Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 окт. 2006, 15:02 ч.

Закусвате ли?

• 4 310
  • 126
  •   1
Отговори
  • София
Чували сме, че закуската е най-важното хранене за деня.
Някаде четох, че закусващите хора били по-щастливи от гладуващите сутрин newsm78 Wink
Аз напоследък пропускам закуската, просто не огладнявам преди 12.00.
А вие? Simple Smile

# 1
  • Добрич
Закусвам PeaceМоже да хапна нещичко набързо , но не пропускам.Иначе до обяд огладнявам като вълк Mr. Green

# 2
  • Скопие/Асеновград
От три месеца закусвам сутрин, защото започна да ми става лошо, ако не хапна нещо. Определено се чувствам по-добре от когато не закусвах, по-спокойно ми е, а по обяд не знам дали изобщо ще имам време да ям.

# 3
  • софия
Не,само кафе пия.Чак към 10ч. огладнявам

# 4
  • София
НЕ  Naughty!
Ако сутринта закуся, то после цял ден ми се яде. Знам, че е вредно, но така ми е по - добре само с едно кафе минавам Hug

# 5
Сутрин пия само кафе!!! Не обичам да закусвам и огладнявам чак към обяд.
Само като малка съм закусвала сутрин, но това е защото майка ми е настоявала..... ooooh!

# 6
Да закусвам, но само ако е хубаво времето, защото ям баничка.

# 7
  • Sofia
Аз докато бях бременна свикнах да закусвам, че иначе ми ставаше лошо. Сега за закуска хапвам прясно мляко с мюсли и кафенце. Като тръгна на работа не знам какво ще правя.

# 8
  • London, Sofia
Чували сме, че закуската е най-важното хранене за деня.
Някаде четох, че закусващите хора били по-щастливи от гладуващите сутрин newsm78 Wink
Аз напоследък пропускам закуската, просто не огладнявам преди 12.00.
А вие? Simple Smile

Не мога да закусвам - гадно ми е просто сутрин да стана и да почна да се храня Sick

# 9
  • UK/София
До обяд ям само плодове.

# 10
  • София, Гео Милев
Не винаги. Но по - често гледам да хапна нещо малко, защото съм с ниско кръвно и като пия кафе с цигара на гладно ми става лошо. Имало и дни в които нямам време за закуска, но като хапна нещо определено ми е по - добре.

# 11
  • София / Пловдив
Не, не закусвам  Confused.
И към 11.30 - 12 часа вече съм примряла от глад.

# 12
  • София
Обикновено не закусвам. Рядко ми се случва и то в събота и неделя, най - често.
Ама май съм щастлива и без закуска. Или поне не съм забелязала да съм по-щастлива, когато съм закусвала newsm78.

# 13
  • в къщи
Не.Само кафе и чак към 2 обядвам.От години съм така. newsm78

# 14
  • София
Опитвам да не закусвам, че като тръгне от сутринта едно ядене, до вечерта няма спиране. Сутрин наблягам на кафето.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт