Моля за отговор (хемороиди)

  • 1 067
  • 10
  •   1
Отговори
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
На какъв доктор трябва да се отиде за хемороиди? Благодаря ви ако ми отговорите.

Последна редакция: чт, 05 окт 2006, 08:37 от Reza

# 1
  • Мнения: 7 091
На хирург, но можеш да се консултираш и с гинеколога си ( виждам че си бременна) да ти предпише нещо за хемороидите.  Peace

# 2
  • Мнения: 2 082
проктолог

# 3
  • Мнения: 1 097
най-добре се обади на наблюдаващия гинеколог - той ще те насочи. Пък и нали за това ти следи бременността, да ти помага в такива моменти и да те насочва  Peace

# 4
  • Мнения: 1 353
най-добре се обади на наблюдаващия гинеколог - той ще те насочи. Пък и нали за това ти следи бременността, да ти помага в такива моменти и да те насочва  Peace
Peace Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 199
Ох тези досадни хемороиди...  Whistling
Моята лекарка ме прати на хирург. Изписаха ми мехлемче, с което да се мажа и вече се чувствам малко по-добре. Казаха, че след раждането уж щели да минат напълно. Надявам се, защото усещането е ужасно неприятно.

# 6
  • Мнения: 5 026
 На хирург

# 7
  • Мнения: 619
Казаха, че след раждането уж щели да минат напълно.
При мен се появиха 2 месеца след раждането.
От няколко дена ям Активиа и забелязвам много голямо подобрение!
Ще започвам да си правя и кефир(съдържа същите бактерии).

# 8
  • Мнения: 2 259
Мила,след като свършиш с докторите,ще ти кажа как да се отървеш от хемороидите,но ако са външни .Аз си патих от тях почти 5 години. #2gunfire newsm78 :Миналата година претърпях операция за поликистоза и други проблеми, и след нея съответно ми се наложи и малко да променя начина си на хранене, обличане.
Първото нещо с което се простих бяха прашките/стринг/.Първите пъти с ходенето до тоалет ,след операцията,страшни мъки.Докато сръботи всичко,ад.Очите ми щяха да изкочат,а дупето ми беше като разцъфтял божур.Не е смешно,а просто страшно.
Та думата е: махаш прашките и ден не трябва да пропускаш да си видиш плувеца зад теб,макар и малък.Ако не става, вземаш сапунче. Малко на средния пръст и в дупето.Сапунчето дразни и ....действа.ЕДНИ ОТ ОСНОВНТЕ ПРИЧИНИ ЗА ПОЯВА НА ХЕМОРОИДИ СА:ЗАПЕК И ЗАСЕДНАЛ НАЧИН  НА ЖИВОТ.   Отърви се от тях.А прашките дразнят пръстенчето и ги активират.
ДО ДНЕС МОЖЕ БИ САМО 4-5 ПЪТИ СЕ Е ПОЯВЯВАЛ ЕДИН, И ТО ЗА ДЕН.УСПЕХ. Laughing

# 9
  • Мнения: 619
Мила,след като свършиш с докторите,ще ти кажа как да се отървеш от хемороидите,но ако са външни .Аз си патих от тях почти 5 години. #2gunfire newsm78 :Миналата година претърпях операция за поликистоза и други проблеми, и след нея съответно ми се наложи и малко да променя начина си на хранене, обличане.
Първото нещо с което се простих бяха прашките/стринг/.Първите пъти с ходенето до тоалет ,след операцията,страшни мъки.Докато сръботи всичко,ад.Очите ми щяха да изкочат,а дупето ми беше като разцъфтял божур.Не е смешно,а просто страшно.
Та думата е: махаш прашките и ден не трябва да пропускаш да си видиш плувеца зад теб,макар и малък.Ако не става, вземаш сапунче. Малко на средния пръст и в дупето.Сапунчето дразни и ....действа.ЕДНИ ОТ ОСНОВНТЕ ПРИЧИНИ ЗА ПОЯВА НА ХЕМОРОИДИ СА:ЗАПЕК И ЗАСЕДНАЛ НАЧИН  НА ЖИВОТ.   Отърви се от тях.А прашките дразнят пръстенчето и ги активират.
ДО ДНЕС МОЖЕ БИ САМО 4-5 ПЪТИ СЕ Е ПОЯВЯВАЛ ЕДИН, И ТО ЗА ДЕН.УСПЕХ. Laughing
Нито прашки нося,нито заседнал живот водя,нито имам запек,ама на-хемороиди имам...

# 10
  • Мнения: 54
 newsm10 Много лесен начин да се излекуваш, просто по 3-4 пъти на ден си свивъй ануса по 10-20 пъти.Лесен,изпобван,безплатен и ефикасен. Пробвай! newsm03

Общи условия

Активация на акаунт