revalit

  • 9 183
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Каква е тази маска на Деси, която споменавате?
моля, споделете ...

# 46
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Каква е тази маска на Деси, която споменавате?
моля, споделете ...

Много си пропуснала. Ако си срещала темата Тайната на дългата и гъста коса е там е. Във всички 6 теми там е описано всичко. Общо казано съставките са следните:
2с.л. Тривитаминол (купува се от ветеринарна аптека)
1с.л. Св. Мас (растопена)
1ч.л. ракия
1ч.л. оцет
За повече информация разгледай темата тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=137275.0
това е последната тема.

# 47
  • Мнения: 374
polzwah shampoana i sam dovolna,phito sasto  e mnogo dobar,pri men pone imashe efekt....moje bi pri nqkoi trqbva da se polzva po dalgo?

# 48
  • :)
  • Мнения: 337
Ами не знам, моята приятелка пи "Ревалид" доста време и нямаше ефект при нея. При всеки причината за косопада и слабата проблемна коса е различна, може да е от хормонално нарушение или при стрес или просто да е наследствено. Добре е грижите за косата и приемането на лекарства да се съчетаят и със спазването на подходящ хранителен режим.

# 49
  • Мнения: 2 414
И аз се колебая дали да не си взема хранителните добавки...Всъщност се колебая дали да си взема Фито или Ревалит. Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 3 050
аз бих препоръчала между тези двете Фито-според мен е по-утвърдено като марка и повече помага-но ти си реши Wink

# 51
  • Мнения: 2 414
аз бих препоръчала между тези двете Фито-според мен е по-утвърдено като марка и повече помага-но ти си реши Wink
Мерси за съвета
А има значение възрастта понеже аз съм на 16 и се чудя дали не ми е твърде рано за хранителни добавки.

# 52
  • Мнения: 3 050
зависи вече от проблема, който искаш да решиш-ако е само профилактично и искаш само да заздравиш косата-Ревалид, но ако имаш засилен косопад не мисля, че има толкова значение възрастта-т.е годините не са ти малко-то все пак е като витамини. Аз на 18  год. пих Пантогар, което също е по-силничко но ефективно. Ако искаш да си по-спокойна посъветвай се с лекар, с близък който знае или най-добре с фармацевта на място-те обясняват;-) добре, но вече зависи до колко фармацевта е добре запознат с тези препарати. Но аз вече доста се запознах поради косопада.

# 53
  • Мнения: 2 414
зависи вече от проблема, който искаш да решиш-ако е само профилактично и искаш само да заздравиш косата-Ревалид, но ако имаш засилен косопад не мисля, че има толкова значение възрастта-т.е годините не са ти малко-то все пак е като витамини. Аз на 18  год. пих Пантогар, което също е по-силничко но ефективно. Ако искаш да си по-спокойна посъветвай се с лекар, с близък който знае или най-добре с фармацевта на място-те обясняват;-) добре, но вече зависи до колко фармацевта е добре запознат с тези препарати. Но аз вече доста се запознах поради косопада.
Мерси много.
  bouquet

# 54
  • :)
  • Мнения: 337
аз бих препоръчала между тези двете Фито-според мен е по-утвърдено като марка и повече помага-но ти си реши Wink
Мерси за съвета
А има значение възрастта понеже аз съм на 16 и се чудя дали не ми е твърде рано за хранителни добавки.
Не мисля, това е свързано повече с нуждите на организма, отколкото с възрастта. Т.е. чрез добавките да доставиш на организма си това, което не може да си набави по естесвен начин чрез храната. Според мен- Фито, Пантогар също е ефективен, но той е за по-силенкосопад Peace

# 55
  • Мнения: 2 414
нес си взех едно блистерче Ревалид,казаха ми че се пият по 3 таблетки на ден... newsm78
Въпроса ми е горе-долу колко време трябва да ги взимам,за да видя ефект?

# 56
  • Мнения: 3 050
Според мен поне месец Wink

# 57
# 58
  • Мнения: 2 414
Според мен поне месец Wink
мерси

# 59
  • София
  • Мнения: 2 381
нес си взех едно блистерче Ревалид,казаха ми че се пият по 3 таблетки на ден... newsm78
Въпроса ми е горе-долу колко време трябва да ги взимам,за да видя ефект?

Поне месец. Дори е малко. За 1 м. ти трябва една голяма кутия РЕВАЛИД, която беше 22 - 25 лв., когато аз си купувах преди година.

Общи условия

Активация на акаунт