Закусвате ли?

  • 5 116
  • 126
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 155
Закусвам кафе+цигара  Confused

# 46
  • Мнения: 614
Не. Към 13ч. обядвам... а започнали от сутринта цял ден ям като "държана на въже" .

# 47
  • Мнения: 86
НЕ  Naughty!
Ако сутринта закуся, то после цял ден ми се яде. Знам, че е вредно, но така ми е по - добре само с едно кафе минавам Hug

И аз съм така, не закусвам от години, иначе и една малка хапка сутрин ме кара да ям цял ден. Вече не се доверявам на писано из списания и вестници. Казват, че който не закусва можел да си докара язва, да чукна на дърво чувствам се добре и без да закусвам. Между другото искам да обърна внимание, че пия хладка вода или чай с мед, в смисъл стомаха ми е пълен до обяд Laughing.

# 48
  • Мнения: 86
Не. Към 13ч. обядвам... а започнали от сутринта цял ден ям като "държана на въже" .


Хахахахах, много точно си го казала и аз съм така Joy, но все пак мой съвет пий нещо сутрин , та дори и вода само.

# 49
  • Мнения: 86
Не, рядко огладнявам преди обяд. Най-много някой плод да ям.

Аз пък съм обратното - когато се случи да закуся (обикновено когато съм в чужбина, при свеки, чат-пат събота или неделя, ако съм направила нещо специално за закуска), се чувствам много зле - тежи ми, доспива ми се, въобще...парцал Close

Така че си е до човек.

Хм. и при мен е така, ако хапна нещо сутрин и се чувствам сякаш иамам камъни в стомаха.

Между другото нулева кръвна група ли си?

# 50
  • Мнения: 7 914
Закусвам плод или  днес например банан с мляко т.с. бананов шейк... но по принцип не обичам да закусвам...

# 51
  • Мнения: 4 406
ако закуся сутрин, после цял ден не спирам да ям,става ми тежко... затова предпочитам сутрин само кафе или чай, чак към 12 хапвам , най- често супичка

# 52
  • Мнения: 732
Не, не закусвам. Стига ми едно кафе. Просто е абсурд да огладнея преди 12-13 часа  Mr. Green newsm78

# 53
  • Мнения: 603
Да,задължително всяка сутрин.
и аз така  Mr. Green ,но понякога заради бебка го правя доста след като стана   Crazy

# 54
  • Мнения: 262

И към 11.30 - 12 часа вече съм примряла от глад.

Ето, заради това примиране, се "уча" да ям сутрин, много е добре за метаболизма като цяло.

# 55
  • Мнения: 2 257
Никога не ям преди 2-3 следобед най-рано....Сега бебо ме кара да се събуждам гладна, разбира се, но в небременно състояние да стана и да си напълня стомаха и после да правя нещо - абсурд - става ми тежко и лошо....Страхотно се чувствам без закуска.

# 56
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 389
Без закуска ми е много зле на стомаха, а и до обяд озверявам от глад.
Закусвам всеки ден с редки изключения...

# 57
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
По повод на "най- полезното ядене за деня" и аз се опитах да закусвам. Ама нещо не ми се отдаде. Даже кафето не ми е кеф да си пия след като съм яла.
Случва се рядко - когато съм при мама и тати и мамето е спретнала нещо специално. И не съм ставала за работа. Не мога да ям толкова рано сутрин.  Sick

# 58
  • София
  • Мнения: 5 079
Не ми остава никакво време от малкия, за съжаление...

# 59
  • Мнения: 6 472
През седмицата не. Събота и неделя сядаме заедно всички и хапвам с тях по нещичко.

Общи условия

Активация на акаунт