Ранна бременност-тежест...

  • 7 180
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 258
Момичета,здравейте.Отново се присъединявам към тази част от форума,тъй като съм бременна за втори път.Разбрах преди няколко дни,но съм малко притеснена.Чувствам лека тежест ниско долу и не знам дали е нормално в началото да има подобно нещо.Кажете има ли някои мами от вас, които са имали същите притеснения?Ходих на лекар и ми изписаха но-шпа,както и утрогестан,фолиева киселина и геритабс.Моля ви,успокойте ме поне мъничко... Rolling Eyes Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 337
аз имах същите оплаквания. В 8 г.с. съм и до към 6 изпитвах тъпа болка, все едно ще ми дойде. лекарката ме остави само с фолиева киселина за момента. не се притеснявай! Hug

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
При мен също имаше такива болки или по-скоро нещо като разтягане. Оказа се от матката. Тя започва да се разширява и расте и това създава този дискомфорт. При мен това беше.  Peace

Пий си хаповете и се радвай на бременността си.  Hug

# 3
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
При мен също имаше такива болки или по-скоро нещо като разтягане. Оказа се от матката. Тя започва да се разширява и расте и това създава този дискомфорт. При мен това беше.  Peace

Пий си хаповете и се радвай на бременността си.  Hug
  И аз така. Лека бременност, леко раждане  Hug

# 4
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Аз бях със страхотни болки през първите седмици. Същите като менструалните, но стотици пъти по-силни. Имало е случаи да плача направо, но минаха някъде 5-6 седмица. Пиех Папаверин!
Казват, че е нормално почти през цялата бременност да си имаш болки около датата на очакваната менструация.
Не се шашкай и се довери на доктора си!
Успех! Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 725
Сайонара - честита бременност!

Пак ще ставаш юнска мама, а?!?

И ние чакаме второ бебе, но през март. Ще си имат юнските ни шушулки сестрички/братчета   bouquet!

Лека бременност ти желая и спокойно - аз с първата бременност в началото имах такива предменструални признаци и болки, че бях сигурна че ще ми дойде всеки момент, та затова и доста късно направих тест. Пий си лекарствата, почивай повечко и всичко ще е ОК.

# 6
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
и аз в на4алото изпитвах леко неразположение.тъпи болки и придърпвяане ниско долу,но като попитах моя лека ми каза 4е е от оголемяването на матката Peace

Общи условия

Активация на акаунт