Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 146 отговора

Анкета

Та имате ли бретон?

Не мога да търпя бретон, все имам чувството, че ми влиза в очите... та затова нямам.  Very Happy

П.С. (в тон с косматите теми напоследък  Wink)
Цитирай

vidin

Дълго време бях с бретон, след това го пуснах, след известно време пак го подстригах и сега пак съм без бретон Crazy Тъй като само това смея да променя във външния си вид съм се зачудила, дали пак да не го подстрижа Whistling
Цитирай

Не, не ми отива...
Цитирай

София

Не, нямам. Не се харесвам с бретон. Confused
Цитирай

там от където съм

Не и никога не съм имала,освен като дете!Нещо не ми понася на челото излизат ми пъпки и ме сърби,абе ужас!
Цитирай

в Tara

много актуална тема Very Happy
без бретон бях от нам си колко години, обаче от два месеца ми влезе мухата в главата, т.с ножицата в ръката и все не можех да се реша да го подстригна дето вика баба. извадя го, наглася го, хвана го и се откажа. ще кажеш, че пръст ще си режа Mr. Green
най-накрая, миналата седмица си викам край и го отрязах Laughingнаправих го асиметричен и взех, че се харесах...
само дето сега ми пречи ужасно и ме обхващат едни нервиииии, все го зализвам нагоре Crazy
гласувах -имам, харесва ми, но не го понасям. а сега е толкова модерно да си с бретон Flutter
Цитирай

Нямам. Very Happy Последно може би в 6-7 клас имах. Без повече се харесвам. bowuu
Цитирай

The Promised Land

Имам, само веднъж май си го бях `отгледала`  Thinking, но повече се харесвам с бретон. Вярно има един момент, когато ми влиза в очите, но тогава играе ножицата  Laughing
Цитирай

Не  Stop не ми отива.
Цитирай

Sofia

Почти винаги съм била с бретон - челото ми е много голямо и пове4е ми отива с него.
Цитирай

София

Дълго време бях с бретон, след това го пуснах, след известно време пак го подстригах и сега пак съм без бретон Crazy Тъй като само това смея да променя във външния си вид съм се зачудила, дали пак да не го подстрижа Whistling

Все едно са моите думи  Peace
Цитирай

Не се хареснам с бретон и затова нямам...
Цитирай

Имам от около две години.
Цитирай

София

Нямам от няколко години. По - трудно ми е да поддаржам прическа с бретон.
Цитирай

Русе

Засега съм без, ама не се знае до кога Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 146 отговора