Иска ли ви се да се запознаете със съфорумник?

  • 4 398
  • 112
  •   1
Отговори
# 30
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да, някои съфоруумникове бих искала да ги видя.

# 31
  • Мнения: 1 001
... Ще се радвам да се запозная и с теб, прелюбезни ми Клисуров.  Laughing ...
Благодаря за оказаната ми чест  bowuu

# 32
  • Мнения: 1 001
... да, разбрах.
интерес към запознаване, поради последователност в положителна насока към мъже от този форум нямам, но ще се радвам да се запозная с не 1 и 2 майки Peace ...
Боже, аз ли криво Ти се молих, Ти ли криво ме разбра ... говоря за Човек впечатлил ме със своята всеотдайност, борбеност и жертвоготовност! От такива Хора се възхищавам и на такива Хора се покланям ...

# 33
  • Мнения: 1 517
Аз познавам някои - част от варненки. Има и няколко, с които ще ми е мноооого приятно да се запозная, включително 2-3 татковци. Вкл. Жоро!  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 072

Кефиш, искам да се запозная с теб.   Mr. Green Grinning Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 001
... Не мога да разбера само, защо толкова много се впрегна тогава с тази тема  newsm78
После отново стана въпрос за нея и бяхме уточнили нещата и изгладили отношенията...
Не съм се впрегнал, просто си ми е "обеца на ухото" ...


И ето сега пак изригваш... Thinking Crossing Arms
Пак добре, че не "се оригваш на развалени яйца"  hahaha

# 36
  • Мнения: 495
С удоволствие бих се запознала с Вас, драги ми Клисуров  Sunglasses
да, аз също харесвам борбени и пламенни натури, дори се изживявам /колко нескромно  Blush / като такава
но, признавам, има и моменти, когато откровено и умишлено си изпростявам, без да нанасям вреда /например в темите на Жорко/  Crazy

# 37
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Е, с joro не ща. На живо няма да го докара така. Не ща да си развалям мнението Grinning
Аз пък искам да се запозная точно с него, да го видя в реално време как ще реагира и дали ще бъде толкова отворен и остроумен, какъвто е във виртуалното пространство  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 001
... С удоволствие бих се запознала с Вас, драги ми Клисуров  Sunglasses...
Що не оставите моя милост на мира ... аз не съм Joro01, а Joro02 не искам да бъда ...

Иначе се радвам, че не всички ми се сърдят ...

# 39
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
На мен пък Клисуров ми харесва, всмисъл интересна личност е и пуска ведри и весели теми!   bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 7 097

С теб нещо не можем да се разберем, сякаш на различни езици говорим...Имам чувството, че приемаш нещата прекалено насериозно. Не можеш ли да ги погледнеш откъм забавната им страна /не става въпрос само за темата/.
Толкова много се пазиш от това, някой да не си помисли, че влизаш тук, за да сваляш...
А и това:
Боже, аз ли криво Ти се молих, Ти ли криво ме разбра ... говоря за Човек впечатлил ме със своята всеотдайност, борбеност и жертвоготовност! От такива Хора се възхищавам и на такива Хора се покланям ...

Наистина ли само с такива съфорумки искаш да се запознаеш?

# 41
  • Мнения: 495
... С удоволствие бих се запознала с Вас, драги ми Клисуров  Sunglasses...
Що не оставите моя милост на мира ... аз не съм Joro01, а Joro02 не искам да бъда ...
не го казах като подигравка, но карай.........................  Sad

# 42
  • Мнения: 677
да ти кажа... ,
не разбирам какво кара един мъж да дойде в женски форум.
голяма комплексарщина вее от постингите на някои мъже в този форум.
особено по вечерно време Wink
интерес за запознаване нямам.
но ако се видим някой ден ще ми е интересно да видя какви физиономии стоят зад постингите за изневери, размери, мацки и тн...
Що пък да е женски?

# 43
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Искам,искам-с някои вече даже се запознах Peace

# 44
  • Мнения: 239
Може и да е "чоплена" тази тема, но нещата се променят ...

Има хора, които ми е интересно да чета ...
Но има и такива, с които ми се иска да се срещна ... защото са ме впечатлили с мненията си ... с начина си на мислене ...
Е, има и такива (като Joro01), за които просто не вярвам, че съществуват и ми се иска да видя как човек може да бъде такъв "чешит"

Цяла София знае за мен. Мнозина лобират с месеци само за среща в офиса ми. В професионален план става дума ако се сещаш за какво става дума все пак, нали?

За жените и нощните ми социални контакти доста се изписа и не е тук мястото да се хваля все пак.

Общи условия

Активация на акаунт