Предложете ми хубав парфюм

  • 3 496
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Аз бих ти предложила този на Живанши  http://www.parfums-bg.com/catalog/product_info.php/cPath/71_109/ … a9cc18f55a77996c2
Хем плодов,хем шлейфа който оставя е ''кисел''.Пробвай го в някоя парфюмерия,ще се убедиш сама.И е много траен. Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 5 289
B-United Benetton,мисля че е това което търсиш. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 890
Eto tozi e to4no kato za teb,-plodov s leko kisela jilka,az go imam i sam mnogo dovolna
Герлен, струва ми се?
А аз се сещам за парфюмите "Библос", като става дума за плодови и леко кисели аромати.
По-точно Guerlain-Acqua Allegoria Grosellina   Peace

 Da,to4no toi e,mersi  Hug

# 18
  • Мнения: 419
И аз ти препоръчвам да пробваш някои от парфюмита на Ескада-имат страхотни миризми и мисля че все нещо ще ти допадне! newsm10

# 19
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382

Момичета,как всъщност се казва този парфюм? Не успях да го открия по парфюмериите и в онлайн магазините.На кой дизайнер е ?

# 20
  • София
  • Мнения: 1 479
SI*SA, малко по-горе писах, това  е Acqua Allegoria Grosellina на Guerlain. Поне преди в парфюмерията в партера на ЦУМ продаваха много разновидности на Acqua Allegoria, провери там  Simple Smile Аз имам Acqua Allegoria Gentiana (с аромат на тинтява), и въпреки, че се води за доста нетрайна тоалетна вода, ароматът е един от най-трайните и силни, които съм ползвала някога.

# 21
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Ами аз видях,че по-горе е написано името, но на български не знам как се произнася.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 890

Момичета,как всъщност се казва този парфюм? Не успях да го открия по парфюмериите и в онлайн магазините.На кой дизайнер е ?

 
 Kakto sa ti napisali po-gore,e na Guerlain,i v online magazinite naistina go niama.Edinstvenoto miasto,kadeto sam go vijdala v Sofia,i si go kupih ottam,e v MOL-a na Stamboliiski .Probvai go,mnogo svej i traen,ne mi prili4a na nikoi drug  Peace

# 23
  • Мнения: 4 176



Jean Paul Gautier - FRAGILE

# 24
  • Мнения: 2 122

Цитат
Ароматни нотки: мандарина, бергамот, жасмин, орхидея, къпина, сандалово дърво, кедър, амбра, мускус
Във Феери-то го имаше и комплект с крем за тяло, Ники ми го купи по Коледа, аромат от миналата година е и е страхотен.

# 25
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Момичета искам да ви се похваля, че най-накрая открих своята миризма  DELICIOUS на Донна Каран.
  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 3 328
Честито...със здраве да го ползваш и да му се радваш, много е хубав, ползвах го лятото...обаче въобще не ми е дошло наум да търся в него "кисела" нотка newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 1 479
Честито и от мен! Много приятен аромат  Simple Smile

# 28
# 29
Кисели тонове: Опитаи наи-новия на Clinique: Aromatics Sheer Velvet. Излезе преди два месетса и е нетипи4ен, несладък.

Ина4е: Моят последен: Prada Tendre. Лек, но комплексен. Yam!!!
Gianna

Общи условия

Активация на акаунт