пипаха ли ви по корема?

  • 4 445
  • 80
  •   1
Отговори
# 45
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Колежките си лепят ръцете по корема ми, особено тези, дето не са раждали. Раждалите знаят, че не е много приятно.
На мен понякога само ми е неприятно, зависи кой е човека.
А непознати Naughty


Уфф, и аз преди няколко дни залепнах за корема на една колежка без да я питам, макар да знам, че не е приятно! Ама к`во да направя, много й се радвам! Дано не ми се сърди.

Иначе, на мене ми беше неприятно да ме пипат, давала съм само на мъжът ми  ина майка ми.

# 46
  • Мнения: 679
Пипат и още как, не ми е неприятно, но все пак се дразня понякога, когато не питат и направо пльос - пипат без позволение  newsm12

# 47
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Винаги ме питаха преди да го направят,а който ми е наприятен по принцип го избягвах умишлено!
И аз така.

# 48
  • Мнения: 1 516
Непознати не са ме пипали - но няма да ми е приятно , ако го направят.

Иначе аз пипах корема на моята кума , когато беше бременна - ей така за късмет при моето зачеване - имаше ефект - както виждате  Joy Joy Joy.  Преди месец пък дадох на моята кума да пипне моя корем и сега и тя е бременна ...  Естествено зачеването въобще не се дължи на пипането на коремите - ама ей така от суеверие ...

# 49
  • Мнения: 4 362

познават ме и знят какъв човек съм и не са ме пипали,особено непознати  Peace

# 50
  • Мнения: 7 474
Не, пък и не бих дала да ме пипат. Naughty

# 51
  • Мнения: 1 516

познават ме и знят какъв човек съм и не са ме пипали,особено непознати  Peace

Извинете за офтопика ама тук искрено се посмях - откъде те познават тез непознати  Joy Joy Joy
 Peace

# 52
  • Мнения: 1 910
Не познати не са ме пипали. Обаче познати - да. Толкова любвеобилно го правеха, че хич не ми е било неприятно...а съм човек, който мрази да го пипат и гушкат много-много по принцип.

# 53
  • Мнения: 4 362

познават ме и знаят какъв човек съм и не са ме пипали,особено непознати  Peace

Извинете за офтопика ама тук искрено се посмях - откъде те познават тез непознати  Joy Joy Joy
 Peace

Не разбрах кое е смешното  newsm78 не съм се уточнила,че тези които ме познават знаят какъв характер съм и не са си позволявали,а тези случайно срещнати с някоя приятелка или др. никога пък и има някои индивиди които като видят бременна жена и ходя та уж за късмет да пипат.Сега предполагам че ти стана ясно  Wink
Хубаво е да се посмееш,отразява се добре  Grinning 

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Непознати ...не,едва ли някой би си позволил да ме пипа,но тати постоянно ми целуваше корема и ми беше много приятно като виждах радоста в очите му   love001

# 55
докосвал ме е само съпруга ми и двете ми сестри никой друг. Вси4ки други  Stop

# 56
  • Мнения: 432
Да,приятелки.Било за късмет:)Та от толкова пипане-сега има 3 момчета след Ники,плод на корема ми.Толкова се радвам.

# 57
  • София
  • Мнения: 35 772
Не  Peace - нито познати , нито непознати / те пък защо????/

# 58
  • Мнения: 324
Само мъжа ми пипаше корема когато си иска, всички други бяха с разрешение. Не ми беше приятно, а всеки искаше да го пипа. Казвах им, че пипането предизвиква контракции и не може.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 164
Таткото го пипаше постоянно и му се радваше  Grinning На майка ми и на свекърва ми позволих по веднъж да го пипнат, когато бебка започна да рита. На непознати не бих позволила да ми пипат корема  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт