Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора

София

Момичета, промени ли се чувствителността ви, след като станахте майки?
И как си обяснявате това?

Аз определено смятам, че не е само до хормони.
Мисля, че се случва нещо със самите нас.
Новата роля изисква и нови усещания за живота.
Моята чувствителност определено е по-изострена откакто станах майка - и за хубавите, и за тъжните моменти.
Цитирай

София

И моята е така...доста се промених. Но ми харесва, от малка чакам да стана МАМА  Love
Цитирай

Плевен

Първите месеци след раждането бях по-чувствителна, сега май съм се нормализирала  Wink
Цитирай

Станала съм много по-чувствителна във всяко едно отношение.И ми харесва и не ми харесва така,но и да си остана такава какво пък толкова....
Цитирай

София

Промени се - сега съм чувствителна само относно детето, другото не ме вълнува вътрешно. Преди се влияех от всичко и много се дисбалансирах. Сега съм по-фокусирана и се разнежвам само с малкия и мъжа ми. Love Не, че съм по-безчувствена, просто се смениха приоритетите и така се изразява при мен.
Цитирай

Да ти кажа, станала съм голяма ревла  Crying or Very sad Видя ли някоя неправда веднага реагирам  #Cussing out , а що се отнася до положителните емоции, приемам ги някакси по-резервирано. Ето това не ми харесва Smile
Цитирай

Освен че се появи още един човек,когото обичам безкрайно много,не усещам разлика от преди.
Цитирай

Atlanta ,USA

Аз по принцип съм човек на емоциите ,прекалено чувствителна .След раждането съм си същата ...ревла .
Цитирай

София

Поначало съм чувствителна, но вече пречупвам емоциите си и през емоциите на сина си. Мисля, че няма начин една жена да не се промени след раждането на дете. Сега съм много по - сетивна и отворена към мъката и към радостта на другите хора. Чисто и просто съм майка.
Цитирай

под жаркото слънце

Промени се - сега съм чувствителна само относно детето, другото не ме вълнува вътрешно. Преди се влияех от всичко и много се дисбалансирах. Сега съм по-фокусирана и се разнежвам само с малкия и мъжа ми. Love Не, че съм по-безчувствена, просто се смениха приоритетите и така се изразява при мен.
  Също  Peace
Цитирай

София

При мен е рано да се каже,но забелязвам и аз същото!
Цитирай

София

И аз се промених, при това още по време на бременността, не чак след раждането...Преди бях склонна на повече компромиси, бях по-дипломатична и спокойна. Сега не цепя басма на никой и вече не се ядосвам за глупости и незначителни неща.
Цитирай
Да станах по 4уствителна,но така ми харесва,защото сам мама  Love Забе;язвам 4е сам и малко по агресивна по отношение на околните  newsm78 не знам на какво се дължи може би от страх 4е някой може да нарани беб4о не мога да си го обясня
Цитирай

Сливен

Аз винаги съм била много чувствителна, тъй че не забелязвам някаква разлика преди раждането и след това.
Цитирай

И преди и след раждането съм си все така много чувствителна и емоционална,
но може би и малко повече отговорна!!!!  Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора