Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора

До хладилника, който обичам

Знам, че сте 'пекани', затова ще ви питам за идеи директно преди да ида по магазини да душа.
Търси се парфюм от типа на Blue Jeans (Versace), 1881 (Cerruti), Intuition (E. Lauder)...

Нещо от сорта, демек. Да не е много тежко, че ще трябва да живея с него.

п.с. винаги има вариант да взема някой от горните, но все пак  Very Happy

п.п.с. Т.е. аз знам какво харесва той, но все пак аз ще трябва да го душа... затова избирам според моя си вкус   Mr. Green
Аз, значи, харесвам изчистени, свежи аромати, класически - Куул Уотър, Хюго Бос (отпреди 10 години който беше актуален... кой беше), XS и прочие. Мъжът ми - тежки, задушаващи ме, та няма да стане на неговата... Приемам и средни варианти - маааалко по-плътни аромати, ама малко.

В крайна сметка избрах Булгари Блек и Версаче Блу Джийнс. Булгарито ми идва малко сладникав обаче...
Изненадата беше поднесена, приета с радост.

Азаро Хром, Акуа Булгари и прочие, които споменах като полу-финалисти, ги отсвири възмутено...а после му връчих списък с парфюми - да ходи да си души и да избира, като много знае  Crossing Arms
« Последна редакция: пт, 13 окт 2006, 12:30 от Бу »
Цитирай

София

Aqua di Gio, Davidoff cool water - класика в жанра, не са натрапчиви и са секси.
Цитирай

Това взех на мъжа ми  Crazy, сега ходя и го душа по цял ден Crazy

Paco Rabanne представя съвременната интерпретация на популярния мъжки аромат XS. Ярък, чувствен парфюм, създаден за страстните и мъжествени мъже. Връхната нотка е калабрийски лимон, сърцевината е кардамон, а основата на аромата е бразильско розово дърво, сив кехлибар, пачули и черно дърво.
Цитирай

В.Търново

Класическия,син на цвят/не мога да му изнамеря снимката Confused/ парфюм на Булгари Peace
Цитирай

Белгия/София

Chrome на Азаро  Peace

Цитирай

София

С подобни базови нотки на тези, които си споменала, са: Envy for Men- Gucci, Dolce & Gabbana pour Homme , Azzaro pour Homme , Allure Homme   Hug
Цитирай

Rochas - Aquaman, според мен е страхотен, много свеж и с характерен аромат. Ако вземете тестера излиза мноого изгодно  Peace
http://www.parfumi.biz/?L=products.details&id=291
Цитирай

newsm10
Цитирай

L^EAU D^ISSEY  от Issey Miake http://http://www.parfum-bg.com/packages/wgt.aspx?fi=4889&page=offe … amp;offer=1716339
Цитирай

София

AQVA на BVLGARI.
Цитирай

старата столица:)

Препоръчвам да пробваш и Pleasures for men на Estee Lauder  и Happy на Clinique. Peace
Цитирай

Sofia

И аз гласувам с две ръце за CHROME на Азаро  Peace От както подарих на половинката преди около 4 години първия такъв не го е сменял, а и на мен ужасно ми харесва  bouquet
Цитирай

Ъм, а за L'Eau par Kenzo - мъжкият? Някой знае ли?
Цитирай

AQVA на BVLGARI прекрасен парфюм, но всеки " стои " различно, така че зависи какво харесва човека, за който го избираш
Цитирай

така че зависи какво харесва човека, за който го избираш

Аз затова съм написала какво харесва - за ориентир.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора