Ходите ли на астролог?

  • 5 340
  • 52
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 201
Привет!

Днес бях на астролог и още осмислям това което чух. Е, нищо лошо не ми каза, освен че след 12 години ще се разведа, а след 4 години ще имам второ дете (пак мама на 38г #Crazy)

Не знам дали да вярвам (разбира се в кръга на разумното). Интересно ми е дали и други са посещавали астролози и дали нещата са се случвали????

# 1
  • Мнения: 4 806
в този подфорум отговаряме на въпросите за други -лог.. Диетолог, дерматолог и т.н.
Не се учудвай, че няма отговори
Когато и ако някой мод премести темата на по - подходящо място, някой може и да пише...

# 2
  • Мнения: 8 505
Тц NaughtyНа гледачки,баячки,екстрасенси,астролози,нумеролози и подобни не вярвам (затова си ги слагам под общ знаменател).

# 3
  • Мнения: 7 474
Твърдо НЕ  Naughty

# 4
# 5
  • Мнения: 6 892
Не съм ходила и не вярвам на такива неща, но сега като го каза ми стана интересно какво биха ми казали на мен Laughing

# 6
  • Мнения: 2 013
Ходила съм отдавна. Каза ми, че нищо няма да излезе от връзката ми с тогавашното ми гадже и ще срещна човек с В. Е, така стана, ама дали не го направих, защото тя каза, че нищо няма да излезе с първия...

# 7
  • Мнения: 6 992
Хахахахахаха.Не , сама си предоставям астрологичните прогнози. От 10 години се занимавам с това. А такова нещо не може да ти каже един астролог. Той вижда тенденции, а не "случки". Това не е гледачка.  Laughing Извинявай, но ме разсмя Sunglasses

# 8
  • Мнения: 2 211
Не съм ходила при астролог, но имам желание да отида. Не слагам астрологията на един кантар с врачки и баячки. Мисля, че е много интересна наука  и винаги съм проявявала любопитство към нея, но факта, че е свързана с математика, която ненавиждам ме възпира сама да се впусна в дебрите и.

# 9
  • Мнения: 431
Не си случила на астролог, компетентните астролози не приказват чак такива глупости. Joy

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 4 866
само при астроНОМ

# 12
  • Мнения: 5 103
Не, но бих искала.

# 13
  • Мнения: 2 013
Хахахахахаха.Не , сама си предоставям астрологичните прогнози. От 10 години се занимавам с това. А такова нещо не може да ти каже един астролог. Той вижда тенденции, а не "случки". Това не е гледачка.  Laughing Извинявай, но ме разсмя Sunglasses

Верно ли? А добра ли си, виждаш ли тенденциите?

# 14
  • Мнения: 6 992

Верно ли? А добра ли си, виждаш ли тенденциите?
Да,да,аз обикновено слагам разхилени емотиконки, но говоря сериозно.
Когато съм си гледала обаче, съм си гледала на мен и така ми е малко трудно да преценя доколко съм го разчела в картата, доколко съм го усетила по интуиция...Но определено се виждат някои неща - кога е добро врме за нещо, кога за друго. Но винаги трябва да е лично за вас, а не общо за зодията Wink Най-много обичам да правя рождени хороскопи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт