Какво мислите за ОТВОРЕНИЯ КРЕДИТ на ОББ?

  • 1 463
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 468
Ето това чета - http://www.ubb.bg/bg/bnk_pers/open_credit.htm и изглежда много привлекателно, освен 16-те% лихва, но пък защо не?! Има ли някой такъв кредит и доволен ли е от него?
Хайде да обсъдим тази оферта и да теглим най-накрая някой лев, че ми писна - е на!

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Не ми харесва. Много скъп кредит. Иначе е удобно от гледна точка на това, че се усвоява на части, като олихвяването обхваща само усвоената част от сумата, а и не изискват обезпечения. Но за 16.75% - не, благодаря Naughty

# 2
  • Мнения: 1 547
Същото е като кредитна карта. Когато искаш усвояваш колкото искаш.
Юролайн и РайКард са с подобни на този кредит условия. Скъп е, да, но кредитните карти никъде не са евтини. Цял свят ги ползва, но тук още не сме толкова отворени  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 377
Каквато и карта или кредит да избереш, оскъпяването ще ти е почти едно и също, а дали ще го нарекат лихва или 2 лв. месечно обслужване по кредите все тая.  Mr. Green
Единственото, което аз лично бих гледала е каква сума мога да си позволя да изтегля, така че месечните вноски да се вписват в семейния бюджет.  Peace

# 4
  • Мнения: 1 446
Не ми харесва. Много скъп кредит. Иначе е удобно от гледна точка на това, че се усвоява на части, като олихвяването обхваща само усвоената част от сумата, а и не изискват обезпечения. Но за 16.75% - не, благодаря Naughty
Peace

# 5
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 371
има и го и в други банки - овърдрафт по дебитна карта е в ПИБ. Кредита е с по-висока лихва, защото се води по рисков - няма поръчители, няма други обезпечения.

Общи условия

Активация на акаунт