Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора

Здравейте от както съм бременна носът ми постоянно е запушен и не усещам никакви миризми.Една бременна моя приятелка ми сподели,4е при нея също е така и ми го обясни с това,4е през бременността някаква лигавица се уголемявала и затова е така. Но на никой друг от познатите ми не се е случвало. При вас как беше?
Цитирай

Ботевград

Аз все още съм бременна, както и цяла лято бях ... носът ми беше постоянно запушен - първоначално го отдавах на климатика, после престанах да му обръщам внимание!  Hug
Цитирай

Е, защо тогава именно бременните са чувствителни към миризми, особено през първите 3 месеца?  newsm78
Цитирай

Казанлък

Да, това е ринопатия на бременноста или нещо подобно го водят. На мен ми назначиха Африн спрей, облекчаваше временно положението.
Цитирай

gatorland

Да, беше си запушен до самият край, после всичко се оправи от раз.
Цитирай

ГО

Това си ми остана и след бременността.И сега и сега си ходя със запушен нос.Най ми пречи нощем,ама.....
Цитирай

Le 78

Да, по това познах , че съм бременна втория път, преди теста. Казват, че е от отока на лигавицата. След раждането се отпушва. Wink
Цитирай

София

Да, лигавицата в носната кухина. Нищо чудно и кръв да ти текне.
Цитирай

Прага/Чехия

Да точно така и при мен е така,постояно ми е запушен,особено като се събудя сутрин е много запушен и после малко по малко се отпушва Peace
Цитирай

по света

Абсолютно нормално е,даже и да има воднист секрет.
Цитирай

Беше запушен почти през цялото време докато бях бременна, особено вечер беше кошмар. Донякъде ме облекчаваше морската  вода.. Малко преди да родя ми мина от раз.
Цитирай

в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно

Не съм забелязала да ми се запушва повече от обикновеното, но определено кихам много откакто съм бременна Crazy.
Цитирай

Русе

Само на бременността си не отдадох причината за запушения ми нос. В голяма чуденка бях, защо вечер, като си легна ми се запушва носа, а то от какво било...  newsm62
Цитирай

София

Не ми се е запушвал повече носът Peace
Цитирай

В.Търново

О,и аз го имам този проблем-много досадно Thinking Дори и при издухване,често ми тече кръв от носа Confused
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора