Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 окт. 2006, 10:10 ч.

срамно питане-катранени изпражнения:помогнете

• 838
  • 9
  •   1
Отговори
  • гр.София / Смолян
Здравейте
Имам този проблем от вчера и много съм уплашена понеже никога до сега не ми се беше случвало. Embarassed Shocked
Освен това съм в 36г.с и не знам възможно ли е да е от бременноста и да се прочиства организма  newsm78 а при доки съм чак в понеделник.
Моля помогнете някой ако е имал подобен проблем. newsm17 newsm45
Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мелбърн, Австралия
Случайно да пиеш желязо  Hug

# 2
  • гр.София / Смолян
Ами да дане би да е от това мале въобще не съм и предположила. #Crazy  bouquet
Благодаря Wink Hug

# 3
  • София
От това е, стават черно-зелени Simple Smile Спокойно Hug

# 4
  • DE
От това е, стават черно-зелени Simple Smile Спокойно Hug
Peace

# 5
  • Ние сме на всеки километър
Аз пих Малтофер в края на бременоста и при мен станаха така.От желязото е, не се притеснявай.Леко раждане! GrinningУспех Praynig
 Peace

# 6
  • Мелбърн, Австралия
 Laughing Laughing Laughing

Леко бременеене и раждане  bouquet

# 7
  • на пистата
 newsm62 ще се пръсна от смях,защото това ми напомни когато аз бях бременна и точно от желязото започнаха черните изпражнения а аз си имам язва и помислих,че се е спукала(,защото на баща ми точно преди да се спука каза за такива изпражнения) беж веднага при доктора и вдигнах кабинета във въздуха.не се притеснявай от желязото е.

# 8
  • гр.София / Смолян
Да точно Малтофер пия и сега вече съм спокойна аз също се притесних да не би да е язва #Crazy а и каква язва при такова плюскане покрай бременноста newsm78 Joy

# 9
  • Мелбърн, Австралия
Помня и аз как се стресирах като видях тези цветове и затова и аз се посмях в постинга  smile3521

Много странно, но никой гинеколог явно не се сеща да предупреди бременлийките за този ми ти ефект от приема на желязо  Crazy

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт