Отговори
  • Мнения: 2 641
И изобщо настъпи ли някаква промяна? за колко дена ви свършва и влачи ли се след това с леко зацапване само???

# 1
  • Мнения: 8 917
И изобщо настъпи ли някаква промяна? за колко дена ви свършва и влачи ли се след това с леко зацапване само???

При мен стана по-краткотраен Party За 3, максимум 4 дни съм готова Peace Преди се влачеше по 6-7.

# 2
  • Мнения: 3 447
Преди ми беше 7 дни, сега с все влаченето го докарва по 8-9 ooooh! А е и много по-обилен Tired Добре поне, че престана да ме боли.

# 3
  • Мнения: 7 803
И изобщо настъпи ли някаква промяна? за колко дена ви свършва и влачи ли се след това с леко зацапване само???

При мен стана по-краткотраен Party За 3, максимум 4 дни съм готова Peace Преди се влачеше по 6-7.
и при мен така и почти не ме боли

# 4
  • Мнения: 1 866
Престана да ме боли, но продължителността е май същата. Затова пък стана още по-обилен от преди. Сега след второто ще видим какъв ще бъде, но ако е още по-обилен, то тогава по време на мензис въобще няма да мога вече да излизам от къщи.  Confused

# 5
  • Мнения: 9 900
същата работа, влача се по 7 дни. Никаква промяна, само дето ме изненадва, няма предварителни болки.

# 6
  • Мнения: 5 790
Абсолютно същия е като продължителност, само в началото е малко по-слаб.

# 7
  • София
  • Мнения: 626
При  мен няма промяна.

# 8
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Няма промяна. Все така си ме боли, продължителността е същата.

# 9
  • Мнения: 2 663
След като родих (нормално)  се надявах ,че нещата ще се променят към добро или по-точно така ми бяха казали, но уви...преди цикъла ми траеше 3-4 дни макс ,а сега е поне 5.Беше с адски болки ,а сега още повече ме боли и ходя като дрогирана от обезболяващите

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И изобщо настъпи ли някаква промяна? за колко дена ви свършва и влачи ли се след това с леко зацапване само???

При мен стана по-краткотраен Party За 3, максимум 4 дни съм готова Peace Преди се влачеше по 6-7.
Също

# 11
  • Мнения: 1 448
И аз като тити - по-продължителен и безболезнен  Laughing

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
По-продължителен и по-обилен стана при мен,а зацапването е около 3-4 дни Whistling

# 13
  • Мнения: 5 393
Не, същият си е.

# 14
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Само първия е по-продължителен и нестандартен, после нещата се нормализират!

Общи условия

Активация на акаунт