Страхотна диета-3част

  • 35 994
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 907
Аз май също имам някакъв резулатат, кантарът показва -1кг, ако не е някаква грешка. Но въпреки вси4ко това много ме радва!!

# 46
  • София
  • Мнения: 11 692
Трети ден-два кг. надолу.Започнах от 63-64,а днес съм 61,5 newsm44
Кажете какво хапвате през въглехидратните  и белтъчните дни!
Браво,браво,въпреки,че не ми вярваше!Продължавай все така и ако някои дни имаш застой не се предавай,че има и такива дни /от личен опит/,през първите дни се сваля най-много /пак личен опит/.
Понеже я правих диетата лятно време,белтъчните дни ми бяха едни и същи до припадък-сирене + зеленчук домати,а въглехидратните сварени картофи + зеленчук пак домати.Накрая ми ставаше зле от домати!
Успех!  bouquet

# 47
  • Мнения: 13 749
Здравейте!
Аз май окончателно дезертирах от вашата групичка, взе ми здравето тази диета  ooooh! Но хвърлям по едно оче в темичката, да съм в час, че току виж размисля.

На въпроса за въглехидратите, а и въобще, ето това препоръчва самата Байкова:

Белтъчни храни – месо, мляко, млечни продукти, яйца
Въглехидратни храни – ориз, картофи, боб, грах, хляб, овесени ядки.
Относно приготвянето на продуктите е желателно да са печени или варени. 


И май повече съветва да се набляга на ориза, при това на черния, неолющен.

# 48
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Момичета да ви кажа... аз съм едно прегрешаващо вече 3 дни същество...

И затова и кантарът се е закотвил и не мърда.... след като отчете 2 кг минус.

Иначе твърдя, че все още съм на диета, но... вчера хапнах малко печени картофи, а ми беше ден на кисело мляко. Онзи ден изядох два еклера... по онзи ден... пак имаше нещо не се сещам...

И се чудя и се мая... понеже утре трябва да започна втората част на диетата, дали да не направя тази още един цикъл от 4 дни, ама този път сериозно...

Какво ще кажете?

# 49
  • Мнения: 636




Amи стегни се малко все пак пишеш, че си 102кила #Crazy Следващия път като ти се дояде много сети се за някоя готина мадама, на която би искала да приличаш или за мъжа си- колко би искал да си малко по- финничка.
Не ми се сърди- за твое добро е.
Между другото и аз днес почвам- имам 6 кила да свалям.

# 50
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Хе-хе, тъкмо щях да се възмутя, че си ме подценила с кг-те, щото последния път като се премерих, бях 103 (а не 102, както пишеш) и хоп, кантарът подскочи и се спря на ....101 кг. Баба Яга, разбира се, че не се сърдя! Hug

Хе-хе, та сега за статистиката - за първите 2 седмици на Страхотната диета - 4 кг долница! Все пак аз мисля заради нарушенията, да си удължа тази първа диета с 4 дни и после да почвам с втората.

Хм, ама май само аз си пиша тук!

Хей, къде са другите отслабващи с тази диета?

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 252
Да се разпиша и аз.

Днес ми е 5ти ден вече. Досега удържах фронта и следях и часовете.
Обаче днес си позволих едно изкушенийце.
Лошото е, че нямам кантар и не мога да преценя има ли ефект. Тази седмица ще попълня липсата. Не си измерих и мерките...

# 52
  • Мнения: 57
мисля да се включвам и а3..само да не сьм постоянно гладна!!

# 53
  • Мнения: 636
Днес ми е втори ден- белтъчен. Хапнах рибка, но и малко луканка. Знам, че това второто не трябваше ама  eat
Чудя се дали може да се слага сол в яденето? Вие слагате ли?

# 54
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Аз слагам малко сол... и малко оцет и зехтин в салатата от зеле, но наистина малко...

Аз все пак реших да удължа първата част на диетата с 4 дни и днес ми е 2-ият от удължението... Общо 16-ти ден от началото на диетата.

Все ми се струва, чв втората част ще ми е по-трудна...

Вие как сте със спорта, мацки? Аз, да се похваля, все по-редовно ходя на походчета с малчо в слинга... бърз ход 5-6 км за около час... а от два дни правя и коремни преси, че коремът ми е най-инфарктната част.

Вече за втори път ме питат дали не чакам второ детенце... абе малоумни хора, то детето ми е а 5 месеца, кога да забременея, че и да почне да ми и личи... Ама аз си им отговарям:"Не бе, просто съм дебела!" И ме гледат ей така: Embarassed smile3505 Embarassed

И такива ми ти работи, хайде хвалете се и вие, че така ми се повишава много мотивацията...

# 55
  • Мнения: 636
Игибери, кефи ме чувството ти за хумор newsm62
Аз реших, че ще слагам сол, но без никаква мазнина. И солта бих изхвърлила, но без нея не мога.
Много добре си решила да правиш упражнения. Но не се претоварвай, разходки и коремни преси е добре. А като свалиш малко килограми постепенно увеличи и натоварването. Ако имаш възможност купи си велоергометър или кростренажор- има ги и на старо и не са много скъпи newsm39
УСПЕХ!!!

# 56
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Баба Яга, благодаря за загрижеността за моята спортна фигура...

Сигурно за всички като чуят 105 кила, им звучи ужасно много, но... аз винаги ъм се въртяла около 90-те и това не ми е пречило да тичам по 10 км всеки ден, или да тренирам усилено (повече от 10 год съм тренирала джудо), та мисълта ми е, че не е проблем и по-усилния спорт, ноооооо родих секцио и затова внимавам...

Само за инфо, ето на тази снимка съм около 86 кг...



а също и на тази:



Е, сега съм с 15-ина кила повечко, но... аз съм оптимистка, че скоро ще пооправим положението.

# 57
  • Мнения: 328
Вече цяла седмица удържам фронта.Но от третия ден до днес съм в застой.Ще се боря обаче с гадните килограми.Искам още 5-6 да сваля и тогава ще съм доволна.
Поздравления на всички,които са стриктни като мен!
Успешна седмица ви желая!

# 58
  • Мнения: 13 749
IggiberryPeace, страхотно маце си! Не помня дали си писала колко си висока, но явно си с по-тежък кокал , а и мускулеста (щом си тренирала редовно). А мускула тежи повече от сланинките  Wink
Така че си отслабвай по малко, без бързане и супер драстични диети. Все пак малкото човече е по-важно сега!

Да не говорим, че според мен, до година-две след раждане майката си възстановява фигурата. Много надебелелите са изключение.

Хайде, успех с диетката. Аз още избирам  newsm78 Дано до ден-два да се оздравея съвсем, че пак да нападна  Mr. Green


# 59
  • Мнения: 636
Боооже, ама Игибери ти си изглежда6 много добре Shocked Или кантара ти не е верен или наистина си с много тежък кокъл.
Аз като про4етох около 90кг- знаеш ли какво женище си представих Joy Е в такъв случай нямаш много кила за сваляне.

Общи условия

Активация на акаунт