Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
60-74 от 91 отговора

Анкета

Какъв е вашият темперамент от популярните четири типа?

Въведи твоя глас

София

Според теста-сангвиник,но имам характеристики и на холерик според мен Wink
Цитирай

Сангвиник
Цитирай

РусЙе

САНГВИНИК
Подходящи професии: актьор, търговец, говорител
Известни личности: Елин Пелин, Упи Голдбърг
Силни страни: приказлив, отзивчив, ентусиаст, сърдечен, представителен, дружелюбен, състрадателен, безгрижен.
Слаби страни: безволев, нестабилен, недисциплиниран, неспокоен, егоцентричен, шумен, обича да преувеличава, плах

Цитирай

Варна

ooooh! Ей, няма ли някой друга колежка флегма, освен мень?  Embarassed
Цитирай

София

Според теста - сангвиник - меланхолик  Shocked

Според мен - холерик - пълна откачалка  Very Happy
Цитирай

Ю Ес енд Ей

сангвиник-меланхолик-   май клоняща повече към второто Tired
егати мелеза.
Цитирай

in the boulevard of broken dreams

РЕЗУЛТАТ ОТ ТЕСТ "Символите и Вашия характер" :

Никой не е в състояние да ви разубеди, ако сте си наумили нещо. За вас е типично безогледното движение към набелязаната цел. И само този, който познава слабостите ви, може незабелязано, но успешно да насочва енергията ви. Затова няма да сбъркате, ако замените упорството със съобразителност.

От другия тест: САНГВИНИК
Цитирай

Варна/OC-California

Сангвиник  Peace
Цитирай

Пловдив

Холерик.  Peace
И теста е на Айзенк, не на Анжелина  - ето така тръгват слуховете  Laughing bouquet
Цитирай

Пловдив

Характерно за Вашата личност е изявената екстраверсия и отвореност към света. Вие свободно изразявате желанията и чувствата си, метафорично казано сте насочен навън. Непрекъснато се стремите към осъществяването на нови контакти и активно общуване с околните.
САНГВИНИК
Силни страни: приказлив, отзивчив, ентусиаст, сърдечен, представителен, дружелюбен, състрадателен, безгрижен.
Слаби страни: безволев, нестабилен, недисциплиниран, неспокоен, егоцентричен, шумен, обича да преувеличава, плах.

Е,това излезе от тестовете Thinking
Цитирай

при децата

И теста е на Айзенк, не на Анжелина  - ето така тръгват слуховете  Laughing bouquet

Дано някога да го достигна  Very Happy

Аз съм само ръката, посочила къде са тестовете на Айзенк Flutter
А заслугата за темата е на Светла Very Happy
Цитирай

при децата

Анджелина, имаше един тест навремето- пак беше за  какъв тип сме, забравила съм категориите, излизаха естети, алтруисти и т.н., този същият на Айзенк ли беше, имаш ли представа?

Сега не се сещам, но ако ми "светне" нещо по въпроса ще го пусна тук. Мисля, че такива категории няма при Айзенк, но знае ли човек newsm78
Цитирай

Atlanta ,USA

Екстроверсия - интроверсия:
Характерно за Вашата личност е изявената екстраверсия и отвореност към света. Вие свободно изразявате желанията и чувствата си, метафорично казано сте насочен навън. Непрекъснато се стремите към осъществяването на нови контакти и активно общуване с околните.
Вашият резултат по скалата за НЕВРОТИЗЪМ:
Вие сте прекалено загрижен и тревожен човек. Често Ви се случва да сте обхванат от понякога излишни страхове и състояния на безспокойство. Постарайте се да мислите по-малко за лошите неща в живота, все пак животът не винаги е толкова черен Thinking
Цитирай

тук

Very Happy
РЕЗУЛТАТ ОТ ТЕСТ ЗА ТЕМПЕРАМЕНТ :

САНГВИНИК
Слаби страни: безволев, нестабилен, недисциплиниран, неспокоен, егоцентричен, шумен, обича да преувеличава, плах.

Тва е положението Smile Ама гласувах вече,че не съм правила тест Crazy
Цитирай

Германия

Преди време сестра ми прави такива психотестове на почти всеки от фамилията, който успя да хване. Помня, че по всички скали за оценки на личността (темперамент и т.н.) бях толкова крайна, че отивах към отклоненията  Mr. Green

Холерик  smile3538

Ако някой се интересува - тест за личностни разстройства (психози, паранои и прочие)

Много точно позна за параноята на мъжа ми  hahaha

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
60-74 от 91 отговора