Избелване на зъби

  • 590
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Искам да попитам дали някой се е подлагал на така нареченото избелване в кабинет и коя система на избелване е използвал стоматологът? Чела съм много информация по този въпрос, но ми се ще да се допитам до хора,които вече са се подлагали на тази процедура и да узная техните впечатления?

# 1
  • Мнения: 528
Преди година си избелвах зъбите и съм много доволна. Процедурата ми отне две седмици, всяка сутрин и вечер за по 10 минути слагах шини с избелващ гел. Резултатът е страхотен Mr. Green а покрай избелващата програма спрях и цигарите Peace

# 2
  • Мнения: 49
Къде ти изработиха шините?Каква система на избелване си използвала?И съм чувала,че избелването в къщи е с по-занижени резултати и по-нетрайни.При теб е минала една година,резултатът още ли е същия?

# 3
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Дано се включи някой с мнение относно  избелващите пасти за зъби дали имат  ефект?

# 4
  • Мнения: 49
Аз лично съм използвала всякакви,дори и тази ЕЛГУДИУМ ,за която толкова много се писа,но резултатът не е кой знае какъв.

# 5
  • Мнения: 528
Къде ти изработиха шините?Каква система на избелване си използвала?И съм чувала,че избелването в къщи е с по-занижени резултати и по-нетрайни.При теб е минала една година,резултатът още ли е същия?

Методът ми го препоръча моят зъболекар д-р Далемски, той ми изработи шините и от него си взех и избелващия гел. Не се сещам марката, нещо американско беше..."day white" или нещо подобно newsm78
Резултатът е страхотен и зъбките са ми все още бели Mr. Green Peace   

# 6
  • Мнения: 49
Дани моля те напиши ми адреса му на лични Praynig

Общи условия

Активация на акаунт