Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора

Гледам, че рекламират в събота по БТВ от 16.00ч. "Такъв е животът - сватбата" .Ще го гледате ли? Аз много обичам да гледам булки Crazy, дано е интересно Hug
Цитирай

Добрич

Ако не сме излезли ще го гледам.  Wink
Цитирай

Atlanta ,USA

Ще гледам . Wink
Цитирай

Ако остане време ще го гледам. Бебета, обичкане...много ме кефят такива предавания Love
Цитирай

София

Ако остане време ще го гледам. Бебета, обичкане...много ме кефят такива предавания Love

На мен пък са ми твърде лигави и водещия с тоя глас ала гергана от огледала  Sick............. съмнявам се, че ще гледам, аз и за Шейново толкова гледах, де  Mr. Green
Цитирай

Ще го гледам, ако е лошо времето  Very Happy
Цитирай

UK, Harlow/София

Е, защо не ги дават в правилния ред SmileДаваха раждания на бебета, сега сватбите..............дали другата тема в предаването ще е заснемането на двойките докато правят бебетата newsm78
Цитирай

До хладилника, който обичам

Няма да гледам.
Ражданията бяха интересни, ама романтики и сватби разни 'ич не ме вълнуват.
Цитирай

София

Ако нямам други занимания,ще гледам,но честно казано-не изгарям от интерес Wink
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Няма. Нито раждания обичам да гледам, нито сватби, нито др. всенародни тържества. Дай ми на мен да си седя в ъгъла със сухата четвърт. Mr. Green
Цитирай

София

Ще гледам да го гледам -  Cool

Мен предишното предаване за ражданията много ми хареса и на моменти го гледах с влажен телешки поглед или подсмърчайки  Crazy  после гледах пропуснатите епизоди в нета...

Ако е нещо подобно и добре направено обещава да е интересно, дано - всичко зависи от това какво са подбрали от подготовката и самата сватба.
Цитирай

Плевен

Повечето майчета в Такъв е живота май бяха от по-добре живеещите, нещо не показаха по-средни ситуации особено, имаше там една ромка само... Поне тогава това ми направи впечатление... Ако и сега показват някакви перфектни сватби, организирани от агенцийки и с много вложени пари... Абе ще  е интересно вероятно, не знам, нека първо видим за какво иде реч... Ще се леят сълзи от умиление, но пак няма да ме накарат да се омъжа, пропагандатори....  Mr. Green    Wink
Цитирай

София

няма да гледам на сватба съм ще разказвате
Цитирай

Ако по някаква случайност съм си в къщи,ще го гледам  Peace
Цитирай

Русе

Ще гледам много обичам булки да гледам аз предното го гледах малко скришом щото бях бременна и мъжът ми не ми даваше и без това бях много наплашена...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора