бях бременна също отплющях много як шамар на моя, макар че много не го заслужаваше... Rolling Eyes Бях много зла и крива бременна... Sad Нищо чудно, че мъжО се колебае за второ - като знае какво го чака 9 месеца... Stop

# 119
  • Мнения: 1 451
Лелеееее, хич не ти личи, че можеш и такива неща да правиш...

# 120
Божичкооо , не стой  при  този "човек"  Confused

# 121
  • Мнения: 10 758
Божичкооо , не стой  при  този "човек"  Confused
Ми тя не стои.Малко по-назад каза, че си е тръгнала.

# 122
  • София
  • Мнения: 7 097
Лелеееее, хич не ти личи, че можеш и такива неща да правиш...

Не се гордея с "характерчето" си по време на бременността... Rolling Eyes

# 123
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
най-лошото е, че бременността променя характера и специално моя мъж не можа да го схване и вместо да ми помага, ми лазеше по нервите зверски  Sick

# 124
  • София
  • Мнения: 7 097
най-лошото е, че бременността променя характера и специално моя мъж не можа да го схване и вместо да ми помага, ми лазеше по нервите зверски  Sick

Същият случай  Peace Sad
Затова и се стигна до конфликти, за които предпочитам да не си спомням... Rolling Eyes

# 125
  • UK
  • Мнения: 1 351
... Честно казано не смея да давам съвети за такива неща, и аз имам мъж, за сега е наред ама не знам дали няма да се промени, човек трябва да е на щрек във всеки един момент.

Какво трябва да стане или да направи една жена, за да започне да посяга мъжът й, при положение, че до момента не го е правил... newsm78

 Май още съм спала като съм го написала  Mr. Green

# 126
  • Мнения: 1 451
Лелеееее, хич не ти личи, че можеш и такива неща да правиш...

Не се гордея с "характерчето" си по време на бременността... Rolling Eyes
Ако е само до бременноста няма проблеми   bouquet

# 127
  • Мнения: 8 917
Аз съм вече в третия месец, но бащата много често ме удря за едното нищо. Един ден беше заради това защо не съм му купила тази храна която той е искал, друг ден защото съм го ''изложила'' пред приятелите му.След това вкъщи следва редица от ритници, юмруци и т.н. От една срана ме е страх за детето, а от друга за самата мен. За моя единствена радост е това че нямам брак с него. Моля ви да ми дадете някакъв съвет какво да правя, дали може да стане нещо с детето Praynig. Много ще съм ви благодарна Hug

Не съм посягал на жена си докато беше бременна и мисля, че това е нещо ужасно.
A преди? или след? Shocked

Към авторката - радвам се за теб Hug

# 128
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
а я да питам, най мече Naty , влияе ли според вас на бебето това, че съм била много изнервена?
сега е едно шило това моето, да е живо и здраво, ама ми разказва играта. не може да стои като нормално дете и 1 минета спокойна Tired

# 129
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
извинявам се, ама имам правописни грешки по-горе
не мече, а вече и не минета, ами минУта Joy

# 130
  • Мнения: 819
а я да питам, най мече Naty , влияе ли според вас на бебето това, че съм била много изнервена?
сега е едно шило това моето, да е живо и здраво, ама ми разказва играта. не може да стои като нормално дете и 1 минета спокойна Tired
[/quot

Аз не съм убедена, защото поне в обратния вариант не съм видяла такава зависимост- имах много спокойна и безпроблемна бременност, а малката ни разказа играта/ до към1 год./ Малко сън, много рев и т.н.А по тази логика трябваше да е най-спокойното дете на света  Laughing

# 131
  • София
  • Мнения: 7 097
не мече, а вече и не минета, ами минУта Joy

Кой за к,во си мисли... newsm78 Според Фройд имаш нужда от секс... Twisted Evil

а я да питам, най мече Naty , влияе ли според вас на бебето това, че съм била много изнервена?
сега е едно шило това моето, да е живо и здраво, ама ми разказва играта. не може да стои като нормално дете и 1 минета спокойна Tired

И Калина от малка е страхотен бяс и много инатлива - играта отдавна ми е разказана... Sick
Спомням си педито като дойде за пръв път у нас след раждането - пита ме дали съм карала нервна бременност и ми каза, че когато аз се успокоя, ще се успокои и беба. Но според мен тази зависимост не е вярна. Имаше тема точно за това преди време и нямаше много съвпадения в подкрепа на тази теза.
Калина няма каква друга да е, като се има предвид, че освен майка ми, която е супер спокоен и отстъпчив човек, всичките й други роднини /мама, тате, дядовци и баби/ сме супер властни и инатливи.

# 132
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
ясно, и ний всички сме инатливи, няма на кого да се метне
уф, за секса, де да беше вярно... никаква нужда нямам от това секцио насам Cry
просто  У и Е са едно до друго...

# 133
  • София
  • Мнения: 7 097
уф, за секса, де да беше вярно... никаква нужда нямам от това секцио насам Cry

Споко, ще се оправят нещата по-нататък  Grinning Wink

# 134
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Не съм посягал на жена си докато беше бременна и мисля, че това е нещо ужасно.
А изчака да роди ли?

Взе ми думите от клавиатурата... Joy

Брейййй, и от моята също  Laughing

# 135
Бий му шута и всеки по пътя си.

Точно така! Веднъж почне ли, все по-зле ще става. Няма да спре да ти посяга

# 136
  • Мнения: 10 758
Бий му шута и всеки по пътя си.

Точно така! Веднъж почне ли, все по-зле ще става. Няма да спре да ти посяга
Абе вие не четете ли, че тя си е тръгнала вече ooooh!

# 137
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Цомба, обаче упорито им обръщаш внимание на хората за тоя факт.  Grinning

# 138
  • Мнения: 10 758
Цомба, обаче упорито им обръщаш внимание на хората за тоя факт.  Grinning
Ми дразня се, щот не четат ooooh!

# 139
  • Мнения: 4 473
Какво трябва да стане или да направи една жена, за да започне да посяга мъжът й, при положение, че до момента не го е правил... newsm78
Изобщо не зависи от жената.  Ако мъжът си е такъв в главата - и без повод ще си я набие.  Ако е нормален - дори в пристъпи на бяс няма да посегне.  Оооосвен ако жената не му посегне първа, и то качествено... тогава е възможно да отнесе някой шамар.

Много си прав. Макар да има изключения, горното е като неписано правило. Хормони, безсилни сме пред тях...Пред възпитанието обаче сме силни и горко му на онзи, който живее с човек, който е на `Вие` с него. 21-ви век сме. ooooh!

# 140
# 141
Това са животни уеееееееее ейййй

# 142
# 143
  • Мнения: 5 026
бягааааай момиче , изчезвай докато е време!какво искаш - да увреди детето ти или още по - лошо
Няма разлика кой яде боя-бременната или не жена! Отвратително! Спасявай се, докато е време!

Общи условия

Активация на акаунт