От вчера пункт на кухня "Джуниър" и в Младост

  • 627
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 428
Напоследък доста тези се изписаха за кухните. И частни и държавни. Харесах си кухня Джуниър и бях много разочарована, че нямат пункт за раздаване на храна в Младост, а не доставят по домовете.
Днес разбрах, че вече има пункт и в Младост3. Намира се в едно магазинче за бебешка и диетична храна на пазарчето до супермаркет ДАР. В магазина казаха, че трябвало да наберат 10 майки, за да започнат да им доставят храна. За сега са се записали 2, но съобщението е от вчера, така че сигурно бързо ще се набере бройката.

За повече инфо ето сайта

http://juniormenu.com/index.html

# 1
  • София
  • Мнения: 1 457
Разгледах им менюто и много ми хареса. Особено десертите са много по-разнообразни от държавната кухня, където всеки ден е кисел. Но за съжаление техните пунктове не са ми никак удобни. Дано да направят доставка по домовете за зимата  Praynig

# 2
  • Мнения: 5 790
И аз да напиша - взимаме храна от тази кухня от една седмица. Много съм доволна - порциите са големи, храната е вкусна. Освен това, не искат бурканчета, а дават храната в пластмасови купи за еднократна употреба.

# 3
  • Мнения: 3 116
Аз пък днес платих за Хер Бебе във Ванесата, що ли не я видях по-рано тази тема  Sick Лошото е че ние до края на октомври се изнасяме от Младост, така че като се запиша няма да е задълго  Sick

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 926
На мен всички пунктове са ми далече Cry Дано направят доставка по домовете Praynig

# 5
  • Мнения: 2 849
Супер .Аз редовно пазарувам от там .Живеем в Младост 4 ,но ще слизам  за храната до Младост 3

Общи условия

Активация на акаунт