Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 893
здравейте колежки!
моя мъж днес заслужава една гора бой !!!
събуди ме първо в 5:30 да вземаме размери на стаята, после в 8:30 за да ходим да купуваме латекс и да говорим с бояджията и направо съм скапана smile3507
но от друга страна вече си имаме бака с латекс в цвят "млечен оранж" и в четвъртък - петък вече ще имаме боядисана стаичка  Party
и така се зарадвах че отидох и си купих едно кактусче (живо камъче) с оранжева декорация, за да е в тон със стаята  Sunglasses
иначе започнах да получавам някакви бодежи ниско долу и си мисля че наистина се обръщаме

# 61
  • Мнения: 3 323
Вержи , аз на твое място днес ще го събудя в 3.30 да обсъдим пердетата, или епидуралните упойки! Така де като не ми се спи нощно време няма да скучая ,я!

# 62
  • Мнения: 333
Сладурки привет! Шрю, другия път ще се впиша в предложенията за темичка. Другата новина е - оцвети ме в синьо - няма съмнение. Днес бяхме на 3Д и всичко му се видя на мушморока. Сега да почна отначало, че се и стреснах. В съсвсем началото на прегледа, доктора каза, че имаме съвсем леко разширени мозъчни стомахчета  Cry . Поясни, че в 90% от подобни случаи децата нямали проблеми. Ами другите десет? Каза да намерим добър педиатър и да му следим неврологичното развитие, но да не се шашкаме. Та след като видя това доктора, чест му прави, че отдели цял час докато не огледа всичко по няколко пъти и каза, че ако има нещо тревожно в разширените мозъчни стомахчета, би трябвало това да се отрази и на други места по тялото, защото тези проблеми вървят ръка за ръка . Не видя нищо нередно PraynigPraynig   Praynig . Снимахме му физиономийката и мъжа ми е категоричен, че има моя нос. Та такива неща - хем се уплаших, прималя ми както си лежах, хем после всичко се видя, че е наред, хем знам, че Господ бди, но мойта душица си е човешка .....и така..... На 21 и 22 този месец ще съм в София, но програмата ни е натоварена иначе много искам пак да се видим. Чао засега и всичко да ви е наред  Hug  Praynig

# 63
  • Варна
  • Мнения: 893
Вержи , аз на твое място днес ще го събудя в 3.30 да обсъдим пердетата, или епидуралните упойки! Така де като не ми се спи нощно време няма да скучая ,я!
   
thumbsup  Mr. Green ако се събудя ще пробвам  Mr. Green

detelini надявам се всичко да мине Praynig аз съм на преглед в петък,стискайте палци всичко да е ОК  Peace

# 64
  • Мнения: 514
Я го дайте този списък и на мен, аз не отварям сайта.......е, ако искате де Simple Smile

Абе синия отбор нещо много изостана.....ей, я да се стягате  Simple Smile



# 65
  • София
  • Мнения: 721
detelini, честито момченце Hug Сигурна съм, че всичко ще е наред и бебчо ще си е ок Praynig

Едно въпросче до мамите с дечица или по-запознатите - в началото като е новородено бебето как е по-удобро според вас да е леглото - на колелца със свалена решетка за да го залепя за спалнята или със скобите дето се люлее за да го люшкам или пък стабилно без колелата?? Питам, защото утре трябва да кажа на момчетата как да го сглобят и се чудя newsm78

# 66
  • Мнения: 514
Аз може и да нямам опит, но не бих и посмяла да люшкам.....почнеш ли да люлееш знай, че си загинала......само това ще правиш   Heart Eyes

# 67
  • Варна
  • Мнения: 893
за люлеенето:
майката на комшийката ми се оплака, че голямата щерка я люлеела и до такава степен свикнало бебето че ако спреш - реве  #Crazy наложило и се да върже люлката с един колан за крака си, че да люлее докато спи, защото и умалявали ръцете Rolling Eyes
аз мисля да люлея само ако не се успокоява по друг начин...абе не знам ще видим като си покаже муцунката може да ми омекнат колената и да си променя мнението Rolling Eyes
за всеки случай кошарката ще е с люлеещ механизъм  Wink

# 68
  • Русе
  • Мнения: 856
Здравейте,момичета!Много сте активни в писането,а аз в четенето ,за което малко ме е срам - просто нищо ново около мен.В петък ходих на 3д.Бебето е добре - 1.5кг.,плацентата се е вдигнала,1ва степен на зрялост и води в норма.Аз започнах с покупките   - няколко боденца,ританки ,2 шапчици.Вчера  купих едно сладко комплектче от 6 части - боди,жилетка,две
долнища,шапка и чорапки само за 28лв.,мисля с него бебето да бъде на изписването.Но пак се чудя за дебелината на дрешките.Вие какви купувате? Например аз си мисля вкъщи бебето да бъде с боди, ританки и отгоре с гащеризон и терлички,но подплатени и поларени ли трябва да бъдат.Довечера ще снимам покупките.

# 69
  • Мнения: 4 967
Ей, Pontes, много правилно са ти казали другите мами - не го свиквай да го люлееш!  А за другото - колкото ти е по-близо леглото - толкова по-добре.  Аз в началото го бях сложила на другия край на голямата ни стая, но скоро ми писна от тези разходки по сто пъти и вечер го дърпах до нашето.  Така че просто от сега си го сложи или съвсем до вашето или си остави само една пътечка, колкото да можеш да минаваш.  Моето "голямо" дете и сега спи съвсем близо до нас - на около 40 см ни е креватчето от нашето легло.  А и така няма да се изкушиш да го сложиш между вас - грубата грешка, която допуснах като беше на 7 месеца - после до три години и нещо спа между нас и чак това лято успяхме да го върнем обратно в креватчето.

# 70
  • Мнения: 3 323
Добро утро!
Шру, кой списък искаш?
Понтес , не се лъжи с люлеенето! После наистина няма отвикване! на първо време според мен на колелца ще ти е удобно , щото ако е без като го сложиш до леглото - как ще ставаш ти? Без решетка може , и на теб ще ти е по-удобно, но щом се появят първите признаци на опити за въртене я слагаш задължително!
Майче, студено ли е у вас? На мен това ми се струва доста много като обличане. То всяка майка си знае, де. Аз мойте съм ги държала много голи и никога не съм съжалявала ( почти на принципа с каквото съм аз те са с едно по-малко, обратно на бабешките съвети) децата се движат непрекъснато и топлообмена им е по-добър от нашия. Но това си е мое мнение. Кардам е роден на края на Октомври и тогова имахме локално парно което не беше достатъчно за да отоплява, на 18 градуса е бил облечен с Памучни ританки, термо чорапета, камизолка и памучно горнище. Ние не знаем какво е антибиотик, а хрема имаме не повече от един път в годината ( когато го гледа баба му). Самуил като по малък го беше много яд че зимата всички са болни и отсъстват от училище, а той никога. Но пак казвам това е само мое мнение за вешите даца вие ще си решите най добре.

Последна редакция: вт, 10 окт 2006, 10:08 от ClanG

# 71
  • София
  • Мнения: 505
pontes мисля, че е по-добре да се въздържаш от люлеенето. Аз лично съм решила да сложа бебешкото креватче залепено до спалнята, като махна решетката, за да не ми се налага да ставам като се размрънка, а само да го притегля към мен и да му дам да суче.

За стерилизаторите - първият път не съм купувала и сега няма да купувам! Мисля да кърмя, а при това положение те не са необходими. Е, ако нещо се закучи работата с кърменето тогава вече ще се наложи и този разход да се направи. Бибата /ако бебка иска/ ще я стерилизирам в една чашка в микровълновата.

maiche и аз мисля за обличането така - боди, ританки и отгоре гащеризон от плюш или ватиран, но още не съм гледала по магазините какво се предлага за зимния сезон.

# 72
  • София
  • Мнения: 2 044
 HugДобро утро,аз се включвам набързо,че трябва да излизам  bouquetПонтес и аз мисля че е по-добре да не се люлее бебчо,че като свикне... ooooh!Мойто легълце ще си е на колелца,със смъкната решетка и най-високо ниво на матрака,като го гледам ми се струва че ще ми е удобно WinkЗа стерилизатора-не се лъжете да взимате скъпи,аз си взех на Chicco-32 лв,за микровълнова,много е сладък има подарък едно шишенце  към него и шишетата на д-р Браун ми стават вътре WinkХем не е скъп,хем ще ми върши същата работа.За еднократните гащи hahahaНе са задължителни,но мисля че си е удобство,ние с Shrew си ги купихме от Пакостника,може и на други места да ги има.Абе ,смях те се,подигравах те ни се,ама ще видите като не ви пуснат във ВИП-а без гащичките Mr. Green

# 73
  • Мнения: 1 289
Бебето е добре - 1.5кг.

Здравейте коремчета.   bouquet
И ние вчера бяхме на док. и ни потвърдиха ЖЕНСКИЯ пол.Аз съм в 27 г.с.,а на ехографа излиза 28-29 г.с. и малката тежи 1.500кг.  newsm78 Доста е едричка за седмиците си-Правя съпоставка с maiche ,която е няколко седмици пред нас , а бебешоците са еднакво тежки. ooooh! Даже док. ме питаше (кръга на шегата)дали ще дочакаме Нова година или пък Коледа(а термина ми е на 4.01.)  hahaha Така,че може да се включа във вашия отбор през декември. Hug
Лек ден на всички.......

# 74
Здрвейте и от мен! Днес времето е слънчево а с него и ние с бебчо. Малко ни е сънливо но.....!
 mutsanka- при едни мои изследвания ми бяха открили бактерии  в урината, но при повторните изследвания, се оказа,че случайно са попаднали там- Praynig дано и с теб да е така!
 virginity- в предишните теми и аз бях писала за тези течения, моите са доста обилни, рядко си менят цвета, но все пак го правят. Говорих с док по този въпрос- каза да се мия само с чиста вода без никакви сапуни или интимни гелове. Но като цяло било нормално на бременните теченията да са повечко. Майка ми също потвърди. За цвета само да не е червено. Но все пак който има съмнения да си направи изследвания.
 

Последна редакция: вт, 10 окт 2006, 11:43 от Ekaterina85

Общи условия

Активация на акаунт