Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 окт. 2006, 22:26 ч.

До мамите, раждали в "Шейново"

• 683
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте момичета,

Моля ви кажете ми някоя от вас раждала ли е при д-р Ангел Илиев, който в момента работи в Шейново? Преди това е работил в майчин дом, интересува ме по-специално секцио, но ако има и раждали нормално ще бъда благодарна за някакви отзиви...Simple Smile

# 1
  • София
Предварително се извинявам, че ти се меся, но мисля, че е по-добре да озаглавиш темата "До мамите, раждали в Майчин дом", защото до колкото разбирам, въпросния лекар доскоро е работил там.

Чао от мен и успех Peace

# 2
  • София
Предварително се извинявам, че ти се меся, но мисля, че е по-добре да озаглавиш темата "До мамите, раждали в Майчин дом", защото до колкото разбирам, въпросния лекар доскоро е работил там.

Чао от мен и успех Peace
не, работил е в Майчин Дом, но отдавна-по време на специализацията си. после в някаква поликлиника в Люлин и сега е в Шейново, от 1,5 г. учудвам се че няма никакви мнения, то не че за всеки д-р трябва да пише нещо Thinking

# 3
  • софия
звездица, кутията ти за лични съобщения е запълнена и не мога да ти отговоря Simple Smile на въпроса

# 4
  • София
звездица, кутията ти за лични съобщения е запълнена и не мога да ти отговоря Simple Smile на въпроса
отивам да си я трия и се надявамче не си се отказала от отговара! благодаря ти

# 5
  • София
Той присъства по време на моето раждане,израждаше жената до мен.Докато чакаха да родя беше много внимателен.Той беше главния виновник да не родя секцио за което в деня на раждането ми идеше да го убия,но след като родих съм му много благодарна,че ме оставиха да родя нормално.Всяка сутрин идваше на визитация с колежката си за да види как заздравява епизиотомията ми.За него мога да кажа само хубави работи и най-вече добър специалист

# 6
Здравей,

Аз съм още новак във форума, но аз родих в "Шейново" секцио при д-р Ангел Илиев. Стана съвсем случайно, защото доктора с който имах уговорка беше в провинцията, но съм много съм доволна. направи ми прфектен шев и след това идва всеки ден в стаята да види как се чувствам и е раната от операцията.Препорачвам ти го, но ти си прецени, може да има други който не са били доволни.
Желая ти успех!!!!  

# 7
  • София
ох, много ви благодаря, момичета! успокоихте ме, бях се доста притеснила защото преди това раждах при друг доктор и се чудех дали постъпвам правилно. дано и при мен нещата бъдат наред, както и при вас Praynig
п.с. помолих една приятелка да пусне въпроса защото нямах нет, да не се учудите че аз отговарям

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт