Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 5 окт. 2006, 10:36 ч.
  • Преглеждания  600  Мнения  10  Онлайн  1
Отговори
Zdraveite mami! Hug Purvo iskam da se izvinia che pisha na latinica no mi niama kirilicata i ne mi otvaria kredora! Skoro mi predstoi da rodia i mnogo sam si haresala tazi kolichka http://www.pakostnik.com/pics/5495445667.jpg poneje mi kazaha naskoro che ne bili mnogo dovolni che duhalo na bebeto i che se bila potroshila na purvia mesec newsm78 se razocharovah... No kato sam vidiala purvo neia i nemoga i nemoga da si haresam druga.Drugoto koeto mi kazaha e che ne liaga do krai koeto moje da se reshi za nachalo s port bebeto taka za purvite meseci pone! Niakoi polzval li e i ima li mnenie? Blagodaria predvaritelno   bouquet

Реклама
# 1
  • София, Младост 1
Количката и на мен много ми харесва и това, което съм чела е, че са удобни. Но май бяха за след 6мес newsm78 Май нямаха напълно легнало положение. Ти това провери ли го?

# 2
Da niama napulno legnalo, liaga ama mi se struva che ne e udobno za novorodeno za tova mislia da polzvam port bebe za purvite ni meseci.. za sled 4-5 mesec dali ste e udobno tova ne pulno legnalo polojenie Simple Smile golemi kolebania otnosno tazi kolichka ama kato sme si ia haresali...  Blush

# 3
  • София
Da niama napulno legnalo, liaga ama mi se struva che ne e udobno za novorodeno za tova mislia da polzvam port bebe za purvite ni meseci.. za sled 4-5 mesec dali ste e udobno tova ne pulno legnalo polojenie Simple Smile golemi kolebania otnosno tazi kolichka ama kato sme si ia haresali...  Blush
Вземи си зимен кош за началотоПорт-бебето не е за продължително използване.

# 4
  • Добрич
Да бе тази количка, сякъш има зимен кош, скоро видях една мама с такава със зимния кош, може би идва малко по скъпичко, но си е по добър варинат, за новородено, а и без това ще хванеш зимните месеци, та зимния кош ще ти е доста полезен

# 5
Mai sus zimnia kosh nai-dobre ste e Simple Smile)) a niakoi dali ia e polzval? Dali sa dovolni mamite?   bouquet

# 6
  • София
Не се сещам на коя фирма е тази количка,но според мен е много важно да ти завива предната гума защото на чиполино не завива и не е удобна.Моята е на Кангаро триколка и съм много доволна!

# 7
  • София, Младост 1
Не се сещам на коя фирма е тази количка,но според мен е много важно да ти завива предната гума защото на чиполино не завива и не е удобна.Моята е на Кангаро триколка и съм много доволна!

На Чико е. Предното колело завива

# 8
  • Плевен
Тъй като ще имаш зимно бебе е хубаво количката да е "по-загътана", за да му е топло на бебока. Само с този вариант няма да стане, ако има зимен кош  вземи и него.
Количките на Чико са хубави, навсякъде хубави неща съм чувала за тях.

# 9
Преди време моя приятелка си я беше харесала. Тя има пълно легнало положение но има два огромни (поне за мен) недостатъка - адски е тежка и заема огрмно място в колата. Даже и сгъната е много голяма. За тази цена може да се вземе нещо далеч по функционално. Преди малко гледах една тема за бебе конфорт и PLAY погледни я може да ти е от полза.

# 10
Да към 11 кг. е ама голямо чудене е с таз количка  Laughing благодаря ви много   bouquet тук няма кои знае какъв избор за това сме се спрели на това сега дано да сме доволни  Praynig

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт