Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора
.....как се държите в къщи?
Как гледате да "замажете" гузната си съвест?
Ако тази с която сте изневерили на половинката ви е харесала повече в леглото,какво правите,продължавате ли да го правите с половинката и как е,сравнявате ли,мислите ли в такива моменти за "тигрицата",която ви остави без дъх?
A някога хващали ли са ви в изневяра?

Просто разкажете....само не казвайте,че никога не сте попадали в такава ситуация!

Ако искат и дами може да се включат,да разкажат/неприятно е/,ако са хващали съпрузите си в изневяра.
Цитирай

A darkened mind

Аман беееее  ooooh!
Цитирай
Защо Аман,от кое Аман Smile
от това,че искаме много да знаем ли?
Цитирай

A darkened mind

Ахам, искате да знаете, а вие да се криете, ама няма ви кажа за моя опит. Щото ще почнете да си тормозите мъжете в къщи още повече  smile3534
Цитирай
Ами то повечето като разберем,се разделяме с тях/аз така направих/,ама поне да знаем защо сте го направили,какво ви е провокирало,какво сте изпитвали...
Цитирай

A darkened mind

Много ви е слаб ангела, щом се разделяте. Опитайте да задържите човека де Smile
Цитирай
Ами аз да си кажа честно,търсих от известно време "повод" някакъв за да го напусна,та това ми беше основателната причина,да го изкарам него виновен и да си тръгна като победител ...но това е друга тема.
Айде де,кажете по темата ми нещо...ееее,няма смели мъже ма*ка му
Цитирай

A darkened mind

Темата за изневярата е може би най-масовата в този форум. Наред със зодиакалните. Ако поровиш по следващите страници ще срещнеш много такива теми и можеш да прочетеш. Какво ви накара, какво си мислехте докато и т.н. Но предполагам и за тази ще се намери кой да пише. МОже би сутринта ще има повечко хора.
Цитирай
Смелите мъже сега чукат. От тях чакай отговори утре. Сега тук сме само тези дето не са смели и са на "сухо". Very Happy
Цитирай
Е,ок,ще видя утре смелите какво ще напишат  Smile
Цитирай
Темата за изневярата е може би най-масовата в този форум. Наред със зодиакалните. Ако поровиш по следващите страници ще срещнеш много такива теми и можеш да прочетеш. Какво ви накара, какво си мислехте докато и т.н. Но предполагам и за тази ще се намери кой да пише. МОже би сутринта ще има повечко хора.

Ами svil,порових се,но никакво смислено изказване на мъж не срещнах.....повече си "чешете" езиците/в случая пръстите/!!! Хайде де,вие сте силните половинки,признайте си/а сте и анонимни тук/.
Цитирай

A darkened mind

Хайде ще ти отговоря.
Като за начало аз не съм анонимен тук. До вчера аватар ми беше снимката ми. Свил съм тук и в реалния живот. Четат ме достатъчно хора, които знаят кой съм.
Та значи, изневерих на бившата си съпруга от липса на внимание от нейна страна. Както се оказа по-късно тя си е имала връзка месеци преди аз да се присетя да кривна от пътя. В нощта, в която аз съм и изневерил тя пак е била с любовника си.
Чувствах се гузно. Ако знаех какво е вършела тя през предходните 6 месеца, едва ли щях да съм гузен. Факт е, че на другия ден се държах много внимателно с нея, макар че по принцип така си се държах преди да ни започнат проблемите.
С тази, с която го направих не ми е харесало повече, отколкото със съпругата ми. Отделно, че от притеснение и аз не справих особено блестящо. Това не омаловажава факта, че съм бил с друга. Когато свърших и минах през банята си мислех следното: Баси ква простотия свърших!

Доволна?
Цитирай
 newsm10  Доволна  kissuu  kissuu  kissuu от мен
Цитирай

in the boulevard of broken dreams

Следващия?
Цитирай

Аз не разбрах ти тясна ли си или и пожарогасител влиза?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора