Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора

София

Много ме е страх да завивам количката с този найлон, чудя се как да извеждам бебка когато вали, страх ме е, че ще се задуши вътре Confused? Rolling Eyes
Вие как се извеждате на дъжд и вятър и по колко време може бебето да е под найлона?
Цитирай

София

Аз мисля,че няма нищо страшно. Все пак ти не го вакуумираш вътре. Аз си я возя така без проблеми, има откъде да влиза въздух  Peace
Цитирай

спокойно,въздух влиза,по-добре ли е да я вали!?
аз седя по колкото имам работа навън,защото иначе в такова време не излизам Sick,неприятно е!иначе не знам,все пак не е добре да стоите с часове на хлад и влага newsm78
Цитирай

София

Буболина, моят дъждобран си има прозорче за дишане.но дори и без него-няма начин да се задуши-то не е херметическо затворено пространсдтво, все пак. Laughing
Цитирай

В центъра на Стара Загора

Аз пробих дупки.
Цитирай

Някъде на път....

Аз мисля,че няма нищо страшно. Все пак ти не го вакуумираш вътре. Аз си я возя така без проблеми, има откъде да влиза въздух  Peace
Разбира се, че влиза въздух! Няма страшно, ползвай дъждобрана колкото време искаш - така бебето е защитено от студ, дъжд или вятър!
Цитирай

Моя дъждобран, на страничните си крила има перфорация.Ако твоя няма такава нищо не ти пречи да си направиш, така бебо ще диша по-леко  bouquet
Цитирай

София

Ох, благодаря ви, така се притесних, а и мъжът ми каза, че съм луда да сложа бебка в скафандър Rolling Eyes
Цитирай

ГО

Моя дъждобран, на страничните си крила има перфорация.Ако твоя няма такава нищо не ти пречи да си направиш, така бебо ще диша по-леко  bouquet
И моят е такъв.Мисля,че и да няма все пак е направен за бебета.Сигурно са помислили за това.
Цитирай

sofia

Изобщо няма да се задуши.
Даже ще спи повече, просто ще я завиеш и облечеш по леко за да не прегрее.
Извеждай си я и не се притеснявай.
Цитирай

gatorland

Да, те не са толкова стегнати, че да няма от къде да влиза въздух (поне моя не е). Също така има и дупки отстрани, така че няма страшно.
Цитирай

Бургас

И моят не е толкова стегнат и отдолу си има отворено пространство,а отделно има и префорация от двете страни.
Цитирай

София

Не може да се задуши, защото не покрива чак толкова плътно количката. Ако имаше опасност нямаше да ги продават.  Very Happy Освен това нашия има много ситни дупчици отстрани на двете страни и ако се загледаш може и на твоя да откриеш. Аз моите ги видях чак на 5-тата употреба. Whistling
Цитирай

Варна

И моят не е толкова стегнат а и отстрани има дупчици.Не мисля че може да се задуши Wink
Цитирай

Варна

Не се притеснявай, няма такава опасност. Дори на бебоците им става типличко и спинкат по сладко.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора