За свекървата - разбрахме, кажете как е живота с тъщата?

  • 2 719
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758
Мойто мъж и майка се понасят.Винаги са се разбирали.

# 16
  • Мнения: 1 451
Пък аз никога съм нямал тъща  Sad

# 17
  • Мнения: 10 758
Пък аз никога съм нямал тъща  Sad
Е, споко де, ще имаш Twisted EvilНека малко и на теб да ти се усмихне щастието Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 451
Ся заради една тъща да се женя ли?  newsm78

# 19
  • Мнения: 10 758
Ся заради една тъща да се женя ли?  newsm78
Естествено Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 451
Значи вече като се запознавам с някоя мома, ще искам снимка на майка и с пълни данни  Wink

# 21
  • Мнения: 10 758
Значи вече като се запознавам с някоя мома, ще искам снимка на майка и с пълни данни  Wink
smile3521

Стига бе Свил, не всички тъщи са добри Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 451
Хахахахахаха, знам  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 10 758
Хахахахахаха, знам  Mr. Green
От де знаеш, като никога не си имал newsm78

Абе стига - свекърви, тъщи.Важното е вие да се разбирате, пък на другото май....та му.И още по-важното е, жена ти да не слуша майка си, и ти твоята.Така живота ще ви е песен.  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 451
Аз никого не слушам. Основен принцип от няколко години насам. Иначе такива родители дето се опитват да командват по предлог, че помагат ще ги изтрая точно 3 дни.

# 25
  • Мнения: 1 001
... А какво е положението с тъщата  newsm78 Mr. Green
По лесни и добри ли са отношенията с тъщата, или е същото розово положение Whistling Mr. Green
Споделете и интересни случки - моменти  Wink Mr. Green
Ей, не се уморихте бе  Laughing Отговарям без да чета (винаги предупреждавам в такива случаи)
Имам златна тъща, при това рускиня  Wink Разбираме се идеално, а ако има проблем ... ни разтървават ... най-често по-добрата ми половинка, но понякога се включва и тъста  hahaha Изобщо супер човек, само да не ти е в къщата  Mr. Green
Сериозно - идваше у нас в продължение на една година (за втората реших и си взех отпуска по майчинство  Embarassed) да гледа ("да гледа", брей че тъпо звучи, да се грижи за) Александра, две години идваше да се грижи за Никола, а и сега е единственият човек, на който може да разчитаме що се касае за грижи за децата ни (дори и в момента е у нас, т.к. Никола е болен и не е на детска). Всеки ден прекосява половин София за да вземе Александра от училище и да ни изчакат у нас. Тя е и единствения човек, на когото оставям децата без да се притеснявам (за сведение, на майка си доверие в това отношение нямам, и друг път съм го писал).
Просто конфликти и дрязги винаги ще има (то къде ли няма), и двамата сме възрастни хора с навици и разбирания и не винаги мислим еднакво. По-често отстъпвам аз (все пак тя има повече житейски опит и има резон в тезите й), но понякога съм непреклонен и тогава тя "млъква", за което също я уважам.
Изобщо, уважавам си тъщата, т.к. и тя ме зачита!

# 26
  • Мнения: 1 001
Значи вече като се запознавам с някоя мома, ще искам снимка на майка и с пълни данни  Wink
Тъкмо ще знаеш на какво най-вероятно ще заприлича жена ти след години  hahaha

# 27
  • Мнения: 10 758
Значи вече като се запознавам с някоя мома, ще искам снимка на майка и с пълни данни  Wink
Тъкмо ще знаеш на какво най-вероятно ще заприлича жена ти след години  hahaha
Тц, това не е вярно.

# 28
  • Мнения: 1 001
Значи вече като се запознавам с някоя мома, ще искам снимка на майка и с пълни данни  Wink
Тъкмо ще знаеш на какво най-вероятно ще заприлича жена ти след години  hahaha
Тц, това не е вярно.
Не ща да чатя, но съм писал: "НАЙ-ВЕРОЯТНО". Не съм казал, че е задължително  Wink

# 29
  • Мнения: 10 758
Извинявам се  bouquet, днес съм малко недикел Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт