Кога избледнява тъмната ивица от бременността?

  • 2 039
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 833
Искам да ви попитам, кога ще започне да избледнява тъмната ивица от корема ми и има ли нещо(някакъв крем или нещо подобно), с което да ускоря този процес?
Родих преди 21 дни и корем вече нямам, само тази ивица ме издава че съм раждала, но за сметка на това, е много тъмно кафява и няма изгледи да изчезне.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
При мен в края на третия месец след раждането вече я нямаше.Не съм се мазала с нищо специално.

# 2
  • Мнения: 6 164
Различно. Моята беше бледа, незабележима и се махна веднага. Търпение, ще изчезне. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 3 676
Бях пускала подобна тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=47306.msg874385#msg874385
Да отбележа -моята не се вижда откакто ходих на солариум-началото на април тази година-значи Валето е бил на 8 месеца
Вече поизбелях-ама май е изчезнала Peace

# 4
  • Мнения: 2 211
Рано е още. При мен изчезна напълно 6 месеца след раждането.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 230
3 месеца след раждането е останала само бледа линия, тя и не беше много тъмна де. Но май си е индивидуално.

# 6
  • Мнения: 1 259
Избледня 3 месеца след раждането,а напълно изчезна към 6-ия м.

# 7
  • Мнения: 437
Ще избледнее. Моята беше много светла, вече почти я няма - 6 месеца след раждането. При всеки е различно, пробвай с избелващ крем ако искаш, но незнам дали ще има ефект.

# 8
  • Мнения: 456
До четвъртия месец изчезна, но не се мазах с нищо. При теб е доста раничко, но споко ще се махне  Laughing

# 9
  • Мнения: 8 917
Изчезна след раждането, но кога - въобще не съм забелязала Laughing

# 10
  • Мнения: 2 891
Махна ми се чак на 8 месец. Да ти кажа сега зимата няма да има кога да носиш къси блузи, за да се вижда от другите Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 117
При мен също беше много тъпна и изчезна до шестия месец от раждането

# 12
  • Мнения: 510
При мен май около третия месец изчезна.  newsm78

# 13
  • Мнения: 5 393
Различно.При мен още си личи мноооого леко, а детето ме е над годинка вече Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 226
И при мене към третия месец изчезна от самосебеси, без да се мажа с нищо.

# 15
  • София
  • Мнения: 978
A, aз най-редовно се зазяпвам по корема и нямам такава ивица, само понякога си въобразявам, че я виждам

# 16
  • Мнения: 2 897
Не съм забелязала кога е избледняла съвсем моята,но е било скоро след раждането.Мисля,че е индивидуално Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 019
моята почти е избледняла вече

# 18
  • София
  • Мнения: 833
Благодаря ви за информацията. Значи ще се наложи да изчакам поне няколко месеца, преди да мога да си нося старите дрешки Sad

# 19
  • Мнения: 992
на мен пък изобщо не ми се появи такава ивица

# 20
  • Мнения: 1 353
Моята  8 месеца след раждането изчезна Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 39 758
бавно, но се маха. При мен беше доста след раждането.

# 22
  • Мнения: 3 500
При мен избледня. А ми липсва.  Какво толкова те дразни в нея, нито боли, нито сърби. Всички знаят, че си раждала, какво значи "ме издава". А и сега вече става студено, няма да си с голо пъпче. Няма начин да ускориш процеса. Тя ще избледнее от само себе си. Ще става все по-светла и накрая ще изчезне.

# 23
  • на село
  • Мнения: 1 028
Моята се вижда още, а Ива е вече на 9 месеца. При това не беше много тъмна през бременноста.

# 24
  • Мнения: 962
Моята изчезна като родих-веднага  Peace,търпение  Peace

# 25
  • Мнения: 5 391
Гледам, че моята чак сега се е загубила, до скоро май все още леко си личеше.

# 26
  • София
  • Мнения: 290
Моята изчезна някъде около шестия месец.

# 27
  • Мнения: 1 186
моята доста се веждаше ама и мен ме кефише а за махането и -към 6-7 месец от самосебе си изчезна Peace

# 28
  • Мнения: 949
Гледам, че моята чак сега се е загубила, до скоро май все още леко си личеше.
Peace

# 29
  • Мнения: 4 399
Моята вече доста избледня, но все още не е изчезнала напълно.

# 30
  • Мнения: 2 254
7 месеца минаха и се забелязва съвсем леееекичко.чела съм ,че при някои отнема година дори.
не се птитеснявай,ще се махне Peace

# 31
  • Мнения: 5 026
 Не съм забелязала кога е изчезнала.

# 32
  • Мнения: 903
Аз корем още си имам, но ивицата ми се скри на 3 ден след раждането

# 33
  • Мнения: 2 271
При мен изчезна около 9м след раждането.(макар да не беше тъмна)Избледня постепенно.

# 34
  • Мнения: 2 040
След 6-7 месец изчезна моята .. не съм я мазала с нищо, но бая се застоя ...  Grinning

# 35
  • Мнения: 2 849
Започна да избледнява ,по-точно да се свива с кожата на корема след раждането .Още има какво да се желае ,а са минали почти 7 месеца . Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 8 505
След около година и половина+/- някой друг месец Crazy

# 37
  • София
  • Мнения: 1 252
Аз все още имам макар и поизбледняла.

# 38
  • Мнения: 888
При мен през първата бременност не се появи, но родих седмаче, е сега ще видим при тази бременност- доколкото съм чувала до година горе-долу изчезва! Hug

# 39
  • Мнения: 5 103
Нямала съм такава ивица newsm78

# 40
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Родих преди 5мес.Корем си имам още.Ивицата изчезна на 3-я месец, въпреки че беше тъмна.Но със сигурност мога да ти кажа, че е много индивидуално, защото проверих предварително кога ще ми изчезне.И аз не си я харесвах, може би защото беше тъмна.

# 41
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Не съм имала такава ивица,но съм чувала,че докъм 6 месец след раждането е нормално да си седи и да не се е скрила.

# 42
  • pomorie
  • Мнения: 848
ами и мен ме интерисува пнеже мислех че ще се махне бързо.корема си ми изчезна още в болницата но вече два месеца и половина си ходя с чертата.

# 43
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
С раждането на дъщеря ми изчезна веднага, със сина ми - третия месец

Общи условия

Активация на акаунт