Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 окт. 2006, 13:58 ч.

Бихте ли ми дали съвет?

• 344
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте! В края на 5 месец съм. Много се притеснявам, защото преди 3 дни ме хвана летния грип- повръщане (5 пъти за 4ч.) и малко разстройство. Притеснявам се, защото съм свалила за тези 3 дни 1.5- 2 кг. Дали би могло това да навреди на бебчето ми? Когато пипнах вируса и се обадих на лекарката, тя ми каза само ако кача температура да отида при нея. Аз поддържах 37.1 точно 15минути и прецених, че не трябва да й се обаждам за такава температура. Малко се чувствам отпаднала и се храня насила, но ми е притеснено дали свалянето на килограми оказва влияние на бебчо. Предварително благодаря на всички, които ще ми отговорят. Това ми  е първа бременност и наистина трудно постигната и много желана. Успех и късмет на всики!

# 1
Спокойно няма да се отрази на бебчо.

# 2
  • Бургас
Здравей!
Изобщо не се притеснявай, защото бебчо ще си набави всичко необходимо от теб чрез плацентата, а относно килограмите- ще качиш повече отколкото предполагаш. Всичко е наред!
Лека бременност и още по-леко раждане!

# 3
  • Добрич
Не се притеснявай Wink Няма да се отрази тази промяна в килограмите.После ще си ги върнеш двойно Heart Eyes

# 4
  • София
Промяната в кг не би се отразила.Аз през първия триместър свалих 4кг,а бебка се роди 3500гр.

# 5
няма проблеми със свалените кг, но поемай повече течности  Peace

# 6
  • London, Sofia
Нищо му няма на бебчето, спокойно Peace

# 7
  • Пловдив
няма проблеми със свалените кг, но поемай повече течности  Peace

Точно така - и аз го изкарах тоя грип - няма страшно. Пий много течности . Колиграмите ще си ги наваксащ Simple Smile

# 8
Здравей  Simple Smile
За бебчо не се притеснявай ,свалянето на килограми мисля че няма да му навреди.Ако не ти е добре направи си консултация с лекар и ако се наложи да ти пуснат изследване .Все пак си бременна Simple SmileЛека бременност ти желая Simple Smile успешно раждане Hugи едно сладко бебче  ylinfant

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт