пипаха ли ви по корема?

  • 4 444
  • 80
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 537
Здравейте! Въпроса ми е: когато бяхте/сте/ бременни, давахте/давате/ ли да ви пипат по корема? Значи аз бях в 6-7 мес., когато съпругът ми ме заведе на "сватбено пътешествие" в Турция и реши да ми купи кожено яке. Докато го пробвах продавача ме докосна по корема. Направо ми причерня! Sick Едва успях да изляза навън, толкова гадно ми стана!!! Само повтарях: "Не му давай да ме пипа, не му давай да ме пипа!" Съпругът ми още ми се смее за това, а на мен наистина ми беше гадно някакъв непознат да се докосва до детето ми /макар и още не родено/. Според вас това странно ли е?

# 1
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Не, имало е хора, които са искали да го направят, но аз не разрешавах. А без мое съгласие не се е случвало.

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Малко е странно наистина, макар че и на мен ми е било неприятно при неволен допир на чужд човек. На въпроса - пипали са ме най-близките ми хора и от тях не ми е било неприятно.

# 3
  • Мнения: 8 917
Здравейте! Въпроса ми е: когато бяхте/сте/ бременни, давахте/давате/ ли да ви пипат по корема? Значи аз бях в 6-7 мес., когато съпругът ми ме заведе на "сватбено пътешествие" в Турция и реши да ми купи кожено яке. Докато го пробвах продавача ме докосна по корема. Направо ми причерня! Sick Едва успях да изляза навън, толкова гадно ми стана!!! Само повтарях: "Не му давай да ме пипа, не му давай да ме пипа!" Съпругът ми още ми се смее за това, а на мен наистина ми беше гадно някакъв непознат да се докосва до детето ми /макар и още не родено/. Според вас това странно ли е?

Едва ли е странно Peace
 На мен непознати не са ми пипали корема с едно изключение, а познатите ми - винаги са ме питали перди това. Изключението бе един "коминочистач" в старият Несебър - за късмет дойде да ме докосне с четката Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 117
Никой освен сина ми и съпруга ми не ми пипат корема.
С първата бременност разрешавах само на мъжа ми , за да можеше да усеща бебчо като рита.Сега пак така , но сега най-вече Валката се радва Laughing

# 5
  • Мнения: 447
Да, случвало се е. Но само близки хора, който са искали да усетят как Бебчо рита и след като са ме попитали дали нямам нещо напротив.

Ама за непознати............абе не знам как бих се почувствала.

# 6
  • Мнения: 1 183
Аз пък давам на близки и приатели да го галят,а мъжа ми направо се разтапя от кеф.Simple SmileНе мен не ми пречи като го галят.

# 7
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
И на мен ми е неприятно. До сега ми го е пипал мъжа ми само. С изключение на една приятелка, която без да ме попита веднага си лепна ръката там. На мен ми стана доста не приятно. Мисля, че първо човек трябва да иска разрешение.

# 8
  • Den Haag
  • Мнения: 1 836
Давала съм, доставяше ми удоволствие, всички много му се радваха  Grinning.

# 9
  • Мнения: 27
Неловко ми е да откажа, но не ми е особено приятно. Случва ми се два пъти.  Пак близки хора, но за мен нямат работа да ми пипат коремчето. Таткото може разбира се. Даже всяка вечер си организират фотболен мач. Той ми гали корема и я гъделичка , тя рита и се върти. Само за снимка Grinning

# 10
  • Мнения: 6 164
Непознати не са изявявали желание, само близки, приятелки и съм разрешавала.

# 11
  • Мнения: 5 790
Да, един път един стар коминочистач ме пипна по корема. Беше много мило и приятно изживяване, въпреки че не съм суеверна. После се разплаках, но това го отдавам на хормоните.

# 12
  • Мнения: 242
Определно не ми е приятно непознати хора да ми пипат корема  Naughty

# 13
  • Мнения: 9 990
Непознат никога не ми е посягал към корема.Няколко приятелки импулсивно го правят, но с кеф-радват ми се, те самите са или бременни или с деца.Мъжът ми го пипа, дъщеря ми направо се лепва като пиявица...свикнала съм така или иначе вече.

# 14
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Ами незнам, ама моя корем изглежда е като магнит. Почти всичките ми познати и колеги като ме срещнат и веднага ръката им е на корема. Честно не ми е приятно, сякаш някой ми навлиза в личната територия, аз по принцип не обичам да ме докосват хората. Единствено се примирявам, когато е девойка, защото било на бебе уж, та белкем и те  прихванат.

Общи условия

Активация на акаунт