«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора
«дравейте!

»мам проблем, мол€ за помощ. ќперираха ме от кучешка тени€ и имам огромен белег на корема след операци€та. ћол€, ако н€кой знае има ли резултат от лазерите за заличаване на белези да пише. јз в момента го мажа с  онтрактубекс и ƒерматикс, но са минали само два месеца и резултат все още не се вижда. –одих със секцио. » там белега ме притесн€ва, по€вило ми се е едно като балконче, отвратително е. ћол€, ако н€кой знае нещо по въпроса да пише.

ћного благодар€
÷итирай

под звездите

ћнени€: 3 434
Ћазерът не заличава белега изц€ло, така см чувала, но не мога да ти кажа със сигурност.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 7 961
ѕробв€й със "«ерадерм" - препоръчаха ни го за белега на челото на ћони, след като го залепиха. ћисл€, че има неверо€тен ефект - струва към 50 лв. обаче...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 158
ћайка ми ползва  онтратубекс-а един-два пъти, след операци€ на гуша и сега н€ма никакъв белег.  Laughing

Ќа мен ми махнаха преди месец жлъчката и мисл€, че е малко рано да се мажа, но скоро и аз ще почна.

@ ≈клипс, благодар€ ти, че публикува темата, спест€ваш ми усили€, защото и аз щ€х да € пускам.  bouquet
÷итирай

BABYLAND

ћнени€: 3 392
„увала съм за ћјƒ≈ ј«ќЋ, но не мога да кажа дали има ефект.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 740
ћјƒ≈ ј—ќЋ-а наистина е добър. ћайка ми се мажеше с него след операци€ на гушата. —еха н€ма и следа.
÷итирай
ѕо принцип не е рано една седмица след като ти махнат конците да се мажеш, но....  Sad . ѕо€в€ва се една издутина, ко€то се нарича цикатрикс и е отвратителна или аз прекалено бързо искам да се махне. «аради това се интересувам от естетичната хирурги€. ¬ крайна сметка нали вече всичко прав€т. ј и при€телки ми казват, че на ≈вгени€  алканджиева са и махнали далака и там остава белег, пък сега нищо н€ма на корема или поне не се забел€зва на пръв поглед. √адна работа.
÷итирай

ћнени€: 115
ј за колко време изчезва един такъв белег? Ќа мен ми остана една малка вдлъбнатинка след процедури в салон - за електрокоагулаци€ става въпрос. ћазах се 2-3 месеца с  онтратубекс, но не виждам подобрение. „увала съм, че ћадеказола е много подход€щ да вдлъбнати белези, но не съм го купила още. Ќ€кой може ли да ме посъветва?
÷итирай

—офи€ / ѕловдив

ћнени€: 8 041

„увала съм, че ћадеказола е много подход€щ да вдлъбнати белези, но не съм го купила още. ........

ќпитай с ћадеказол, но много упорито тр€бва да мажеш.

»ма едно неверо€тно мазило за белези - ÷икатрен, но го н€ма в Ѕългари€. Ќа мен ми го пращаха от »спани€, но ефект наистина има.
÷итирай

„увала съм, че ћадеказола е много подход€щ да вдлъбнати белези, но не съм го купила още. ........

ќпитай с ћадеказол, но много упорито тр€бва да мажеш.

»ма едно неверо€тно мазило за белези - ÷икатрен, но го н€ма в Ѕългари€. Ќа мен ми го пращаха от »спани€, но ефект наистина има.
Ѕлагодар€ ти много за отговора Smile ¬ъпросни€т ÷икатрен приблизително колко струва? »мам възможност да го поръчам от ‘ранци€, стига да го има там.
÷итирай

“олбухин

ћнени€: 2 337
 онтратубекс мисл€ че е за това,но да ли е ефикасно.
÷итирай

No Line On The Horizon

ћнени€: 1 762
ƒерматикс мисл€, че е достатъчно ефикасно. ѕросто тр€бва да си по-упорита, защото за два месеца н€ма как да ти се заличи напълно белег от операци€. јз мажа с него белег от изгорено на малката и има значително подобрение. јко тр€бва ще куп€ още една опаковка.
÷итирай

ƒерматикс мисл€, че е достатъчно ефикасно. ѕросто тр€бва да си по-упорита, защото за два месеца н€ма как да ти се заличи напълно белег от операци€. јз мажа с него белег от изгорено на малката и има значително подобрение. јко тр€бва ще куп€ още една опаковка.
ћи аз съм доста нетърпелива, признавам си Wink ћерси, че ме обнадежди, мо€т белег също е един вид от изгар€не. ј след колко време да очаквам видим резултат? ћного ме дразни, въпреки че е мъничък и не се забел€зва много...
÷итирай

—офи€ / ѕловдив

ћнени€: 8 041
......................¬ъпросни€т ÷икатрен приблизително колко струва? »мам възможност да го поръчам от ‘ранци€, стига да го има там.

ћиналата година беше около 12 евро. Ќо си струва парите!
÷итирай

ƒа не би да имаш предвид ÷икатрин?ѕреди години,когато си б€х зал€ла краката с вр€ла вода,ми предписаха точно ÷икатрин...—помн€м си,че се намираше доста трудно,но ако не се лъжа,аз си го купих от аптеката на ѕирогов.ћисл€,че креме беше с н€какви билки и затова се отраз€ваше толкова добре на белезите
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора