Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 221 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

lala land

Според вас от какъв материал е добре да е  кухненската мивка?
Гранитогрес или друг?
  bouquet
Цитирай

София

Моята е черен гранитогрес /Бланко/. Много съм доволна - няма петна, не се боядисва, почиства се лесно, здрава е... а бе от където и да погледнеш, това е най - добрият вариант.
Цитирай

софия

двукоритна, инокс, не лен. В София водата е мека и петната не са драстичен проблем.
Цитирай

Къде- ако не тук,кога-ако не сега..

инокс,много съм доволна. Peace
Цитирай

Инокс е красиво ,но след всяко пускане на водата трябва да я подсушавам.
Цитирай

Инокс, голяма, кръгла, по такива си падам  Very Happy
Цитирай

София

Някой може ли да ми покаже снимка на мивка от гранитогрес?
Цитирай

Гранитните мивки -  от фрагранит, силгранит- различно се наричат при различните производители, са по-скъпи от иноксовите, имат по-голямо разнообразие на цветове, ако се търси такъв ефект. За поддържане - не виждам разлика, имала съм от двата вида, сега съм с иноксова на Франке с покритие микродекор. Може да ги видите в сайта им, но на мен в момента не ми се отваря на бг www.franke.bg
Цитирай

София

Не знам как, но мъжът ми успя да надере с домакинска тел цялото дъно на новата мивка. Мисля, че беше Бланко, не помня точно, защото я сменяха, тъй като избраната не се хващаше на определеното място...
Цитирай

А пък моята гранитна майсторите-паркетчии заляха с някякъв разредител, така си я ползвах с шуплите няколко години. Ако беше инокс поне това нямаше да й се случи!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.