Бихте ли ми дали съвет?

  • 449
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте! В края на 5 месец съм. Много се притеснявам, защото преди 3 дни ме хвана летния грип- повръщане (5 пъти за 4ч.) и малко разстройство. Притеснявам се, защото съм свалила за тези 3 дни 1.5- 2 кг. Дали би могло това да навреди на бебчето ми? Когато пипнах вируса и се обадих на лекарката, тя ми каза само ако кача температура да отида при нея. Аз поддържах 37.1 точно 15минути и прецених, че не трябва да й се обаждам за такава температура. Малко се чувствам отпаднала и се храня насила, но ми е притеснено дали свалянето на килограми оказва влияние на бебчо. Предварително благодаря на всички, които ще ми отговорят. Това ми  е първа бременност и наистина трудно постигната и много желана. Успех и късмет на всики!

# 1
  • Мнения: 14 133
Спокойно няма да се отрази на бебчо.

# 2
  • Мнения: 456
Здравей!
Изобщо не се притеснявай, защото бебчо ще си набави всичко необходимо от теб чрез плацентата, а относно килограмите- ще качиш повече отколкото предполагаш. Всичко е наред!
Лека бременност и още по-леко раждане!

# 3
  • Мнения: 1 117
Не се притеснявай Wink Няма да се отрази тази промяна в килограмите.После ще си ги върнеш двойно Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 2 271
Промяната в кг не би се отразила.Аз през първия триместър свалих 4кг,а бебка се роди 3500гр.

# 5
  • Мнения: 7 803
няма проблеми със свалените кг, но поемай повече течности  Peace

# 6
  • Мнения: 8 917
Нищо му няма на бебчето, спокойно Peace

# 7
  • Мнения: 1 516
няма проблеми със свалените кг, но поемай повече течности  Peace

Точно така - и аз го изкарах тоя грип - няма страшно. Пий много течности . Колиграмите ще си ги наваксащ Simple Smile

# 8
  • Мнения: 6 461
Здравей  Simple Smile
За бебчо не се притеснявай ,свалянето на килограми мисля че няма да му навреди.Ако не ти е добре направи си консултация с лекар и ако се наложи да ти пуснат изследване .Все пак си бременна Simple SmileЛека бременност ти желая Simple Smile успешно раждане Hugи едно сладко бебче  ylinfant

Общи условия

Активация на акаунт