Може ли млечна царевична каша преди оризова?

  • 1 320
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Ехо Маминки,
вече сме на 4 месеца и педито каза да захранвам с каша.Купих на Милупа млечна царевица и ов. ядки и оризова също, като втората е безмлечна. Та въпроса ми мога ли да давам първо млечната царевична, защото сме на 4 хранения на ден и така когато заместим едното да е пак с мляко, вместо да добавям адапте в оризовата....
Ааааа и другото което е претърпях пълен провал с пюретата само копувам и хвърлям мисля да ги откажа за известно време и без това чета във форума че повечето от вас ги дават след 5 месец.

# 1
  • Мнения: 7 803
ами не би трябвало да е проблем, но внимавай с овесените ядки

# 2
  • Мнения: 3 042
Ехо Маминки,
Купих на Милупа млечна царевица и ов. ядки и оризова също,

В тази каша има овесени ядки. Те съдържат глутен, който се дава след 6м. Остави я за по-нататък.

Захрани с оризовата като я правиш с  АМ.

Между другото на Милупа има и оризова млечна каша. Peace

# 3
  • Мнения: 7 803
аз пък разбрах, че млечна царевица и ов. ядки са различни каши, за това обърнах внимание да внимава с тях  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 3 042
Купих на Милупа млечна царевица и ов. ядки и оризова също,

От написаното не е много ясно в коя каша са овесените ядки. Thinking newsm78

А авторката пише, че едната е млечна каша, а другата безмлечна значи кашите са само 2.

Аз лично нито за царевична с ов.ядки , нито за оризова с ов.ядки на Милупа съм чувала.
Но знам ли!? Може да е някоя нова. Rolling Eyes

Но и аз не знам защо сложих ов.ядки при царевицата, а не при оризът. Embarassed newsm78

# 5
  • Мнения: 7 803
ами да кажем така, ако царевицата е без овесени може, иначе категорично не. пък тя като се появи ще каже коя е тази каша и къде са овесените

# 6
  • Мнения: 22
Упс, да в бързината и аз не мога да си разбера.
Значи и двете каши са след 4 месец едната ясно е безмлечната оризова, а другата млечна Milovit Rice-Corn и на снимчицата има царевица и овесени ядки, но на кутията пише, че  няма глутен. newsm78

# 7
  • Мнения: 8 505
Аз бих добавяла АМ в оризовата и да давам първо нея.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 457
Давй си оризовата като прибавяш АМ  Peace

# 9
  • Мнения: 702
оризова+АМ Peace

# 10
  • Мнения: 27 524
Упс, да в бързината и аз не мога да си разбера.
Значи и двете каши са след 4 месец едната ясно е безмлечната оризова, а другата млечна Milovit Rice-Corn и на снимчицата има царевица и овесени ядки, но на кутията пише, че  няма глутен. newsm78

Няма овесени ядки, това са ориз и царевица най-вероятно. Прочети дали съдържа глутен, ако не - давай  Peace
Тази каша на Милупа, която е с ориз и царевица съдържа и тапиока, предполагам, че тя ти прилича на овесени ядки.  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 6 164
Ако не си захранила с глутен, без овес. ядки, иначе може каквато си искаш да е първата. Аз започнах с царевична и плодове.

# 12
  • Мнения: 2 897
Ехо Маминки,
вече сме на 4 месеца и педито каза да захранвам с каша.Купих на Милупа млечна царевица и ов. ядки и оризова също, като втората е безмлечна. Та въпроса ми мога ли да давам първо млечната царевична, защото сме на 4 хранения на ден и така когато заместим едното да е пак с мляко, вместо да добавям адапте в оризовата....
Ааааа и другото което е претърпях пълен провал с пюретата само копувам и хвърлям мисля да ги откажа за известно време и без това чета във форума че повечето от вас ги дават след 5 месец.
Започни с оризовата,а за тази с овесените ядки изчакай бебчо да стане на 6 месеца Peace
За пюретата не се притеснявай-можеш и от началото на шестия месец да започнеш да даваш,до тогава ще е забравило детенце за какво става въпрос и полека-лека ще ги прояде Wink
Важното е кога то се чувства готово за новата храна Peace

# 13
  • Мнения: 8 917
По-добре давай оризова + АМ Peace

# 14
  • Мнения: 5 103
Оризова + АМ

Общи условия

Активация на акаунт