Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
първо искам да се извиня че пускам тук темата,но другите форуме са за регистрирани потребители,а аз не съм,но все пак ви моля да ми отговорите,а ето го и въпроса ми:
зна4и преди 2 месеца пих постинор дуо след като правих секс с приятела ми,и след 3 дена ми доиде,ама и се видя как яцеклетката се изхвърли(онова не6то като бъбрек)оба4е по принцип ми трае по 5,6 дена а от тогава винаги по 4 и мога с една превръзка да карам през деня,а преди не бе6е така,след това и септември и октомви ми идва,оба4е не съм забелязала яцеклетката на преврузката ми,тоя месец бе6е малко по силно в началото,как мислите има ли смисъл да се претеснявам че съм в цветна бременост?
Цитирай

Варна

А защо не си направиш тест за бременост?
Цитирай

Не е за тук темата,но няма значение-виждам,че си притеснена.Аз имах цветна бременност,като 7 дневната ми(и повече)обилна и тежка менструация се сведе до 2-3 дневно "зацапване"на датите,в които трябваше да ми дойде през първите 3 месеца.Отидох на гинеколог и резултатът е вече голям и красив LaughingЗа изхвърляне на яйцеклетки,дето му казваш"като бъбрек'никога не съм мислила или наблюдавала.При жени като мене с обилна и тежка менструация много неща се изхвърлят Embarassed
Мисля,че няма от какво да се притесняваш след като си пила постинор-дуо,ползвала съм го веднъж и нямах проблем.Или пък иди на лекар-ако има нещо,то вече ще се види.Вероятно няма.
Цитирай

София

elicaaa сигурно имаш микроскопски лупи вместо очи щом си могла да видиш яйцеклетката си Mr. Green
Това, което си видяла най-вероятно са парченца от лющещата се лигаваца.
Ако се притесняваш направи си тест. Според мен не си бременна.
И наистина темата не е за тук Naughty
Цитирай

ГОре на черешата...

elicaaa сигурно имаш микроскопски лупи вместо очи щом си могла да видиш яйцеклетката си Mr. Green
И наистина темата не е за тук Naughty
Peace
Цитирай

Все на втория етаж

И аз така мисля.
Цитирай
Iaizekletkata ima sferichna forma i pri m. e razlojena,izgnila i zatova se izhvarlia,edva li moje da se zabeleji.No ako mislich,che si bremenna napravi edin test.
Цитирай

най-хубавото място

Е това е то Shocked -да си видиш яйцеклетката doh(че чак и като бъбрек hahaha).А сперматозоидите и тях ли виждаш? rotfImao rotfImbo #Silly
Цитирай

Не мога да повярвам на очите си ShockedЩо за глупост...да си видиш яйцеклетката?! #CrazyТи кой клас си?!
Цитирай

Не се бъзикайте, де. Никой не се е родил научен.
Цитирай

Не се бъзикайте, де. Никой не се е родил научен.
Така е,но чак пък толкова?! newsm78
Цитирай

в ябълковата градина

Е това е то Shocked -да си видиш яйцеклетката doh(че чак и като бъбрек hahaha).А сперматозоидите и тях ли виждаш? rotfImao rotfImbo #Silly

Very Happy

Направи си тест най-лесно и бързо, за да спреш да се притесняваш! Постинор дуо е доста силен, може от него да са промените в мензиса ти.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.