Въпрос за бънджито

  • 659
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 270
От каква възраст е подходящо бебето да се слага в бънджи?

# 1
  • Мнения: 2 849
Мисля ,че след 5 месец е подходящо .От два дена имаме бънджи и веселбата е голяма . Grinning

# 2
  • софия
  • Мнения: 555
понякога на самото бънджи пише, аз знам че след като се научи да седи - 8 м. - по- рано не бих ги слагала

# 3
  • Мнения: 4 428
Моето педи също каза, че след 5-и мес няма проблем. Аз започнах да я слагам след 6 мес. Но тя в момента се учи да пълзи и й е по-интересно на пода, отколкото в бънджито.

# 4
  • Мнения: 103
Моето съкровище е на 3г.6м.,но не съм забравила купона с бънджито.Слагахме я след 6-тия месец и беше безумно щастлива.Усмивката и не слизаше от лицето,а аз успявах да свърша някоя дребна работа,защото в интерес на истината-харесваше и,но бързо и омръзваше(доста ги изморява).Зависи много от детето до каква степен е заякнало.Тя беше щураво бебе и искаше да прави нещата много по напред от възраста си и ми се струва,че даже малко закъсняхме с купуването.

# 5
  • Мнения: 1 101
След 6 месец  Peace

# 6
# 7
  • Мнения: 1 737
След като се научи самостоятелно да седи стабилно, когато и да е това.

# 8
  • Мнения: 1 263
След като се научи самостоятелно да седи стабилно, когато и да е това.
Thinking май зависи и от бънджито. Ако е от тези пластмасовите - по-скъпите варианти - наистина трябва да може да седи стабилно, защото тези бънджита не придържат гръбчето. Но тези българските - евтините обхващат телцето и няма проблем...е, естествено не може да го бухнеш вътре на 4 месеца Laughing

# 9
  • Мнения: 4 422
На 5м. може по-малко на принципа на кенгурото-без да се опират краката на земята  Peace

# 10
  • Мнения: 1 215
Аз започнах да слагам Емма от края на 3тия месец. Като огледах бънджито видях, че то е точно на принципа на кенгурото, а в кенгуро Емма беше от 30тия ден. И така, сложих я към края на 3тия месец, но тя нищо не правеше, просто си висеше там. Чак като стана на 6 месеца, започна да подскача с него и наистина беше голяма веселба. Така че, реално децата започват да го използват когато открият двигателните възможности на краката си, мисля аз.

# 11
  • Мнения: 1 263
Изглежда, че проблема с бънджито е подобен на този с проходилката. Но ако се използва като кенгуру - няма проблем. Когато дъщеря ми беше на 5 месеца питах отропеда, при който я водих специално за тези българските "бънджи гащи". Той е страшен противник на проходилката, за кенгуруто реагира:"не вреди на бебето, а на вас", а за бънджито каза "нямам против" Laughing Започнах да я слагам към 6-тия месец, но се стараех много-много да не си опира крачетата в земята

# 12
  • София
  • Мнения: 958
На моето пише, че може да се ползва от 4 месеца. Питах педито и тя посъветва да го слагам от края на 4-я, нач. на 5-я; Само че татенцето още не е измислило как да го закрепи, че нямаме издадени каси на вратите. Механизма му за закрепване е като лекарска слушалка - нещо такова: http://www.family-bg.com/catalog/images/byndjiCAM8954.jpg
Дайте идеи!

Общи условия

Активация на акаунт