Влюбени ли сте в бебо?

  • 2 728
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 619
"Любов" в случая е слаба дума....
newsm10

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Оооо да , ами той си е моето сладкишче и аз безкраино много го обичам. Нещо което не бях изпитвала до сега  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 137
Неописуема обич  Heart Eyes Laughing

# 18
  • Мнения: 832
Толкова много го обичам. Като го оставя на някой да го гледа и изляза, след половин час вече започва да ми е мъчно за него. На мама съкровището.
Лятото мъжа ми трябвше да ходи на т.нар. team building с фирмата на морето и ми каза, че и аз мога да дойда. Нямаше как да вземем и детето и аз се отказах от ходенето, защото не мога да си представя аз да съм на единия край на България, а той на другия. Винаги съм се чудела на хората, които оставят детето си на бабите и отиват на море. За мен това не може да е почивка, щом той не е около мен. Съгласна съм да не спя, да не мога да си почина, но той да си е до мен.

Последна редакция: пт, 06 окт 2006, 17:28 от Bubs

# 19
оби4 е много меко казано това което изпитвам към мойто слън4ице не може да се опише с думи.Беб4о е моят живот Heart Eyes трудно се разделям с него дори когато трябва да го оставя в кошарата да спи.Гордея се с мойта мъни4ка сладка души4ка.Мога да го гледам с 4асове  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 422
Ако от обичта има по-силно чувство, значи това изпитвам към моето бебче! newsm51

# 21
# 22
  • Мнения: 903
Ако от обичта има по-силно чувство, значи това изпитвам към моето бебче! newsm51
Peace

# 23
  • Мнения: 372
Незнам дали въобще има дума, описваща толкова силно чувство  Grinning

# 24
  • Мнения: 6 461
Безкрайно влюбена и в двете си деца.Е заради тях си заслужава да живее човек ,за тези малки слънца които ни радват всеки ден . Simple SmileДа са живи и здрави всички дечица на света Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 211
И още как. Прочетете какво пише под чертата.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 877
Когато спи повече от 2 часа, започва да ми липсва...  Heart Eyes нищо, че когато е будна, не мога да свърша почти нищо... Laughing

a, точно!

 Peace

# 27
  • Мнения: 6 164
О, да!

Когато спи повече от 2 часа, започва да ми липсва... 

И на мен ми липсва! Crazy
И почвам да се въртя около легълцето и да се питам "Айде няма ли да ставаш да те намачкам!" Hug

Това е страхотна привързаност, пристрастяване и пр. и жалко, че татковците не мога да го изпитат това. Те ги обичат - да, липсват - да, но не чак толкова болезнено вманиачено. Laughing А е супер!

# 28
  • Мнения: 2 498
Не мога да го изразя с думи-ОБОЖАВАМ моите слънчица....

# 29
  • Мнения: 35 961
да, но не само в бебето
мога като замяна да гледам всяка една от двете как върши най-простото нещо Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт