Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Еми това ми е въпроса.Търся майстор, който може да пренарежда паркет, цикли и т.н..Ако някой има някакво инфо, ще съм му много благодарна Hug
Цитирай

Е тва е, никой не ще да ми помогне Crying or Very sadБлагодаря на НИкол, поне тя ми писа на лични  bouquet
Цитирай
Нямам представа откъде си.
Ако си от София мога да ти пратя телефоните на човек,който пренарежда и цикли.
Цитирай

И аз пуснах вчера такава тема, обаче само за циклене. И на мен никой не ми отговаря Sad.Явно никой не е доволен от майсторите в този бранш.  Very Happy Ще следя и твоята тема може пак някой да се излъже и да ни отговори.Успех!
Цитирай

Имам идея,не за цикленето,а за лакирането към вас.Немога да ви помогна,защото не сте от Варна.Ако беше тук,имам опит.Но мога да ви помогна с друга идея.Аз правих паркет в три стаи,естествен.Първо направих двете спални и се качих да видя на комшиите как става/ние сме новодомци/.Какво виждам?Тяхният е супер,правен с лак мат.Невероятен,а моят лъскав и селски .Реших да взаимствам от тях и в дневната направих мат.Стана супер,а и там паркета беше от 1 качество.Спалните е от трето,но като стане ред за циклене и там ще го направя мат.На мат,нито му личи като се драска,нито следи от вода,защото аз си го мия със стирката поне веднъж на седмица.Но все пак търсете и друго мнение.УСПЕХ В РЕМОНТИТЕ
Цитирай

у дома с любимите си хора

и аз не мога да ти помогна,защото знам добър майстор,НО в Ст.Загора.Нашият паркет е лакиран с италиански лак мат и е супер.
Цитирай

Нямам представа откъде си.
Ако си от София мога да ти пратя телефоните на човек,който пренарежда и цикли.
Под аватара ми си пише от къде съм.Затова не съм писала града.
Да, прати ми телефоните  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.