Закусвате ли?

  • 5 113
  • 126
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 422
Преди да забременея не закусвах, не обядвах,хапвах само вечер и то по скоро нещо салата или мезета, и си се чувствах чудесно, но като се омъжих и забременях  нещата се промениха.Сега си хапвам и доста ми личи:)И от всичко най-обичам сега закуската.Може би, защото преди я пренебрегвах? newsm78

# 61
  • София
  • Мнения: 152
Много рядко - обикновено едно кафенце за старт на деня smile3521

# 62
  • Мнения: 286
Кафенце със сметана и сок - това е моята закуска.

# 63
  • Мнения: 184
Аз не закусвам нищо. На бюрото в офиса, обаче винаги си имам обикновени бисквити за всеки случай и ако много изгладнея си взимам по 1-2 Wink

# 64
  • Мнения: 992
Не, само кафе пия сутрин.

# 65
  • Мнения: 2 700
Навремето не закусвах, обядвах рядко и вечер ядях като невидяла.
Откакто мъжът ми реши, че ще си направя гастрит и всеки ден ми прави малка филийка, отслабнах 2 кг, което го отдавам на не-толкова зверския ми глад при останалите хранения.

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Да.Може да е нещо малко, но закусвам.

# 67
  • София
  • Мнения: 587
Задължително,за мен това е най-важното ядене за деня. Почни никога не излизам от вкъщи без да хапна нещо и то стабилно - не мога да мина с 2 бисквитки......

# 68
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
само кафе

# 69
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Навремето не закусвах, обядвах рядко и вечер ядях като невидяла.
Олееее, точно това правя  Embarassed Ще взема да хапвам по малко и през деня, пък току виж и заслабна  Laughing

# 70
и моята закуска обикновено е кафе със сметанка и някоя вафла, но наистина ми е направило впечатление, че ако закуся добре сутринта после съм все гладна, но по лошото е, че закусила или не - на вечеря съм като ламя  smile3514, ако можеше поне хляб да не ям сигурно нямаше така да трупам килца, но кажете как се яде по течна манджичка без хляб, като супа ли.........хахаха успокоявам съвеста си в момента

# 71
  • Мнения: 3 388
Да.Може да е нещо малко, но закусвам.

и аз така  Peace

# 72
  • Мнения: 208
Сутрин пия само кафе.

# 73
  • Мнения: 5 680
Flutter Сутрин не закусвам само си пия кафето. До обяд не огладнявам. Ще гледам да огранича малко и вечерята, че ха дано малко да дръпна с кг Party

# 74
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
както дойде  Rolling Eyes
нямам твърда програма.

Общи условия

Активация на акаунт