Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 66 отговора

Анкета

От кога започнахте капките за колики?

(Гласуването приключено: вт, 10 окт 2006, 19:17)
Въведи твоя глас

Сливен

Мила е вече на 3 месеца и все се надявам Praynig пустите му колики да минат вече,все още и давам Еспумизан и не смея да го спра понеже когато съм се опитвала да намаля количеството на капките е плакала много.Вие как разбрахте че бебето ви няма нужда от капки? newsm78
Цитирай

Когато започна да спи спокойно.
Цитирай

София

Спря да плаче между 18 и 20 часа и започна да суче по - спокойно.
Цитирай

София

Вие как разбрахте че бебето ви няма нужда от капки? newsm78
Ами как...  Laughing Коликите спряха. Спря да се свива, да му пука коремчето, да се насилва да пръцка...
Цитирай

гр. София

Ами започна да спи спокойно... Надявам се скоро да забравите за тях  Praynig
Цитирай

Кажете какви капки ползвахте, да ли помогнаха и колко продължиха коликите?
Цитирай

София / Пловдив

Почти веднага след родилното, коликите я почнаха още там. Давах Саб Симплекс, определено имаше ефект. Коликите обаче спряха напълно към втория месец, след като зарязах кърмене на режим през три часа и минахме "на поискване" Laughing Може да е било и съвпадение, но просот го споделям.
Цитирай
Към края на втората седмица започнаха коликите, но аз се бях подготвила с едно шишенце капки "Бейбинос" и след това не сме имали проблеми. Към края на 3 месец коликите изчезнаха, само като му давах сок от ябълка явно го болеше стомахчето.
Цитирай

София

Веднага щом се прибрахме вкъщи. Давам му и досега Еспумизан - само че не както педито каза три пъти дневно по 10 капки, защото така няма никакъв ефект, а както пише в листовката към лекарството - ПРЕДИ или СЛЕД всяко ядене по 15 капки. И определено мога да кажа, че не съм имала проблеми с коликите. Имаше, но не се гърчеше и не плачеше постоянно.
Цитирай

Сливен

И двамата не са имали колики.
Цитирай

София

След 20-ия ден започнах да давам Саб Симплекс, което определено облекчаваше коликите на бебчо и така до 3,5 месеца.
Цитирай

Ямбол

10-15 ден почнахме капчици по скоро профилактично Sab Simplex и давам, но не мога да бъда 100% сигурна дали действат защото бебка се присвива, но не са ужасяващи коликите много бързо и минават дано и нататък да е така  Party
Цитирай

А привикват ли бебчетата Ви към капките?
Цитирай
Веднага щом се прибрахме от родилния дом Smile
Цитирай

Варна

След 20-ия ден започнах да давам Саб Симплекс и тоза кратко при нас колкиките минаха почти неусетно(да чукна на дърво) Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 66 отговора