Татковци,как да свлаля снимките от GSM на комп.

  • 5 692
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Кажете ми как да ги сваля, изтеглих драйвери и после?Нещо не се справям newsm78

# 1
Разкажи нещо за GSM-a, най-лесно е ако има безжичен порт. Иначе с кабел ще ти трябват някои неща.

# 2
  • Мнения: 1 451
Wireless, bluetoot, infrared, кабел. С кое разполагаш? Какъв ти е телефона и той с какво разполага? Много общо си задавате въпросите ве хора.

# 3
  • Мнения: 106
 само с кабел, мисля.Самаунг  640

# 4
  • Мнения: 6 164
Моят Сони-Ериксон К750 само като го закача за компа (с usb кабел) и ХР-то го разпознава като камера и пита "да отворя ли папки?" --> ми отвори. Laughing И така. Изобщо не се наложи даже да му инсталирам драйвери от диска. Мисли си, че е фотоапарат.

# 5
  • Мнения: 505
само с кабел, мисля.Самаунг  640

Стени, кажи от къде го купи този кабел, че и аз имам същата ТОЯГА - САМСУНГ Х640  #Crazy и искам да си сваля снимките...но никъде кабел няма.... #2gunfire

# 6
  • Мнения: X
Моят Сони-Ериксон К750 само като го закача за компа (с usb кабел) и ХР-то го разпознава като камера и пита "да отворя ли папки?" --> ми отвори. Laughing И така. Изобщо не се наложи даже да му инсталирам драйвери от диска. Мисли си, че е фотоапарат.
Мисти, не го обърквай човека, мъжът ми също има Sony Ericsson K750i, компютърът го разпознава веднага, щом закачиш usb кабел
ама SAMSUNG-а е нещо друго
аз имам модел SGH-Z500, като го вържа към компютъра, нито Windows, Linux разпознават, че има нещо на usb-порта, има една програмка на CD-диска на телефона:EasyStudio, инсталира се под Windows, разпознава телефона, синхронизира го - иска телефонът и компютърът да показват едно и също време, иначе не върви
самата инсталирана програма изглежда като FTP-client с възможности за Upload или Download на файлове между телефона и компютъра
тъпо, но факт

# 7
  • Мнения: 1 451
Явно на Самсунг са им по принцип така направени устройствата. Моя мп3 плеър не се разпознава от Windows-а, докато не му инсталираш неговия си софтуер  Simple Smile

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
И аз имам такъв проблем, който заради ЕГН-то ми се вижда непосилен!  Wink
Мъча се да свалям снимки и да кача мп3 на Самсунг Е500 (масовият дамски гсм) чрез блутууд адаптор, ама тц, не става!
Инсталирах нещата от диска на адаптора, намират се с тел, искат някакви пароли (?) и дотам, никакъв трансфер не тръгва!  Tired
ПОмогнете и на мен, плийз!  Praynig

# 9
  • Мнения: 106
   И при мен нищо не разпознава вече 1 седмица, още какво трябва да се инсталира не ми е много ясно, тъп телефон.А кабела е на моя приятелка от Кутията с телефона Grinning, а иначе където продавали GSM -и ги имало м/у 25 и 30 лв.Нищо не става, но няма значение Simple Smile

# 10
  • Мнения: 505
стени, намерих си кабела..ама и аз като тебе стигам до никъде..компа не иска и не иска да разпознае телефона и това е... #2gunfire

ПетиаЛ, имам я тази програмка..ама пустото му пак нищо..кажи как става това СИХРОНИЗИРАНЕ мужду компа и телефона... newsm78

# 11
  • Мнения: X
wily, свързваш телефона с компютъра, стартираш Windows, на екрана на телефона се появява компютърче (знак, че телефонът разпознава, че е свързан към РС-то, а и може преди това да те е попитал дали да изключи bluetooth-a, на което отговаряш с ДА - просто гледай първо екрана на телефона)
после стратирай програмката, първият диалог е точно този въпрос за синхронизация, чети внимателно как да отговориш, при мен се отговаря с ДА (да, искам телефонът и РС-то да показват едно и също време)
чак тогава на графичния интерфейс на програмката се виждат директориите на телефона и файловете в тях
успех

# 12
ми аз имам самсунг д900 от англия свалих всичко от диска които ми беше даден и пак неиска да ми сжаля снимките с кабела?

# 13
  • Мнения: 1 860
И аз имам такъв проблем, който заради ЕГН-то ми се вижда непосилен!  Wink
Мъча се да свалям снимки и да кача мп3 на Самсунг Е500 (масовият дамски гсм) чрез блутууд адаптор, ама тц, не става!
Инсталирах нещата от диска на адаптора, намират се с тел, искат някакви пароли (?) и дотам, никакъв трансфер не тръгва!  Tired
ПОмогнете и на мен, плийз!  Praynig
Карен, паролите са стандартни 8 нули. Аз имам Е530 първо ми иска парола на телефона и после порола на блутута в компютъра. Пробвай дали ще стане. Peace

Общи условия

Активация на акаунт