Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Здравите,мам4ета!
Искам да ви попитам дали появилитесе ве4е стрии имат прамахване
и ако имат какви продукти използвате?
Цитирай

днес тук, утре там...

Незнам , но ще следя темата с интерес, че и мен ме вълнува!
Цитирай

Света Троица

Мисля, че НЕ за съжаление. Но в търсачката има една тема, в която е препоръчан крем Мустела за появили се вече стрии или лекарство за заличаване на белези Контра тубекс, но не ми се вярва да помогне, не съм пробвала нито едното нито другото.  Sad
Цитирай

моите стрии се повлияха от един крем на ив роше. казвам повлияха, а не изчезнаха, станаха по-бледи
http://www.yves-rocher.de/shop_app/app_DE/jms.jsp?_JMS_FLOW_ID_= … &page=product
« Последна редакция: сб, 07 окт 2006, 15:33 от jump »
Цитирай

София

Зависи от стриите и кожата - при някои ако са по-тънки и бледи избледняват и почти не си личат, при други остават много видими и не изчезват, особено ако са дебели. 
Цитирай
Аз съм в средата на 9 месец вече и от 7-ми месец ползвам този крем против стрии на Mustela. Да ви кажа честно  май няма кой знае какъв ефект-просто това което ми беше излязло до тогава то си остана. Дали се е задържало така  от крема незнам  newsm78.
Цитирай

София

Няма , премахване на вече появили се стрии/говоря за пълно/, стрията е белег, а нито един белег не изчезва напълно Peace
Цитирай

София

Много зависи от структурата на самата кожа, но както са писали момичетата много е трудно, почти невъзможно на 100% да изчезнат. Има медицинска козметика, която може да подобри чувствително състоянието - например  аз съм чувала от познати за ампули на Lierac, Clinians
Цитирай

София

Аз по принцип съм податлива на поява на стрии, затова започнах да се мажа с крема на Чико за стрии още от 3 месец. В момента съм в 9 и все още /да чукна на дърво/ не ми се е появила стрия нито на корема, нито на гърдите.
Цитирай

София

Извинете но ще използвам темата да попитам, някой знае ли дали е опасен този крем Контра тубекс про кърмене, оказва ли някакво влияние?
Цитирай

Abu Dhabi

не, не е опасен, маже се и след секцио.
Цитирай

София

Не, защото стриите са съединителна тъкан.
Цитирай

Почти съм сигурна че засега няма.
Цитирай

под звездите

не, не се махат за съжаление, но има продукти, които ги заличават , т.е от тях стриите избледняват значително, напр много добър е този на LIERAK за вече появили се стрии.
Цитирай

London, Sofia

Да се премахнат изцяло newsm78 - по-скоро не Naughty
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора