Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора
Въпрос към мъжете.Кажете моля ви що за мъж е човек който за 5-6 години никога не е давал конкретен отговор на въпрос.Отговорите винаги са били(може би,незнам,ще видим или пълно мъл4ание като дебил все едно че питаш  една стена #Cussing out)никога не е казал (да така е ,разбира се и т.н.)Може и мами които са се сблъсквали с такъв тип мъж да ми отговорят.Незнам дали ме разбрахте какво имам в предвид но съм много разбалансирана и ще превъртя скоро Crying or Very sad.Никога незнам какво мисли и никога не предвиждам деиствията му.Имало е слу4ая в които мълчи-мълчи и като гръм от ясно небе заяви нещо което е решил #Cussing out Crying or Very sadКакво да права незнам newsm78
Цитирай

in the boulevard of broken dreams

Много е гадно, наистина. Моя си позволява лукса понякога да ме дразни с тоя род реплики. Най-често аз го питам нещо сериозно, а той: "Не знам". Е кой мамка му, да знае, ако не ти  #Cussing out Казах, че му разбия устата, ако продължава (едва ли ще посмея, ама той май го взе насериозно  Mr. Green ). И горе-долу се пооправиха нещата.
Цитирай
Много е гадно, наистина. Моя си позволява лукса понякога да ме дразни с тоя род реплики. Най-често аз го питам нещо сериозно, а той: "Не знам". Е кой мамка му, да знае, ако не ти  #Cussing out Казах, че му разбия устата, ако продължава (едва ли ще посмея, ама той май го взе насериозно  Mr. Green ). И горе-долу се пооправиха нещата.

Да но при мен това е неговото постоянно поведение Crying or Very sad
Цитирай

софия

мъжете са потайно племе, трудно за разгадаване Smile
прочети книгата "мъжете са от марс, жените - от венера" или "войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния". много неща ще ти се изяснят и ще бъдеш по-толерантна към силния слаб пол Smile успех в четенето
Цитирай
мъжете са потайно племе, трудно за разгадаване Smile
прочети книгата "мъжете са от марс, жените - от венера" или "войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния". много неща ще ти се изяснят и ще бъдеш по-толерантна към силния слаб пол Smile успех в четенето

чела съм я втората ама тоя моя е нещо извънземно и там не се вписва newsm78Стигала съм до там че някоя негова реакция я сравнявам с писането в книгата но се оказва съвсем друго нещо замислено от него Crying or Very sad
Цитирай

софия

абе един малко тъп въпрос - той не беше ли такъв преди да се земете???
Цитирай

Въпрос към мъжете.Кажете моля ви що за мъж е човек който за 5-6 години никога не е давал конкретен отговор на въпрос.Отговорите винаги са били(може би,незнам,ще видим или пълно мъл4ание като дебил все едно че питаш  една стена #Cussing out)никога не е казал (да така е ,разбира се и т.н.)Може и мами които са се сблъсквали с такъв тип мъж да ми отговорят.Незнам дали ме разбрахте какво имам в предвид но съм много разбалансирана и ще превъртя скоро Crying or Very sad.Никога незнам какво мисли и никога не предвиждам деиствията му.Имало е слу4ая в които мълчи-мълчи и като гръм от ясно небе заяви нещо което е решил #Cussing out Crying or Very sadКакво да права незнам newsm78
ТОВА Е МЕКОТЕЛО!

Цитирай
абе един малко тъп въпрос - той не беше ли такъв преди да се земете???

не небеше, беше ясен и категоричен по всеки един въпрос и отговаряше.А сега е млъкнал като ням,иде ми да му махам пред очите давидя дали и зрението не си е загубил вече Crying or Very sad
Цитирай

A darkened mind

Ами значи се е променил под влияние на нещо. Дали не си ти причината, м?
Цитирай

софия

хм... значи верно може да му е доскучал живота, далипък не си станала прекалено бъбрива. пробвала ли си да мълчиш?
Цитирай

in the boulevard of broken dreams

Щом не е бил, значи има много основателна причина да се промени така. Опитай по някакъв начин да разбереш кое поражда такова поведение. Питала ли си го в прав текст ЗАЩО никога не е конкретен?
Цитирай

Русе

Що се впечатляваш незнам  newsm78
Типично мъжки отговори . Понеже водата е мокра трябва винаги да са сухи като излизат  Wink
Цитирай
Щом не е бил, значи има много основателна причина да се промени така. Опитай по някакъв начин да разбереш кое поражда такова поведение. Питала ли си го в прав текст ЗАЩО никога не е конкретен?

Да и отговора е не е твоя работа Crying or Very sad
Цитирай

софия

ма ти още ли не си си фанала любовник при тоя отговор????
Цитирай
ма ти още ли не си си фанала любовник при тоя отговор????

Искаш да кажеш че той си има лубовница ли newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора