Махат вече с крачета и ръчички - растат в нас АПРИЛските душички

  • 15 982
  • 287
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 956
Сега, след като се представих , искам да споделя нещо полезно. Сега върлува гадна грипна епидемия. А ние, бременните, сме с отслабнала имунна защита. Това е факт, необходим на организма ни да свикне в първия триместър с новопопълнението в корема и да не го "изгони". И така - аз "прилепих" вече грипа... Мъжа ми го донесе от мача миналата събота. Обаче, да чукнем на дърво, крепя положението. Пиша ви , за да ви кажа как. Купих си от аптеката (за 1,50 лв.) клеева тинктура. Това е пчелен клей, разтворен в спирт. В 20-тина грама топла (не вряла) вода си капвам по 5-6 капки и си правя гаргара, като след това си изплаквам с това и зъбите и го изплювам. Резултатът е с 1 куршум 2 заека: 1: гърлото много скоро след процедурата спира да ме боли и 2: не ми кървят венците.
Що се отнася до венците - въпросът е сериозен. Една от причините за развалянето на зъбите по време на бременността е вредата, която хормоните нанасят на венците. Те стават уязвими и при много жени кървят и се възпаляват. Болните венци не хранят добре зъбите и те са по-склонни към разваляне. За да се спасим от този ужас, трява да спазваме стриктна хигиена на устата - почистване с конци, след това миене с хубава паста и мека четка и накрая - изплакване с разтвор за уста. Хубаво е да е след всяко хранене, но аз лично ям нон стоп напоследък и не виждам как точно ще го приложа така. Но поне вечер, преди лягане, трябва да се изпълни тази процедура много старателно.

# 286
  • Мнения: 1 419
2:1 за 6. срещу 4.

Пускам 6.  Peace

# 287
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Тези начини за познаване пола на бебето са ми много забавни.тези линкове ,които е дала Мяуче също,само че за момиче ми излизат половината и за момче също половината...Нямам повече отговори при някое(от др старана може да са момче и момиче baby_neutral Rolling Eyes да се нядяваме..).
little^cuttie, и на мен до 19-20 г.с. ми излизаха така, ма питай ме сега как налитам като муха на медец и шоколадец, при все че никога не съм била любител на сладките лакомства perko. А дали по-скоро съм погрозняла, май мъж ми трябва да се изкаже... Разбира се, това са бабини-диветини, но сигурно имат някакво обяснение, знам ли.

Може би до раждането все ще си е рано да се узнае пола, но е хубаво да си гадае човек и да си мечтае... Аз също тествах почти всичко, което успях да открия във форума, а и на някои други места... Сега вече знам, че нося кокона 4470 от доки, който беше категоричен, и то без да съм го питала... Но и мен може да ме чака изненада, както и някои други мами февруарки.

При теб пък както чета, изненадата може да е двойна  newsm04

Общи условия

Активация на акаунт