Торта от памперси

  • 21 322
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 605
Оригинално е - поне по нашите ширини. На запад май е често срещан подарък...

ъъъъъм, аz живея на zапад  Mr. Green  и не бях виждала такова 4удо. Днес имах гости, все майки с бебета, и те съЩо не бяха виждали такова неЩо. Така 4е не zнам да ли е много раzпротранено, освен в САЩ може би newsm78

# 16
  • в къщи
  • Мнения: 467
Супер,не бях виждала такива торти!Tatjana и твоята изглежда мн.сладка newsm38

# 17
  • Мнения: 3 331
Оригинално е - поне по нашите ширини. На запад май е често срещан подарък...

ъъъъъм, аz живея на zапад  Mr. Green  и не бях виждала такова 4удо. Днес имах гости, все майки с бебета, и те съЩо не бяха виждали такова неЩо. Така 4е не zнам да ли е много раzпротранено, освен в САЩ може би newsm78

Да, Татяна, може би си права, че става въпрос именно за Америка.
Когато бях бременна, случайно попаднах на тези картинки и ги гледах умно доста време, докато схвана за какво точно става въпрос. Потърсих информация и намерих много такава - включително и как се правят стъпка по стъпка. Така че явно изобилието от информация в google ме е заблудило, че е често срещан подарък. Няма значение всъщност разпространен подарък ли е или не. Важното е, че е интересен и оригинален Hug

# 18
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
 newsm10

# 19
  • София
  • Мнения: 6 522
а етажите как се закрепят 1 за друг, само аз ли не разбрах  Embarassed Embarassed Embarassed

# 20
  • Мнения: 46 437
Страхотна е  Peace

# 21
  • Мнения: 208
Прекрасни са Peace

# 22
  • Мнения: 1 059
Строхотна идея.

# 23
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Супер оригинално. Не съм виждала такова нещо. Сестра ми живот и здраве през април ще има бебе, ще и направя такава торта. Дано не я види тук- (искам да я изненадам) , че и дадох линк към форума. Laughing

# 24
Чудесна идея!!!

Както почти винаги всяко гениално нещо е доста простично....

Поздравления  bouquet

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 704
а етажите как се закрепят 1 за друг, само аз ли не разбрах  Embarassed Embarassed Embarassed

набързо прегледах 2-3 сайта, в които описват как се прави.
в единия ги залепват,като трябва да внимаваш да не се скъсат после памперсите, в другия слагат дървени шишчета.
оказва се,че даже се продават такива торти за новородено.

има и вариант за сватба, като заместваш памперсите с малки хавлии или кърпи.

ако някой наистина реши да прави такава торта, го съветвам да прегледа сайтовете-има доста добри идеи и трикове.

# 26
  • Мнения: 1 403
Готина идея  Peace Аз бях гледала в някой сериал подобна. За подарък наистина е яко  Peace

# 27
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
наистина страхотна идея Peace

# 28
  • Мнения: 2 211
Оригинално и практично. И аз ще попитам как са закрепени етажите помежду си.

# 29
  • Мнения: 6 039
идеята много ми допада  Laughing Laughing Laughing
мерси, че я сподели   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт