Аромати човешки (и малко предпетъчно)

  • 4 072
  • 77
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Всеки човек има специфична телесна миризма (освен тази на чисто, надявам се!)

Едно гадже миришеше (отблизо  Blush) на... китайска храна. Сладко-кисело някак.

Имали ли сте гаджета/мъже със свой аромат? Познати, приятели?

Някой казвал ли ви е, че вие имате аромат телесен (на храна, цвете или каквото там)?



А аромати, които ви действат сексЮално? (все пак петък иде!)

Последна редакция: чт, 05 окт 2006, 15:59 от Бу

# 1
  • Мнения: 3 098


Едно гадже миришеше (отблизо  Blush) на... китайска храна. Сладко-кисело някак.


Не ти ли идваше да го изядеш с кеф? Mr. Green
По темата-обожавам аромата на бебетата!
 

# 2
  • Мнения: 899
Казвали са ми, че мириша на праскови  Rolling Eyes

И на пепелник Simple Smile

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Не ти ли идваше да го изядеш с кеф? Mr. Green
Ами...към края на връзката като ми беше писнал яко, много ме дразнеше... гледай сега как мирише на китайска манджа, пфуй!

# 4
  • Мнения: 3 447
Имали ли сте гаджета/мъже със свой аромат?
Ми те всички гаджета/мъже си миришат по собствен начин... кой по-силно, кой по-слабо, кой по-остро, кой по-сладникаво... Мога да си разпозная бившите гаджета със затворени очи, само по миризмата. Мога да различа също така коя възглавница на кой от роднините е. До голяма степен съм си избрала мъжа по миризмата (както и той мене, оказа се).
Иначе туй с прасковата и на мене са ми го казвали чат-пат... При всички положения "Миришеш на праскова" звучи по-добре от "Миришеш на слива" Mr. Green

# 5
  • Мнения: 5 577
Моя мъж мирише на море.  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 1 383
Мъжът ми казва, че липсата на телесна  миризма при мен доказвала,че няма нищо човешко  у мен Mr. Green
Той също няма силна телесна миризма - по това сме се избирали май.

# 7
  • Мнения: 958
Аз си мисля че като обичаш някой обичаш и миризмата му. Мъжа ми си мирише на мойто си и умирам за него, миризмата е нещо като мандаринки или портокал не мога да я определя
може пък да е от душ гела  Thinking
обаче докато правихме ремонт и миришеше на пот го обожавах даже ме възбуждаше, до него братовчед ми които помагаше и също беше потен ми миришеше много на гадно  Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 819
Моя мъж мирише на море.  Heart Eyes

Блазя ти! Може ли да ми го дадеш за малко на заем/с цел връщане/,само да го подуша?  Joy
П.С. И аз познавам един, който мирише на море, ама ми е доста далеч  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 895
На нещо сладко...като кекс или домашни курабийки Blush вкусно мирише Laughing

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Моя мъж мирише на море.  Heart Eyes
Водорасли? Twisted Evil

# 11
# 12
  • Мнения: 7 837
Не съм забелязала някакво отклонение от стандартните норми  Mr. Green

Но по мои скромни наблюдения, афро-американците и мексиканците, имат много странна и специфична миризма. Особено първите...

# 13
# 14
  • Мнения: 3 447
Но по мои скромни наблюдения, афро-американците и мексиканците, имат много странна и специфична миризма. Особено първите...
За афро-американците не знам, но чистите африканци, возещи се в автобусите от Студентски град, определено имат... нещо много силно сладникаво. От друга страна, имах един познат японец, който не миришеше на абсолютно нищо, освен на афтършейва си... много странно усещане, нечовешко някак.

# 15
  • Мнения: 1 006
Да, казвали са ми, че имам собствен, специфичен аромат.Не помня точните определения, но помня момента / моментите. Two Hearts Влюбена работа...

# 16
  • Мнения: 3 447
Верги, стига бе, важното е, че не мирише на Дунав човека Mr. Green

# 17
  • Мнения: 3 268
Разбира се,че има,винаги ще го позная със затворени очи.Даже като бях бременна и той отсъстваше от дома си обличах неговата пижама/тогава ми беше точно по мярка/ и така все едно бях с него.Хубаво си ми мирише моето момче,но не мога да кажа на какво точно-парфюм,мускус,нещо топло...мое си

# 18
  • София
  • Мнения: 2 896
мирише си на моят кифльо  Laughing

Когато отидем в Пловдив при майка ми, тя казва, че цялото семейство мирешем на бебе и на омекотител...

иначе най-много обичам как мирише Емичка...

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
А за ароматите, които ви настройват на лИбоФ?
На мен страшно ми действа Burberry Weekend женския. Като си го сложа и ми омекват колената... нямам идея защо и какво има в него, което така ми действа.

# 20
  • Мнения: 1 629
Либовните аромати, ако са сладникави ми отиде либовта. Обичам да дъха на тютюн и на мъжко.

# 21
  • Мнения: 293
странна тема. Да, то нали по "аромата" се избираме Simple Smile

"Моят", доколкото е "мой" - ухае.. някак сладко, на бебе, винаги. Казвала съм му го (с тайна надежда да ми каже същото  Mr. Green ) Май верно ме е "омаял"   Crazy

# 22
  • Мнения: 3 447
Либовните аромати, ако са сладникави ми отиде либовта. Обичам да дъха на тютюн и на мъжко.
Тъй е Peace Ни гу щъ да ми мирише на бебенце и на ванилов сладолед Naughty

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Ни гу щъ да ми мирише на бебенце и на ванилов сладолед Naughty
На прасЬе и пот! Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 5 577
Верги, стига бе, важното е, че не мирише на Дунав човека Mr. Green

 Mr. Green Mr. Green Кошмарни сте.

Нещо странно - на море сме, и на мъжо един колега ... абе пусто -  мирише страхотно. Ама не само аз забелязах, и жените на другите. Обсъдихме, оклюкарихме, и аз като най-отворена  Mr. Green му признах и питах с какво се пръска.
Оказа се същия парфюм като на мъжо, абсолютно.

Умрях от срам.  Blush
Чуждото мирише различно, признайте.  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 629
Тц, Бу! нерез му се вика Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 629
Чуждото винаги е по-хубаво, по-добре миришещо и по-така. Факт.

# 27
  • Мнения: 5 577
Чуждото винаги е по-хубаво, по-добре миришещо и по-така. Факт.

Не, не по-хубаво, но определено по-различно.
Пак хубаво, но не толкова, но все пак хубаво и различно, макар да е еднакво.   Crazy

# 28
  • София
  • Мнения: 3 421
 Моят мъж си има собствена миризма. Не мога да определя на какво, точно негова си, много хубава - малко парфюм, малко цигари, малко от него. Мога да го позная със затворени очи само по това. Много обичам да обличам дрехите му, защото миришат на него. В началото ми се смееше като му казвах, че ми мирише на него и тази миризма съм си я изолирала и запомнила.

Не е вярно, че чуждото мирише по-хубаво, моят си мирише най-хубаво. Може да ползват много по-хубави парфюми, но въпреки това е факт, че не съм срещала мъж да мирише по-добре от моя.

# 29
  • Мнения: 3 447
Ни гу щъ да ми мирише на бебенце и на ванилов сладолед Naughty
На прасЬе и пот! Twisted Evil
Свинско в сладко-кисел сос ли имаш предвид Flutter

# 30
  • София
  • Мнения: 2 896
Чуждото винаги е по-хубаво, по-добре миришещо и по-така. Факт.

Не, не по-хубаво, но определено по-различно.
Пак хубаво, но не толкова, но все пак хубаво и различно, макар да е еднакво.   Crazy

на ЧУЖДО миришееее, на чуждооооо

# 31
  • Мнения: 2 070
Бу, няма да се разберем така! Конкурираш мойта предпетъчна! И сега и ти я побутвам на всичкото отгоре!  Wink   
Дъщеря ми като се изпоти мирише на козунак и на тесто... Мн е хубаво... И ми иде да си я ръпкам, не че не го правя...

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Бу, няма да се разберем така! Конкурираш мойта предпетъчна! И сега и ти я побутвам на всичкото отгоре!  Wink   
Еее, аз се отчетох в твоята Simple Smile

# 33
  • Мнения: 7 474
Аз освен на парфюм и на чорапи на друго не съм надушвала да ми мирише някой newsm78 ама то моя нос е малко дИфетен Laughing

# 34
  • Мнения: 899
А, пък той ухае на лято и цигари. Чудно е.

# 35
  • Мнения: 11 607
Когато подуша Деним - винаги се сещам за едно старо гадже!

А моя си мирише на мое!

# 36
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Тази тема ме подсеща за една истинска случка: циганката се изкъпала и циганинът я изгонил вечерта, в снега. Да не се връщала, докато не замиришела пак на жена.  Joy Joy Joy
Малкото хора, на които съм разрешавала да се доближат до мен (от детство досега) казват,че мириша на мляко и мед.
Не мога да кажа на какво мирише мъжът ми, не е нещо определено, но ухае много хубаво винаги.

# 37
  • Мнения: 46 508
Много ме затруднява тази тема  Rolling Eyes аз почти нямам обоняние, за да усетя на някой миризмата, трябва да не се е къпал 1 седмица  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 794
По темата .. учителя ми по психология от гимназията си имаше собствена теория за естествените миризми - те ужасно много привличали жените и ги възбуждали. По тази и някои други причини той ни изпитваше на столче до бюрото му, пред класа.... Потта му  Sick  Sick  Sick(не мисля, че е миришал някога на нещо различно от това) миришеше винаги на лятна манджа със зарзават  #Crazy  #Crazy честен кръст!!!!

Тук в офиса имаме един скункс, понякога той мн ми напомня на него...бррррр  Sick

Иначе всеки мъж си има собствено излъчване... На мен май много въздейства комбинацията на прах за пране и омекотител . Ако на един мъж дрехите му са така ароматизирани има шанс при мен  Mr. Green  Mr. Green

 Joy  Joy  Joy

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Абе хора, как всички миришете на праскови, мед, мляко...никой ли няма да признае, че на моменти намирисва...не на плодове, да речем?  Laughing

# 40
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Абе хора, как всички миришете на праскови, мед, мляко...никой ли няма да признае, че на моменти намирисва...не на плодове, да речем?  Laughing
Ще дойда да ме подушиш, Дафодилия!  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 3 447
Абе хора, как всички миришете на праскови, мед, мляко...никой ли няма да признае, че на моменти намирисва...не на плодове, да речем?  Laughing
Ми ние сме Форумки, на кво искаш да миришем - на риба, на луканка, на синьо сирене? Flutter

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Поздравявам ви с една реплика на любимия ви Карбовски (цитирам по памет):
"Жената трябва да мирише на пот и мляко, не на парфюм и цигари"   Crazy

# 43
  • Мнения: 3 447
Поздравявам ви с една реплика на любимия ви Карбовски (цитирам по памет):
"Жената трябва да мирише на пот и мляко, не на парфюм и цигари"   Crazy
Да бъде ковната за девиз на Кърмаческия! Peace

# 44
  • Мнения: 1 629
Комбинацията силонова блузка, тичане с дете на ръце и 30градуса на сянка, убива всички праскови и млека с медове!

# 45
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Комбинацията силонова блузка, тичане с дете на ръце и 30градуса на сянка, убива всички праскови и млека с медове!
Е, сега, не говорим за екстремни ситуации. Всеки насмръдва понявгаж, важното е често да се потребява топла вода и сапунче. И да се избягват найлоновите дрешки.  Laughing

# 46
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
И средствата против силна задушаваща смрад и потене Sick Щот аз така бях нагла да кажа на един човечец че ако няма пари за сапун и прах за пране бих могла да му ги подаря еднократно!

# 47
  • Мнения: 3 447
Комбинацията силонова блузка, тичане с дете на ръце и 30градуса на сянка, убива всички праскови и млека с медове!
Е, сега, не говорим за екстремни ситуации. Всеки насмръдва понявгаж, важното е често да се потребява топла вода и сапунче. И да се избягват найлоновите дрешки.  Laughing
И обрязване, уважаема, не забравяйте Naughty

# 48
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
"Жената трябва да мирише на пот и мляко, не на парфюм и цигари"   Crazy
Ми на мляко го докарваме, а вярвам, че лятото и на пот успяваме Grinning (сега тука да не каже някой 'аз никога не се потя')

# 49
  • Мнения: 1 517
Моя си има една специфична миризма, не мога да я определя, но е силна. Обожавам я  Heart Eyes
Аз не знам на какво мириша (освен в екстремните ситуации, споменати от Мюриель). Понякога мириша на пепелник  Whistling
Въй, ся да н' ма изкарат някои миризливка  #Crazy

# 50
  • Мнения: 7 837
Потя се на втората минута, особено ако съм с лице в дивана  Mr. Green

# 51
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Потя се на втората минута, особено ако съм с лице в дивана  Mr. Green
Тцъ, Кейси, никога не ме разочароваш, бравос, джанъм!

# 52
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
По темата .. учителя ми по психология от гимназията си имаше собствена теория за естествените миризми - те ужасно много привличали жените и ги възбуждали. По тази и някои други причини той ни изпитваше на столче до бюрото му, пред класа.... Потта му  Sick  Sick  Sick(не мисля, че е миришал някога на нещо различно от това) миришеше винаги на лятна манджа със зарзават  #Crazy  #Crazy честен кръст!!!!

Тук в офиса имаме един скункс, понякога той мн ми напомня на него...бррррр  Sick

Mай сме имали един и същ учител по психология...ГПЧЕ"Асен Златаров",нали?


По темата-аромата на парфюм 'Антарктик' много ме възбужда.

# 53
  • Мнения: 5 577
Абе секса според вас има ли миризма?
И каква - ако трябва да го "надушите"?

Според мен има, ама не се сещам баш каква ...  Thinking

# 54
# 55
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Абе секса според вас има ли миризма?
И каква - ако трябва да го "надушите"?

Има. На пот, секс и сласт. Винаги след секс се усеща.

# 56
  • Мнения: 5 577
 Mr. Green А Бу не така, преди секса имам в предвид? То след туй ясно ...  Blush

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Феромони, Вержи  Grinning

# 58
  • Мнения: 7 837
Преди секс, не ми мирише на нищо.  Гледам да съм се изкъпала преди това...

# 59
  • Мнения: 3 447
Абе секса според вас има ли миризма?
И каква - ако трябва да го "надушите"?

Има. На пот, секс и сласт. Винаги след секс се усеща.
Абе... аз бих се изразила по-... хммм... медицински, ама карай Mr. Green

# 60
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Абе... аз бих се изразила по-... хммм... медицински, ама карай Mr. Green
Кажи си думата, Бероне! Grinning

# 61
  • Мнения: 33
Имахме в училище една съученичка, като минеше по коридора и ни натръшкваше на земята от смрад. Миришеше ужасно на пот, макар че често си се къпеше момичето

# 62
  • Мнения: 2 716
Моето момче мирише на секс. newsm74 Когато сме гушнати. Винаги!
А през останалото време си има придобити миризми: цигари, кир, пръч... мъжки аромати. А аз на какво мириша  newsm78 Ами аз съм координатор в Ейвън...

# 63
  • Мнения: 2 407
Има определени хора,който мога да ги позная помиризмата, ако са минали, става въпрос за мой близки.

# 64
  • Мнения: 1 462
Мъже не съм нюхал, освен по неволя (Sick)

Прасковите и кайсиите са от боди-лосиона или от сапуна.  Мляко и мед друг път.  Тютюн, да, расте в косата, натурално!  Кви са тия филми?

Жени има с различни миризми.  На животно смърди.  Феромони.  В зависимост от яденето смърди различно.  При вегетарианците е най-приятно.  Хапне ли свинско обаче смрадтта е отчайваща.  Индикатор за здравословното състояние.

# 65
  • Мнения: 100
Не влизам тук, ама сега щракнах по погрешка и тая тема ми се наби в очите. Да питам: Някоя от Вас подушвала ли е мечка или крокодил? Жена ми, преди време ми казваше, че мириша на мечка, а отскоро на крокодил. Питам я, лошо ли е това, а тя умира от смях. Дали си прави майтап с мен? Знам как мирише край клетката на мечките, ама това е от друго, иначе в гората как ли миришат? Преди време са ми казвали, че мириша на естествена кожа(имаха предвид кожени изделия: колани, дамски чанти и др.)

Последна редакция: пн, 09 окт 2006, 13:48 от all

# 66
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз пък мириша на филийка пълнозърнест хляб,намазана с течен шоколад Crossing Arms
Обожавам миризмата на парфюм,цигари и уиски-3в 1,действа ми мноого възбуждащо Heart Eyes.,на секс баш дет питаше някой. Mr. Green

# 67
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ананасов ми мирише на любов. Обожавам му миризмата, а пък като се парфумира ми се разтреперват  магнитните наколенки. Страсти, ко да прая.  Tired
Не са ми казвали, че мириша на нещо, освен да са ми спестили грозната истина...  Sick

# 68
  • Мнения: 3 423

Здравейте, момичета, казал слепецът,
минавайки покрай рибарски магазин.
Да, всеки си има неговата си миризма,
но съм забелязала, че черните миришат
еднакво, все тая с какъв парфюм се поливат.
Азиатците, и тях ги надушвам от разстояние.
А, сетих се, че и рускините мога със затворени
очи да ги разпозная, все ухаят на нещо сладникаво,
парфюм "Наташа" ли беше, кво ли.
Аз ухая на бебе. Разбираемо.

# 69
  • Мнения: 995
Всеки си има своя миризма. Моят мъж си мирише на мое, аз съм си го избирала по миризмата Laughing.

Детето  мирише божествено, понякога се усещам, че докато съм клекнала до нея или я нося, си завирам носа в косата и.

# 70
  • Мнения: 5 622
Интересно ми е аз на какво ли мириша?  Thinking

Трябва някой неутрален да ме подуши, щото хората в обкръжението ми, минавайки покрай мен ми казват, че мириша хубаво(ей така без повод  Rolling Eyes), ама аз не се усещам.

На времето имаше едно предаване "В името на рекорда". Там една беше казала, че души крака (  Sick) в  името на рекорда. Та някой такъв трябва да дойде да ме мирише и мен. Поне безпристрастно ще е мнението  Crazy

# 71
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Имах една колежка, страхотно момиче, красиво и мило. Малко обаче да се изпоти и миришеше отвратително. А знам че се къпеше редовно и добре се поддържаше. Просто миризма. Виж шефа ми не признава парфюмите и като се надвеси над мен да погледне в монитора и се озова с нос точно под мищницата му, направо припадам.
 А що се отнася до домашните, любимия мирише на парфюм винаги защото го държи в банята и още като се изкъпе се пръска, така че и да ми е мирисал на нещо друго се е измирисало. А на секс напоследък и да мирише и да не мирише така ми се спи че съм го оставила да си измирисва напражението сам в банята. Но пък големия син започва да мирише на мъж от време на време и го строявам да ходи по-често в банята. Не ми харесва тая "мъжка" миризма. Аз винаги мириша или на душ-гел (щото са много миризливи) или на парфюм, но ще питам довечера съпруга дали не му мириша на някакви други страсти. Малкия пък мирише предимно на размазана вафлау разлят сок и какви ли не още пакости.

# 72
  • Мнения: 2 792
 Моят мъж мирише на лакове и сродни препарати (разбираемо предвид основното му занимание), усетя ли го с таз миризма и видя ли го с някои голям инструмент в ръка ми се подкосяват краката, елементарно женско същесво съм аз.

 Аз вероятно миришам приятно,  в тълпа хората не спазват дистанция от мен, така че каквато и да е миризмата, явно е търпима Grinning

# 73
  • в къщи
  • Мнения: 467
Живеех на пансион от 8 до 12 клас и в нашата стая имаше момиче,което миришеше ужасно,не само,като се изпоти.Направо ужас ви казвам.То не беше къпане,пудри,мазила,ама нищо не помагаше.Имаше медицински проблем с жлези някакви.Ама кво да правим,тя да не е искала.Траехме си и това е. newsm78

# 74
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Най- често на чисто мириша аз.....понякога на препечен хляб..............друг път на пот........ Rolling Eyes..........като всички


# 75
  • Мнения: 5 299
Навремето имахме един съученик, който миришеше на манджа Confused МНого неприятно.
Аз най-често смърдя на цигари Rolling Eyesзащото съм дърта пушачка...

# 76
  • Мнения: 348
Да, на нещо сладко и гладени бебешки дрехи, омагьосва ме  Blush

# 77
  • Мнения: 3 405
Най-обичам да мириша вратлето на Ники, още от бебе.
Хората са надушват и се харесват по миризмата, затова някои ги предпочитаме пред други. И спомените за ароматите са най-трайни и ни връщат назад във времето.

Косата на майка ми миришеше на прашен архив, от дебелите счетоводни журнали, още помня тази миризма, примесена с нейната. Обичах да мириша косата и пуловерите й Heart Eyes

Няма да забравя аромата на първото ми гадже, на парфюм "Ятаган", скъпи цигари и естествена кожа Sunglasses

Сега ароматите около мен са най-различни, и изтънчени и тривиални.
Има хора, чиято миризма не мога да понеса. С колежката ми ги наричаме "скунксове" и дълго проветряваме след тях Mr. Green Но те сигурно миришат приятно на други хора.

Общи условия

Активация на акаунт